2019 Németország Visa Expecters

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Blue34
    Résztvevő

    Ezt a témát barátainknak indítom, akik 2019-től megosztják elképzeléseiket a vízumkérdésekkel kapcsolatban, remélem, minden mindenki számára előnyös lesz...

    Dilek Han
    Résztvevő

    :)

    ozzzyj
    Résztvevő

    Nagyon jól megértelek, néha előfordulnak kudarcok az életben. Augusztusban volt az esküvőnk.Szeptembertől novemberig vártam az időpontra. November óta várok a vízum jóváhagyására. Nagyon elfoglalt az a külföldi fiók, amelyhez kapcsolódnak, kb. 4 hete a feleségem küldött egy e-mailt a külföldi fióknak. Múlt héten az e-mailre adott válaszban azt a hírt kaptuk, hogy "még nem érkeztek meg a konzulátusról küldendő iratok, a rendkívüli sűrűség miatt várnunk kell, és e-mailt kell küldenünk újra."
    Nem tudom elképzelni, hogyan nem tudta a konzulátus ilyen hosszú idő (2.5 hónap) alatt eljuttatni a dokumentumokat a külföldiek fiókjához. Kíváncsi vagyok, van-e probléma a konzulátussal, vagy van-e lehetőségünk keresztkutatásra szólítani, ha a várakozási idő meghaladja a 2.5 hónapot. (A korkülönbség kivételével nincs olyan helyzet, amely keresztkérdést igényelne, de van egy olyan érzésem, hogy néhány napra keresztkutatásra hívnak minket.) Ma már 78 nap telt el. Remélem, rövid időn belül jó híreket kapunk. 🙋🏻‍♀️

    Örülj a szívednek, kedvesem, nagyon lassú és nyugtalan ez a hely miatt .. A múlt héten küldték ezt az e-mailt neked?
    Volt bennem is a keresztkérdéstől való félelem vagy az elutasítástól való félelem.Az idő múlásával önkéntelenül is eszembe jutnak ilyesmik.Ha a keresztkérdésről van szó,az egyáltalán nem egyértelmű.Amit az emberek tapasztalataiból összeszedtem a környéken itt vagy a YouTube-on az emberek beszélgetéseiből az van hogy van akit a jelentkezés után 1hónappal 1,5hónappal hívnak keresztkérdésre.Van olyan is aki egy hónapig várt és a periódus végén hívták.. 🤷🏻 ‍♀️ De próbálj meg nem gondolni ezekre a dolgokra, ahogy mondtad, nincs életkorkülönbség, vagy semmi gyanús az esetedben... Ezek szerint az irataidat nem küldték el, de a német konzulátusnak tulajdonképpen állítólag 3 hónapon belül küldje el 2,5-1 hét a kiszállítás? Nem tudom kedves, talán azért mondták ezt, mert nem akartak tájékoztatást adni 🤷🏻‍♀️ Várom a jó híredet 🙏🏻

    Merhabalar
    A rendszer nem halad jól
    Nem küldtünk e-mailt egyetlen helyre sem, és nem tudjuk, hogy a dokumentumok eljutottak-e vagy sem.
    Azt mondták, hogy ha megpróbálunk információt szerezni, ha felhívunk vagy e-mailt küldünk, akkor választ várunk.
    Mivel nagyon vártunk, nem volt türelem
    Melyik város a tiéd

    Mivel a folyamat körülbelül egy hónappal ezelőtt kezdődött, nem lenne célszerű most e-mailt küldeni. Körülbelül egy hónap elteltével, ha nem értesül a vízuma állapotáról, házastársa német e-mailt küldhet a külföldiek fiókjának, hogy megtudja vízumának állapotát. Sok megjegyzést írtam arról, hogy postázom-e vagy sem az elmúlt oldalakon. Miután azonban néhány embernek elhangzott a híre, miszerint a külföldiek fiókjának küldött e-mail felgyorsította a folyamatot, hivatalos nyelven e-mailt küldtünk, amelyben ismertettük helyzetünket, kockáztatva a folyamat elhúzódását.
    Úgy gondolja, hogy jelenleg túl sokáig várt a 7 hónapos várakozás szerencsétlensége miatt, a házastársa állapota miatt a vízumkérelem előtt. Az 1-2 hónapos várakozás normális a vízum jóváhagyása szempontjából. Remélem, hogy a következő folyamat nem lesz túl hosszú. Igazán nehéz helyzet. Magdeburgban fogunk élni.

    Örülj a szívednek, kedvesem, nagyon lassú és nyugtalan ez a hely miatt .. A múlt héten küldték ezt az e-mailt neked?
    Volt bennem is a keresztkérdéstől való félelem vagy az elutasítástól való félelem.Az idő múlásával önkéntelenül is eszembe jutnak ilyesmik.Ha a keresztkérdésről van szó,az egyáltalán nem egyértelmű.Amit az emberek tapasztalataiból összeszedtem a környéken itt vagy a YouTube-on az emberek beszélgetéseiből az van hogy van akit a jelentkezés után 1hónappal 1,5hónappal hívnak keresztkérdésre.Van olyan is aki egy hónapig várt és a periódus végén hívták.. 🤷🏻 ‍♀️ De próbálj meg nem gondolni ezekre a dolgokra, ahogy mondtad, nincs életkorkülönbség, vagy semmi gyanús az esetedben... Ezek szerint az irataidat nem küldték el, de a német konzulátusnak tulajdonképpen állítólag 3 hónapon belül küldje el 2,5-1 hét a kiszállítás? Nem tudom kedves, talán azért mondták ezt, mert nem akartak tájékoztatást adni 🤷🏻‍♀️ Várom a jó híredet 🙏🏻

    Hello kedves,
    Először is köszönöm szép kívánságait.
    Igen, csak azt a levelet küldték el, amelyet a feleségemnek mondtam, és nem tudtam kideríteni, mi történt pontosan. Lehet, hogy a tiszt nem akart információt közölni, lehet, hogy az iratainkat nem küldték el a konzulátusnak.
    Mivel a folyamat hosszabb ideig tart, a negatív gondolatok elkerülhetetlenül a fejembe kerülnek. Nincs más választásunk, mint megvárni a jelenlegi helyzetünket.
    Németországban telepedett le?

    ozzzyj
    Résztvevő

    Hello kedves,
    Először is köszönöm szép kívánságait.
    Igen, csak azt a levelet küldték el, amelyet a feleségemnek mondtam, és nem tudtam kideríteni, mi történt pontosan. Lehet, hogy a tiszt nem akart információt közölni, lehet, hogy az iratainkat nem küldték el a konzulátusnak.
    Mivel a folyamat hosszabb ideig tart, a negatív gondolatok elkerülhetetlenül a fejembe kerülnek. Nincs más választásunk, mint megvárni a jelenlegi helyzetünket.
    Németországban telepedett le?

    Ha nincs negatív helyzete, ne bántsa magát, kivéve, ha ez jövedelemhez vagy jogi jogi szempontokhoz kapcsolódik, például nyilvántartási rendellenességekhez stb. ... lassú a helye, elolvastam az összes hozzászólását. Lehet, hogy azt mondták, hogy nem adnak információt. Miért tartana 2,5 hónapot igénybe venni a konzulátusnak? Volt, aki korábban írt, kedves, találkoztál? Amíg az oldalakat olvastam, rájöttem, hogy egymásnak dobták a labdát, mintha azt mondanák, hogy a papírmunka elfogyott, és néha a külföldiek fióktelepe azt mondta, hogy ez a hely nincs ott, a konzulátus szerint én küldtem nekünk. Remélem, hogy gondjaid rövid időn belül véget érnek, imáim veled és veled vannak. 🙏🏻
    Orvosi munkáim voltak, amelyekről gondoskodni kellett, de csak összeszedtem a holmimat, jelenleg a repülőtéren vagyok ☺️

    Ha nincs negatív helyzete, ne bántsa magát, kivéve, ha ez jövedelemhez vagy jogi jogi szempontokhoz kapcsolódik, például nyilvántartási rendellenességekhez stb. ... lassú a helye, elolvastam az összes hozzászólását. Lehet, hogy azt mondták, hogy nem adnak információt. Miért tartana 2,5 hónapot igénybe venni a konzulátusnak? Volt, aki korábban írt, kedves, találkoztál? Amíg az oldalakat olvastam, rájöttem, hogy egymásnak dobták a labdát, mintha azt mondanák, hogy a papírmunka elfogyott, és néha a külföldiek fióktelepe azt mondta, hogy ez a hely nincs ott, a konzulátus szerint én küldtem nekünk. Remélem, hogy gondjaid rövid időn belül véget érnek, imáim veled és veled vannak. 🙏🏻
    Orvosi munkáim voltak, amelyekről gondoskodni kellett, de csak összeszedtem a holmimat, jelenleg a repülőtéren vagyok ☺️

    Nincs negatív helyzetünk a vízum megtagadásához. A feleségemnek már állandó munkája van. Van egy házunk, ahol élhetünk. Hála Istennek, nincsenek problémáink az igazságszolgáltatással vagy a nyilvántartással. Mivel a folyamat hosszabb ideig tart, az embereknek elkerülhetetlenül negatív gondolataik vannak. Tudom, hogy a vízum szükségszerűen jóváhagyásra kerül, mivel törvényesen házasok vagyunk és minden feltételnek megfelelünk. De amikor?
    Sok szerencsét és boldogságot kívánok új életéhez. Remélem, hogy egyszer találkozunk 🙋🏻‍♀️

    Dilek Han
    Résztvevő

    :)


    Merhabalar
    Ma jött egy levél a feleségemhez
    Azt akarták, hogy bizonyítsuk be a házasságunk igazságát.
    A Whatsap beszélgetés volt az első, ahol megismerkedett, aki bemutatta az esküvői fotóit, vagy valami hasonló dolgot.
    Az mit jelent

    WhatsApp levelezés és az ok, amiért a fényképeket szeretnék: megnézni, hogy valós-e a házasságod. Azt a dokumentumot kérik arról a munkahelyről, ahol a házastársa korábban dolgozott, ha új a jelenlegi munkahelye, mennyi ideig dolgozott előző munkahelyén, hátha probléma adódik a munkájával. Mert a házastársadnak vigyáznia kell rád, amikor odaérsz. Felmerülhetnek a kérdéseik arról, mennyi ideig dolgozott a múltban, és hogy állandó lesz-e új munkahelyén. Németország nagyon garanciarendszerre épülő ország. Nagy jelentőséget tulajdonítanak a család gazdasági fejlődésének. Ezért akarják a férje üzleti dokumentumait olyan részletesen.Szerintem, ha Ön benyújtja azokat a dokumentumokat és fényképeket, amelyeket tőlük követelnek, akkor nem lesz semmi probléma.

    Ayyyy nagyon boldog 😁😊
    A feleségem levelet kapott a Külföldi Hivataltól. E levél után a vízumot általában 1-2 héten belül jóváhagyják… ma van a 83. nap. Várom a jó híreket🙏

    Dilek Han
    Résztvevő

    :)

    Merhabalar
    Izgatottan láttam, hogy ez az msji tőled jön, valóban így van?
    Hiányzik a papírmunka a levélben
    Mit mond a levélben?
    Insallah, hamarosan a legfrissebb híreket kapja. Természetesen várom önöket

    Hi all,
    A levél részletes tartalmát nem ismerem. Amikor a konzulátushoz fordultam, túl sok dokumentumot kaptak tőlem. Ugyanígy a külföldiek irodája korábban is kért néhány dokumentumot a férjemtől. Körülbelül egy hónappal ezelőtt a feleségem német nyelven küldött e-mailt a külföldiek irodájába, hogy megismerje a vízum sorsát. A múlt héten azt a választ kaptuk, hogy "az irataimat nem a konzulátus küldte el nekik, továbbra is türelmesen várnunk kell". Hétvégén kaptam egy levelet a Külügyi Hivataltól, amelyben 12 hónapos bérszámfejtést és néhány biztosítási dokumentumot kértem feleségemtől.
    Mivel itt olvastam az összes családegyesítési vízumrészvényt az elmúlt 2 évben, arra a következtetésre jutottam, hogy a levél után néhány héttel a vízum jóváhagyása történt.
    Most már zavar. Végül 84 napot megbukottunk.
    A folyamat személyenként eltérő, ezért nem tudok egyértelmű információt adni neked. Néhány ember még levelet sem küld, házastársaikat közvetlenül az útlevélbe küldik.
    Remélem, hogy a lehető leghamarabb jó híreket kapunk.

    Dilek Han
    Résztvevő

    :)

    Dilek Han
    Résztvevő

    :)

15 válasz megjelenítése - 496-től 510-ig (összesen 537)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.