2019 Németország Visa Expecters

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Blue34
    Résztvevő

    Ezt a témát barátainknak indítom, akik 2019-től megosztják elképzeléseiket a vízumkérdésekkel kapcsolatban, remélem, minden mindenki számára előnyös lesz...

    Ramadan_21
    Résztvevő

    Jó napot mindenkinek, új vagyok itt, szeretném észrevételeit egy témával kapcsolatban

    Menekültként élek Németországban, teljes hat évig, és most fejeztem be a teljes evlenecg-t, amikor azt mondtam, hogy nős voltam, visszaküldve nekem, hogy megtagadták tőlem menedékjogot yanbancı a rendőrségen a házasságkötés során további egy hónapot adtak, és azt mondta, gyere velem evlği me és késztessem Törökországba egy családi összejövetelre, elmentem a rendőrségre és gyertek, így most jöttem 6-én. Teljes kérelmet adtam be, és 10,01.2019 perc alatt elkészültem a konzulátuson. Német egyébként pontosan 15 hónap telt el, nincs CVP, a férjem 2 hete hívta a rendőröket a külföldiekre, azt mondták, minden papír rendben van, várják a bűnügyi nyilvántartást, mármint, megnövekedtek és ez 5-6 hétig tart, most attól tartok, hogy elutasítják, mi lesz veled? 

    Ramadan_21
    Résztvevő

    CVP-t várok tőled, örülnék, ha segítesz.

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Helló, megint srácok. Családegyesítési vízumot kértem az ankarai német konzulátushoz 14.02.2019-én. Ma (11.03.2019.) A 24. nap van. Az Ausländerbehörde-től kapott információk szerint a dokumentumok még nem kerültek a kezükbe. Elmondásuk szerint az elérésük után nem volt negativitás. A rossz dolog az, hogy 5 nappal később megtartom a sógornőm esküvőjét, és azt hiszem, nem fogom tudni utolérni. A feleségemnek egyedül kell mennie az esküvőre, és ez a helyzet nagyon elszomorít. Jót mondunk, és továbbra is várunk. Az isten jó.

    A ma megszerezhető információk szerint a Formblatt Antrag 04.03.2019-én került a kezébe. Nem tudom, hogy a dokumentumok eredetijét vagy digitális másolatát kapták-e. Ma van a 29. nap. Holnap van a sógornő esküvője, hétfőn pedig a születésnapom. Volt egy kis reményük, hogy felzárkóznak a héten, de teljesen kimerültek. Várj még. Legyen áldva az alkalom, hogy megírja ezt az üzenetet. Inneddine indaAllahil iszlám.

    MuratYc
    Résztvevő

    Helló srácok, 07.02.2019-én kértem a családegyesítést a konzulátuson. Ha a férjem német állampolgár, a török ​​korom 24 éves.
    Miközben elmagyarázta, hogyan ismerkedtem meg a jelentkezés során, a nő eleget mondott és kérdéseket tett fel, hogy megkérdőjelezzem a német nyelvtudásomat. Aztán elkezdett foglalkozni a számítógéppel, és azt mondta, hogy ez a folyamat anélkül, hogy megnézte volna az általam hozott esküvői fotókat. Rövid volt.
    Amikor a bejelentés után egy hónappal felhívtuk a külföldiek kirendeltségét, azt mondták, hogy látták az adatainkat, és egy hölgy foglalkozott az aktámmal. Mint mindenkinek elmondták, azt mondták, hogy a folyamat 3-4 hónapot vesz igénybe. Türelmet kívánok minden barátomnak ehhez a fáradt várakozáshoz. Megosztom veletek a fejleményeket.

    Török szultánok
    Résztvevő

    Üdv mindenkinek ..
    20.02.19-án kértem családegyesítési vízumot Ankarából.Az interjúm nagyon jól sikerült.23 nap telt el és még mindig nem kaptam levelet a feleségemtől.Továbbra is várok türelmesen és izgatottan.Isten adjon türelmet mindannyiunknak.Megértem,hogy a várakozás nehéz folyamat.A feleségem Mannheimben lakik.Török állampolgár vagyok.Meddig várjak a levélre és a levél megérkezése után mennyi ideig érkezik meg a vízum? Ha valakinek van információja azt megköszönném ha felvilágosítana.. cofe:)

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Üdv mindenkinek ..
    20.02.19-án kértem családegyesítési vízumot Ankarából.Az interjúm nagyon jól sikerült.23 nap telt el és még mindig nem kaptam levelet a feleségemtől.Továbbra is várok türelmesen és izgatottan.Isten adjon türelmet mindannyiunknak.Megértem,hogy a várakozás nehéz folyamat.A feleségem Mannheimben van.Török állampolgár.Kíváncsi vagyok meddig várjak a levélre és a levél megérkezése után mennyi idő múlva érkezik meg a vízum? Ha valakinek van információja azt megköszönném ha felvilágosítana.. cofe:)

    Sajnos nehéz bármit is mondani róla. De azt hiszem, azért fognak dokumentumokat kérni, mert házastársa török ​​állampolgár. Ha jól tudom, néhány német állampolgár közvetlenül küldi el a vízumot, anélkül, hogy dokumentumokat kérne. Ez az én tudásom. Ha tévedek, kérem, javítsa ki  :)

    Török szultánok
    Résztvevő

    Sajnos nehéz bármit is mondani róla. De azt hiszem, azért fognak dokumentumokat kérni, mert házastársa török ​​állampolgár. Ha jól tudom, néhány német állampolgár közvetlenül küldi el a vízumot, anélkül, hogy dokumentumokat kérne. Ez az én tudásom. Ha tévedek, kérem, javítsa ki  :)

    Igen, kérni fognak a feleségemtől 3 havi bérpincét és a ház adatait, amelyben él. Tudom, hogy mindent előkészítettünk, de arra várunk, hogy leveleket küldjenek.

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Igen, kérni fognak a feleségemtől 3 havi bérpincét és a ház adatait, amelyben él. Tudom, hogy mindent előkészítettünk, de arra várunk, hogy leveleket küldjenek.

    Nem hiszem, hogy bárki mondana erről valamit. Ha az a város, ahová megy, kicsi, vagy nem zsúfolt a külföldiekkel és az Ausländerbehörde-ben stb. Ha nem, akkor nem tart sokáig. Irigylem azokat, akiknek a vízuma 18-20 napon belül megérkezik :)

    Török szultánok
    Résztvevő

    Nem hiszem, hogy bárki mondana erről valamit. Ha az a város, ahová megy, kicsi, vagy nem zsúfolt a külföldiekkel és az Ausländerbehörde-ben stb. Ha nem, akkor nem tart sokáig. Irigylem azokat, akiknek a vízuma 18-20 napon belül megérkezik :)

    Pontosan irigyellek is. :D Nos, most nincs más hátra, mint várni. szia :)

    Vízum betöltése
    Résztvevő

    Igen, kérni fognak a feleségemtől 3 havi bérpincét és a ház adatait, amelyben él. Tudom, hogy mindent előkészítettünk, de arra várunk, hogy leveleket küldjenek.

    Helló, ha azt akarja, hogy házastársa menjen a külföldiek fiókjába, és nyisson meg egy fájlt az Ön nevében, bérszámfejtés, házszerződés stb. olyan dokumentumokat tud átadni, mint. Ez elősegíti a tranzakciók korábbi haladását, és legalább csökkenti a levelezési időt. :)

    Török szultánok
    Résztvevő

    Helló, ha azt akarja, hogy házastársa menjen a külföldiek fiókjába, és nyisson meg egy fájlt az Ön nevében, bérszámfejtés, házszerződés stb. olyan dokumentumokat tud átadni, mint. Ez elősegíti a tranzakciók korábbi haladását, és legalább csökkenti a levelezési időt. :)

    Ha ez történik, akkor természetesen ilyesmit fogunk csinálni .. remélem, hogy nem lesz gond .. Te csináltad anélkül?

    Vízum betöltése
    Résztvevő

    Ha ez történik, akkor természetesen ilyesmit fogunk csinálni .. remélem, hogy nem lesz gond .. Te csináltad anélkül?

    Igen, olvastam a fórumon, meglepődtem, ha van ilyen. A feleségem német állampolgár, de csak arra az esetre, ha megkértem volna, hogy menjen és csinálja meg. Amikor odaért, azt mondták neki, hogy hozzon magával egy fénymásolatot az összes dokumentumról, majd kinyitott egy aktát a nevemben. Ha olyan helyzet áll rendelkezésünkre, hogy dokumentumot kérjünk, meglátjuk a fájljait a rendszerből, nem kérdezzük meg újra, ha időt spórol, azt mondták és megkapták a dokumentumokat, megteheti. :)

    Vízum betöltése
    Résztvevő

    De hadd emeljem ki azt is, hogy Németországban van egy állami rendszer, lehet, hogy ez nem minden külföldön működik. Világosabb választ kaphat, ha a házastársa kéri

    Török szultánok
    Résztvevő

    De hadd emeljem ki azt is, hogy Németországban van egy állami rendszer, lehet, hogy ez nem minden külföldön működik. Világosabb választ kaphat, ha a házastársa kéri

    igen igazad van .. nagyon köszönöm hadd kérdezzek ..

    cazonova1
    Résztvevő

    Helló mindenkinek, Isten türelmét kívánom
    07.12.2018-én kértem családegyesítést Izmirből. Rathause sokszor hazudott a feleségemnek, hogy nem 2 hónap alatt érkeztek meg az iratok.A feleségem azt mondta, hogy 12 hónap alatt megérkeztek az iratok, és várunk visszajelzést.Küldtem e-mailt a konzulátusra és felhívtak 2 nappal később megkérdeztem, hogy várnak-e visszajelzést 11.03.2019 Azt mondták, 2 interjún kell részt vennem. Keresztkérdés:A feleségemnek ez az első házassága,mondtam türelem.Mindegy felszálltam a buszra és mentem.Antalyában lakom.Egyébként a nő engedte,hogy mindkettőtök első házassága.Miért hívtak te?Beszéltünk róla.Azt mondta,hogy a konzulátusról hívott,azt mondta először nem ismeri fel a számot,jóváhagyták a vízumot,mondtam,hogy rendelkezned kell egy 2 hónapos egészségbiztosítással, hívott a konzulátus és azt mondták, hogy nem tudják megmondani, hogy jóváhagyták-e a vízumot vagy sem, azt mondtam, hogy az izmiri főkonzulátusról hívok, mondd meg a neved, tedd le, felhívom a konzulátust és összekötöm, mondta. biztonsági okokból volt.Mondtam,mi az utolsó dolog?Amikor voltam a konzulátuson volt egy határidő,azt mondta nem tudom,azt mondta nem tudom milyen vízumot kértem,csak azt mondta hogy a konzul hölgy értesítsen, hogy a vízumot jóváhagyták, és 3 hónapos biztosítást kell kötni.Mondtam, hölgyem, családegyesítési vízumot kértem, a családegyesítéshez nem kell egészségbiztosítás, az osztályomból 3 ember ment a Goethe-tanfolyamra egyiket sem kérték, mondtam, a konzulátusától.Kérdeztem, honnan tudhatom, ha hívnak, azt mondta, nem kell meggyőzni, nevetve letette a telefont. Felhívtam a feleségemet, ő hívta Rathause-t, és az ottani miniszter azt mondta, hogy nem kívánják a pozíciójába, de azt mondta, hogy a felesége vegye fel a kapcsolatot a német konzulátussal, és ha ők akarják, tegye meg. a konzulátus, a kapcsolótábla azt írja, hogy nem tudok válaszolni, kérdezem, hogy csatlakoztathatom-e valakihez, aki tud válaszolni, azt mondom, hogy tilos.Hát mondom, nem tudom, hogyan kell megerősíteni, azt írja, hogy küldj egy e-t -levél. . Szó szerint kigúnyolják az emberek életét és a családalapítást.Azt mondják, hogy a dolgok teljes mértékben a véletlenen, a német fegyelemen alapulnak, ennek semmi köze, ez csak német rasszizmus, teljesen a tiszt kezdeményezésére állsz előtte. te... én is ezt szerettem volna hozzátenni, az isten verje meg azokat, akik elrendezett házasságot kötnek és csalást követnek el, és ilyen helyzetekbe hozza azokat, akik valóban házasodnak...

15 válasz megjelenítése - 31-től 45-ig (összesen 537)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.