2019 Németország Visa Expecters

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Blue34
    Résztvevő

    Ezt a témát barátainknak indítom, akik 2019-től megosztják elképzeléseiket a vízumkérdésekkel kapcsolatban, remélem, minden mindenki számára előnyös lesz...

    Northyyy
    Résztvevő

    A feleségem kétszer hívta a külföldiek fiókját, és azt mondták, hogy a papírjaim nem mentek el, Törökországban lassúak a tranzakciók, és amint dokumentumai megérkeznek, elérjük Önt. Másfél hónap elteltével e-mailt küldtem a konzulátusnak, és nem érkezett válasz. Insha'Allah a lehető leghamarabb jóváhagyást kapunk.

    Azt tanácsolom, hogy legyen türelemmel, ha felhív és megnyomja, a tranzakciók elmaradhatnak, mert nem tudja, milyen tisztviselővel találkozik, fontos az érintett tiszt.

    Dilek Han
    Résztvevő

    Mint mondta, ha nincs bonyolult helyzete, általában két hét múlva választ kap a külföldi kirendeltségtől, és jóváhagyást kap.
    Remélem, jó híreket kap, és megismerheti a feleségét.

    Üdvözlet
    Decemberben is jelentkeztem, múlt héten kaptam egy levelet a hiányzó dokumentumokról, a feleségem holnap viszi.
    Azt hallottam, hogy a decemberben jelentkezőket januárban hagyták jóvá, várjuk, remélhetőleg hamarosan megérkeznek a válaszaink.

    Northyyy
    Résztvevő

    Üdvözlet
    Decemberben is jelentkeztem, múlt héten kaptam egy levelet a hiányzó dokumentumokról, a feleségem holnap viszi.
    Úgy hallottam, hogy a decemberben jelentkező pályázók januárban jóváhagyást kaptak, nem várunk, insAllah, a válaszaink azonnal eljönnek.

    Helló
    Remélem, két héten belül választ kap, és jó híreket kap a külföldi kirendeltségtől.

    ozzzyj
    Résztvevő

    Üdvözlet
    Decemberben is jelentkeztem, múlt héten kaptam egy levelet a hiányzó dokumentumokról, a feleségem holnap viszi.
    Úgy hallottam, hogy a decemberben jelentkező pályázók januárban jóváhagyást kaptak, nem várunk, insAllah, a válaszaink azonnal eljönnek.

    Nos, ez a folyamat nagyon változik, azoknak, akik olyan helyekre mennek, mint a kisvárosok, 2 nap, 1 hét alatt vízumuk van, és 6 hónapig várnak 🤷🏻‍♀️ November 8-án kértem a vízumomat, például a vízumomat a múlt héten jöttem, kívánom, hogy rövid időn belül otthon legyen.

    stuttgartcocuk
    Résztvevő

    Szia barátok,

    Január 20-án Ankarából jelentkeztem egy gyermek miatt, az irataim hiánytalanok voltak. Nem volt semmi negatív, ezért rövid volt. A feleségem Stuttgart központjában él. Jelentkezett valaki Stuttgartból, mennyi időbe telik azelőtt? Van, aki olyan városokból pályázik, mint München és Berlin, és másfél hónapra kap vízumot.

    MustafaD
    Résztvevő

    Barátok, a vízum fogalma nagyon relatív fogalom, azt hiszem, nem feltételezi, hogy korán vagy későn távozzon, mert az Ön életkora 1 hónap, és egy barátja 2 hónap múlva jött, ennek a munkának rendelése van, Ön benyújtja a jelentést, az iratait menjen Németországba, egy levél jön (vagy nem jön) a házastárshoz. Ön szerint az okmányok benyújtása után, ha helyzete rendben van, a vízum néhány héten belül eljut Önhöz, így nem kap tippet innen nem fogja felgyorsítani a munkáját, ezért munkája teljesen a tisztek kezében van, így nincs más választás, mint megvárni a legjobbakat. Néhány barát azt mondta, hogy menjen, és semmilyen módon ne kövesse a munkáját a 3. hónap előtt, de rossznak tartom, pontosabban, ha az iratai Németországba érkeztek, van egy rendőr, aki a házastársára vigyáz, és információkat kaphat az a tiszt, remélem, mindenkinek van vízuma a szakdolgozat elkészítésekor.

    MustafaD
    Résztvevő

    Ma vízum érkezett azokhoz, akik kölesre várnak.

    :irányelv:

    cns24
    Résztvevő

    Ma vízum érkezett azokhoz, akik kölesre várnak.

    Légy jó  :)

12 válasz megjelenítése - 526-től 537-ig (összesen 537)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.