2019 Németország Visa Expecters

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Blue34
    Résztvevő

    Ezt a témát barátainknak indítom, akik 2019-től megosztják elképzeléseiket a vízumkérdésekkel kapcsolatban, remélem, minden mindenki számára előnyös lesz...

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Szia, 04-én jelentkeztem, kb 12 nap telt el, még mindig várom, menyasszonyként megyek, szóval sok időbe telt? 2018 hete a feleségem elment a külföldiek fiókjába, szükséged van valamire? Megérkeztek a dokumentumok? - kérdezte a tiszt .. A tiszt azt mondta, hogy az irataim Kölnben vannak, és megvizsgálják őket. Maga a feleségem egyébként Münchenben van. Aztán elmondta a férjemnek, hogy elsőbbséget élvez neked, mert német állampolgár vagy, de ez sok időbe telhet, eltarthat 76-2 hónapig vagy azonnal , ez az intenzitástól függ. Aztán a számítógépre nézve azt mondta: nem látok semmilyen negatív helyzetet az aktájában. Nem tudom, hogy örüljek-e, 5 hónapig minden nap aggódom. Ez meghaladhatja a 6 napot? Ha meghaladja, tegyek valamit?

    5. napom van, ezért még nem tettem semmit, de információforrások:
    Konzulátus (keresés vagy levél)
    Ausländerbehörde (személyesen, telefonon vagy postai úton)
    Bundesverwaltungsamt (Mail)

    Így tudom. Sokszor olvastam, hogy azok, akik információt kapnak, ezeken a csatornákon keresztül szereznek információt. Vannak, akik azt mondják, hogy az itt történő keresés vagy információszerzés meghosszabbíthatja a folyamatot, de nem tudom, valaki más hazug vagyok.

    a tengerhez
    Résztvevő

    Allah legyen a hasznunk és segítőnk. Az elmondottak szerint nincsenek olyan vízumok, amelyeknek rövid időn belül meg kell érkezniük. Nem értem, mi kapcsolódik az ule-hoz. Van, aki egy hónap alatt vízumot kap. 3 hónap telt el, még mindig vannak olyanok, akiknek nincs vízumuk. Ha ez a tranzakciót végrehajtó tiszttől függ, nagyon igazságtalanok. Német állampolgár vagyok. Én is dolgozom. Még a feleségem munkája is készen áll, értesítettük a pályázatban. Az emberek nem mehetnek, amikor azt mondják, hogy huh. házas vagy, de nélkülözöd a házas életet. Az emberek félnek kérni, hogy hívjanak, a folyamat elhúzódik, a tiszt dühös lesz arra a gondolatra, hogy várakozással fogja tartani az aktáját. És velük sincs gond. Legalább van nyomkövető rendszer. vagy ha információkat adnak az embereknek. Néha az emberek unatkoznak. Mikor állítják ki a vízumot? Vajon kijön-e. Kíváncsi vagyok, elfogadják-e. Voltak olyanok is, akik három hónapot vártak, és keresztkutatást végeztek velük. Az emberek azt kérdezik, hogy miért vársz három hónapig, ha keresztkérdést fogsz végezni velük? A család alapítása már nehéz volt. Rábízzák Istenre, bárcsak mindenkinek lenne vízuma, és hamarosan mindenkinek meglesz a szerette.

    Allah legyen mindannyiunk haszna és segítője. Az elmondottak szerint nincsenek olyan vízumok, amelyeknek rövid időn belül meg kell érkezniük. Nem értem, mi kapcsolódik az ule-hoz. Van, aki egy hónap alatt vízumot kap. 3 hónap telt el, még mindig vannak olyanok, akiknek nincs vízumuk. Ha ez a tranzakciót végrehajtó tiszttől függ, nagyon igazságtalanok. Német állampolgár vagyok. Én is dolgozom. Még a feleségem munkája is készen áll, értesítettük a pályázatban. Az emberek nem mehetnek, amikor azt mondják, hogy huh. házas vagy, de nélkülözöd a házas életet. Az emberek félnek kérni, hogy hívjanak, a folyamat elhúzódik, a tiszt dühös lesz arra a gondolatra, hogy várakozással fogja tartani az aktáját. És velük sincs gond. Legalább van nyomkövető rendszer. vagy ha információkat adnak az embereknek. Néha az emberek unatkoznak. Mikor állítják ki a vízumot? Vajon kijön-e. Kíváncsi vagyok, elfogadják-e. Voltak olyanok is, akik három hónapot várnak és keresztkutatást végeznek. Az emberek azt kérdezik, akkor miért vársz három hónapot, ha keresztkutatni akarod őket? A család alapítása már nehéz volt, és ez a bürokrácia miatt az alapítók orrából származik. Rábízzák Allahra, bárcsak mindenkinek lenne vízuma, és hamarosan mindenkinek meglesz a szerette.

    sok amin

    Nincs félelem
    Résztvevő

    Eljegyzettként fogok menni, van egy 13 éves különbség köztünk, a feleségem idősebb nálam, de 3 éve találkozunk, levelezünk stb. Mindegyiket megtartjuk, ha akarják, szóval körülbelül 80 nap lesz. De van ilyen, a feleségem személyesen ment és információkat kapott, a nő azt mondta, hogy nem látok negatív helyzetet, azt mondta, hogy mindent látott, ami velünk kapcsolatos, városról városra változik, aktáról fájlra, ez 6 hónapot vesz igénybe, ill. 1 év. Nem mondhatott volna pozitív dolgokat, hogy megvigasztalja. Várom Redet, félek a jövőtől, az alvásmintám eltűnt.

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Igen srácok, 15 napja nem írtak semmit. Nincs jó hír :) Remélem, hogy az új hét mindannyiunk számára szerencsét hoz, InshaAllah. :)

    Vízum betöltése
    Résztvevő

    Igen srácok, 15 napja nem írtak semmit. Nincs jó hír :) Remélem, hogy az új hét mindannyiunk számára szerencsét hoz, Insha'Allah. :)

    23. január 2019-án jelentkeztem az ankarai német konzulátusról. A jelentkezés zökkenőmentesen zajlott: dokumentumaim február 11-én érkeztek Németországba, feleségem felhívta a Foreigners Branch-t. A Külügyminisztérium elhangzott, hogy egy másik osztályra küldték, hogy megtudja, érvényes-e házasságunk Németországban. Sajnálatos, hogy az a nő, aki megvizsgálta dokumentumainkat, 2 hetes szabadságon van. Egyébként türelmesen vártunk még 2 hetet. Ma a feleségem felhívta a köztisztviselő nőt. Egyébként a feleségem vegyészmérnök, én pedig gépészmérnök. Korunk megegyezik az első házasságunkkal. Megfelelő fizetéssel és otthonnal rendelkezünk. A feleségem német állampolgár. Egyébként is. A nő olyan kifejezéseket használt, mintha hihetetlen szidással és a feleségemért kiáltással kellett volna telefonon várnia. Azt mondta, ezer munkahelyem van, ne hívj, vagy bármi. Nem értem, milyen joggal. A feleségem nagyon naiv. És ez volt csak az első felhívása, hogy megkérdezze a nőt, mennyi időbe telhet. Természetesen depressziósak vagyunk. Nem mintha késne a vízum. Morálunk megszakadt az ő stílusában. Nem értem az időjárást, amikor egy egyszerű hivatalnok belépett. Még a feleségemet sem szólította meg. Nem tudom. Adjon Isten türelmet mindazoknak, akik várnak. Olvasók, kérem, írjanak valamit, hadd éljen a fórum

    Ohne ideális
    Résztvevő

    .

    Ohne ideális
    Résztvevő

    .

    talhaxnumx
    Résztvevő

    23. január 2019-án jelentkeztem az ankarai német konzulátusról. A jelentkezés zökkenőmentesen zajlott: dokumentumaim február 11-én érkeztek Németországba, feleségem felhívta a Foreigners Branch-t. A Külügyminisztérium elhangzott, hogy egy másik osztályra küldték, hogy megtudja, érvényes-e házasságunk Németországban. Sajnálatos, hogy az a nő, aki megvizsgálta dokumentumainkat, 2 hetes szabadságon van. Egyébként türelmesen vártunk még 2 hetet. Ma a feleségem felhívta a köztisztviselő nőt. Egyébként a feleségem vegyészmérnök, én pedig gépészmérnök. Korunk megegyezik az első házasságunkkal. Megfelelő fizetéssel és otthonnal rendelkezünk. A feleségem német állampolgár. Egyébként is. A nő olyan kifejezéseket használt, mintha hihetetlen szidással és a feleségemért kiáltással kellett volna telefonon várnia. Azt mondta, ezer munkahelyem van, ne hívj, vagy bármi. Nem értem, milyen joggal. A feleségem nagyon naiv. És ez volt csak az első felhívása, hogy megkérdezze a nőt, mennyi időbe telhet. Természetesen depressziósak vagyunk. Nem a vízum késői érkezése miatt. Morálunk megszakadt az ő stílusában. Nem értem az időjárást, amikor egy egyszerű hivatalnok belépett. Még a feleségemet sem szólította meg. Nem tudom. Allah türelmet adjon minden várakozónak. Olvasók, kérem, írjanak valamit, hadd éljen a fórum

    Én és a feleségem Berlin Ausländerbe-be mentünk - felteszünk egy kérdést, mielőtt elmegyek kérni vízumot Törökországba. Az ottani nő is szidott minket. Azt mondta, adjon egy számot a kezünknek, és várjon kint. Kimentünk a szobából és várakozni kezdtünk. Aztán megszidta, hogy te a váróban vársz, nem ott. Biztos vagyok benne, hogy vannak jó emberek közöttük, de azt hiszem, többségük ilyen :) Becstelen mindannyiunk számára, hogy ezentúl ilyen bánásmódban részesüljünk. Megalázottnak éreztem magam a feleségem mellett.

    Vízum betöltése
    Résztvevő

    Én és a feleségem Berlin Ausländerbe-be mentünk - felteszünk egy kérdést, mielőtt elmegyek kérni vízumot Törökországba. Az ottani nő is szidott minket. Azt mondta, adjon egy számot a kezünknek, és várjon kint. Kimentünk a szobából és várakozni kezdtünk. Aztán megszidta, hogy te a váróban vársz, nem ott. Biztos vagyok benne, hogy vannak jó emberek közöttük, de azt hiszem, többségük ilyen :) Becstelen mindannyiunk számára, hogy ezentúl ilyen bánásmódban részesüljünk. Megalázottnak éreztem magam a feleségem mellett.

    Nagyon elkeserítő helyzet. Nem vagyunk gyerekek, már nem emberiség szidni egy másik embert. Saját lustaságuk haragját veszik el tőlünk. Ha megfelelően működnek, nem hívunk. A tranzakciók gyorsan haladnak. Várakozásra késztetik az embereket, aztán azt mondják, hogy nincs jogod felhívni, várni fogsz. Mint egy vicc. Én is nagyon jól megértelek. Őszintén szólva ez nemcsak a szidásuk, hanem az a tény is, hogy úgy érezzük, rászorulunk rájuk. Hidd el, hogy nem szerettem a feleségemet, ha igen, soha nem mennék Törökországba, Németországban élhette az életét. Még azelőtt növelik az emberekre nehezedő nyomásukat, Természetesen van, akinek más gondolatai vannak, tisztelem őket, de a gondolataim ebben az irányban vannak. Mi sem vagyunk menekültek, nem akarunk külön élni a házastársainktól, létezik olyan, hogy a család egysége, de távol tartják az embereket a házasságtól is. 

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Helló, megint srácok. Családegyesítési vízumot kértem az ankarai német konzulátushoz 14.02.2019-én. Ma (11.03.2019.) A 24. nap van. Az Ausländerbehörde-től kapott információk szerint a dokumentumok még nem kerültek a kezükbe. Elmondásuk szerint az elérés után nem volt negativitás. A rossz dolog az, hogy 5 nappal később megtartom a sógornőm esküvőjét, és azt hiszem, nem tudok lépést tartani A feleségemnek egyedül kell mennie az esküvőre, és ez a helyzet nagyon elszomorít. Jót mondunk, és továbbra is várunk. Az isten jó.

    Vízum betöltése
    Résztvevő

    Ne aggódjon, remélem a vízumot a lehető leghamarabb kiállítják. Barátaim egyébként, ha Németországban házasodsz meg, vagy ott hagyják jóvá a házasságodat, a vízumkiadásod rövidebb ideig tart. Mivel az Ön iratait a külföldiek fióktelepe küldi el a házassági irodába, az eljárások körülbelül 2 hetet vesznek igénybe, és megerősítik, hogy házassága érvényes Németországban. E jóváhagyás nélkül a külföldi fióktelep nem ellenőrzi az Ön dokumentumait, és felfüggeszti azokat. Szerencsére a nő, aki ellenőrizte a dokumentumomat, 1 hetes szabadságon volt. Asszonyunk a héten sem lesz ott, beteg. Csak tétlenül várunk. offoff:) offoff:)

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Ne aggódjon, remélem a vízumot a lehető leghamarabb kiállítják. Barátaim egyébként, ha Németországban házasodsz meg, vagy ott hagyják jóvá a házasságodat, a vízumkiadásod rövidebb ideig tart. Mivel az Ön iratait a külföldiek fióktelepe küldi el a házassági irodába, az eljárások körülbelül 2 hetet vesznek igénybe, és megerősítik, hogy házassága érvényes Németországban. E jóváhagyás nélkül a külföldi fióktelep nem ellenőrzi az Ön dokumentumait, és felfüggeszti azokat. Szerencsére a nő, aki ellenőrizte a dokumentumomat, 1 hetes szabadságon volt. Asszonyunk a héten sem lesz ott, beteg. Csak tétlenül várunk. offoff:) offoff:)

    Németországban házasodtunk össze. Ebben az esetben, ahogy mondtad, remélem, hogy a folyamat gyorsan halad. A legbosszantóbb az, amit tapasztalsz. Szabadság és betegség után nyaralnak, a közalkalmazottak száma alacsony, így a papírlapátos munka lassú. Legyen minden előnyös.

    Nesibe a
    Résztvevő

    Németországban házasodtunk össze. Ebben az esetben, amint mondtad, insa'Allah, a tranzakciók gyorsan fognak haladni. A legbosszantóbb az, hogy megtapasztalod. Amikor szabadság után azt mondják, hogy betegség, valahogy szabadságon vannak, és a köztisztviselők száma alacsony, ezért a papírlapát lassan működik. Legyen minden jó.

    A folyamatnak semmi köze a németországi házassághoz. Németországban kötöttem házasságot. A vízumom 4 hónap végén érkezett.

    Vízum betöltése
    Résztvevő

    A folyamatnak semmi köze a németországi házassághoz. Németországban kötöttem házasságot. A vízumom 4 hónap végén érkezett.

    Tiszteletben tartom, amit írtál, de a feleségemnek küldött e-mailben a Külügyminisztérium megjegyezte, hogy ha Németországban érvényesíted a házasságodat, akkor a folyamatod gyorsabb lesz. Ha megtalálom a levelet, itt is megosztom, de természetesen van egy állami rendszer Németországban, lehet, hogy nem minden fiókra érvényes.

15 válasz megjelenítése - 16-től 30-ig (összesen 537)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.