2019 Németország Visa Expecters

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Blue34
    Résztvevő

    Ezt a témát barátainknak indítom, akik 2019-től megosztják elképzeléseiket a vízumkérdésekkel kapcsolatban, remélem, minden mindenki számára előnyös lesz...

    Dilek Han
    Résztvevő

    :)


    selam  :)
    Persze, biztos vagyok benne, nagyon különbözik a Törökországgal, de nincs a karrier más, mint a alis
    Melyik városban vagy Aksaray?

    Üdvözlet Dilek han,
    Ketten hivatalosan beszélgetünk a fórumon😂, de ki volt itt hónapokkal ezelőtt. Manapság ebből a helyből eperfa válik, nincs több ember. Különleges üzenetet küldtem neked. Gondolom nem jött. Izmirből jelentkeztem.

    Dilek Han
    Résztvevő

    :)

    Northyyy
    Résztvevő

    Helló, valójában nem mindenkinek van vízuma.Szerintem csak türelmesek lennének és ugyanúgy várnának mint én 😉

    Northyyy
    Résztvevő

    Isztambulból jelentkeztem november 4-én, 5 levelet küldtek december 3,5-én, a feleségemnek valamivel több oka volt, mert XNUMX évig Isztambulban éltünk, tehát az egészségügyi problémák okozták a választást.

    Northyyy
    Résztvevő

    Időközben iqstendi levélben történt kommunikáció.
    6 havi fizetés bodrum
    Jövedelem-igazolás
    Nyugdíjazási státuszt mutató dokumentum
    Az elmúlt öt év munkadokumentuma
    Szállás státus bérleti szerződés
    Munkamenet papírmunka
    Üzleti szerződés

    Northyyy
    Résztvevő

    Nincs vége 😉
    Magyarázza el, miért várt eddig a jelentkezésre
    Egyébként előkészítettük és elküldtük azt a dátumot, amelyet fentebb írtam.
    Január 24-én újból kért dokumentumokat
    Írja le, hogyan állt össze az elmúlt időben
    És be- és kilépési dátumok Németországba
    Nézzük, mi lesz a jövő héten

    cns24
    Résztvevő

    Helló
    December 5-én kértem vízumot, az 55. napon vagyok, várj tovább 😔

    Northyyy
    Résztvevő

    Helló, türelmet kívánok
    Nagyon nehéz várni

    Isztambulból jelentkeztem november 4-én, 5 levelet küldtek december 3,5-én, a feleségemnek valamivel több oka volt, mert XNUMX évig Isztambulban éltünk, tehát az egészségügyi problémák okozták a választást.

    Először is, nagyon köszönöm,
    Jelentkezési dátumunk megegyezik. Csak a konzulátusok különböznek egymástól. Amíg nem láttam üzenetét, azt hittem, hogy mindenki eltűnt, aki jelentkezett a randevúmon. A helyzet meglehetősen bonyolultnak tűnik. Remélem, hogy jóváhagyást kap, mielőtt meglátja a 4. levelet.

    Northyyy
    Résztvevő

    Köszi igen kissé zavart vagyok
    Szerintem nagyon sokan jelentkezhetnek novemberben, és nem mennek el, ezért ne csüggedjetek.
    Nem hiszem, hogy ez volt az utolsó levél, nem küldik el újra, vagy jóváhagyják, vagy elutasítják.

    Northyyy
    Résztvevő

    Először is, nagyon köszönöm,
    Jelentkezési dátumunk megegyezik. Csak a konzulátusok különböznek egymástól. Amíg nem láttam üzenetét, azt hittem, hogy mindenki eltűnt, aki jelentkezett a randevúmon. A helyzet meglehetősen bonyolultnak tűnik. Remélem, hogy jóváhagyást kap, mielőtt meglátja a 4. levelet.

    Mint mondta, ha nincs bonyolult helyzete, általában két hét múlva választ kap a külföldi kirendeltségtől, és jóváhagyást kap.
    Remélem, jó híreket kap, és megismerheti a feleségét.

    cns24
    Résztvevő

    Helló, türelmet kívánok
    Nagyon nehéz várni

    Helló, türelmet kívánok
    Nagyon nehéz várni

    Köszönöm, remélem a tiéd mielőbb pozitív eredményt ér el.

    cns24
    Résztvevő

    A feleségem kétszer hívta a külföldiek fiókját, és közölték, hogy nem érkeztek meg a papírjaim, és lassúak a tranzakciók Törökországban, amint megérkeznek az iratok, felvesszük Önnel a kapcsolatot. Másfél hónap után e-mailt küldtem a konzulátusnak, és nem kaptam választ. Remélem mihamarabb megkapjuk a jóváhagyást, nagyon nehéz kivárni😒

    Northyyy
    Résztvevő

    Köszönöm, insha'Allah a tiéd a lehető leghamarabb pozitív lesz.

    köszönöm
    Bármi is jó, szerintem az a fontos, hogy egészséges és békés legyünk, hogy együtt legyünk élettársunkkal, az élet így telik, küzdelemmel teli, telik az idő.

15 válasz megjelenítése - 511-től 525-ig (összesen 537)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.