2019 Németország Visa Expecters

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Blue34
    Résztvevő

    Ezt a témát barátainknak indítom, akik 2019-től megosztják elképzeléseiket a vízumkérdésekkel kapcsolatban, remélem, minden mindenki számára előnyös lesz...

    Vízum betöltése
    Résztvevő

    Üdvözlet mindenkinek, azt mondom: "Allah adjon türelmet"
    07.12.2018-én kértem családegyesítést Izmirből. Rathause sokszor hazudott a feleségemnek, hogy nem 2 hónap alatt érkeztek meg az iratok.A feleségem azt mondta, hogy 12 hónap alatt megérkeztek az iratok, és várunk visszajelzést.Küldtem e-mailt a konzulátusra és felhívtak 2 nappal később megkérdeztem, hogy várnak-e visszajelzést 11.03.2019 Azt mondták, 2 interjún kell részt vennem. Keresztkérdés:A feleségemnek ez az első házassága,mondtam türelem.Mindegy felszálltam a buszra és mentem.Antalyában lakom.Egyébként a nő engedte,hogy mindkettőtök első házassága.Miért hívtak te?Beszéltünk róla.Azt mondta,hogy a konzulátusról hívott,azt mondta először nem ismeri fel a számot,jóváhagyták a vízumot,mondtam,hogy rendelkezned kell egy 2 hónapos egészségbiztosítással, hívott a konzulátus és azt mondták, hogy nem tudják megmondani, hogy jóváhagyták-e a vízumot vagy sem, azt mondtam, hogy az izmiri főkonzulátusról hívok, mondd meg a neved, tedd le, felhívom a konzulátust és összekötöm, mondta. biztonsági okokból volt.Mondtam,mi az utolsó dolog?Amikor voltam a konzulátuson volt egy határidő,azt mondta nem tudom,azt mondta nem tudom milyen vízumot kértem,csak azt mondta hogy a konzul hölgy értesítsen, hogy a vízumot jóváhagyták, és 3 hónapos biztosítást kell kötni.Mondtam, hölgyem, családegyesítési vízumot kértem, a családegyesítéshez nem kell egészségbiztosítás, az osztályomból 3 ember ment a Goethe-tanfolyamra egyiket sem követelték meg, mondtam, a konzulátusától.Kérdeztem, honnan tudhatom, ha hívnak, azt mondta, nem kell meggyőznöm, nevetve letette a telefont. Felhívtam a feleségemet, ő hívta Rathause-t, és az ottani miniszter azt mondta, hogy nem kívánják a pozíciójába, de azt mondta, hogy a felesége vegye fel a kapcsolatot a német konzulátussal, és ha ők akarják, tegye meg. a konzulátus, a kapcsolótábla azt írja, hogy nem tudok válaszolni, kérdezem, hogy csatlakoztathatom-e valakihez, aki tud válaszolni, azt mondom, hogy tilos.Hát mondom, nem tudom, hogyan kell megerősíteni, azt írja, hogy küldj egy e-t -levél. . Szó szerint gúnyolódnak az emberek életén és családalapításon.Azt mondják, hogy a dolgok teljes mértékben a véletlenen, német fegyelemen alapulnak, semmi köze hozzá, ez csak német rasszizmus, teljesen az elöljáró tiszt kezdeményezésére vagy önök közül... Én is ezt akartam hozzátenni, Isten átkozza meg azokat, akik elrendezett házasságot kötnek és csalást követnek el, és hozza ilyen helyzetekbe azokat, akik valóban házasodnak...

    Nagyon szomorú helyzetet éltél át, remélem mielőbb választ kapsz. Amit nem értek, hogy volt-e korkülönbség közted és a feleséged között? Miért kérdezték meg? Amennyire én tudom, általában keresztkérdéseket tesznek a korkülönbségekkel. Ha a házastársa német állampolgár, akkor nem szeretne egészségbiztosítást kötni, de szinte az összes 2018-ra írt cikket elolvastam a fórumon. Voltak, akik konzuli egészségbiztosítást kértek annak ellenére, hogy házastársuk német állampolgárok voltak, és útlevelüket az egészségbiztosítás után küldték el. Ha akarja, a Google segítségével megnézheti, hogy konzulátusi számról van-e szó. Isten segítsen, remélem jó híreket kapsz ezen a héten, és újra találkozhatsz a férjeddel.

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Barátok, ma szeretném megosztani veletek jó híremet. :)
    – 14.02.2019. Ankarai családegyesítési vízumkérelem
    – 04.03.2019. A dokumentumok Berlin Ausländerbehördébe érkeznek
    – 15.03.2019. Vízum jóváhagyása Ausländerbehörde-ben
    – 19.03.2019. (33. nap) Ankarai Konzulátus Vízumnyomtatás és rakományhoz szállítás
    – 20.03. 2019 (34. nap) Vízum átvétele

    Ami kíváncsi, a feleségem német állampolgár. Ausländerbehörde papírok nélkül jóváhagyta a vízumot. A konzulátus nem akart utazási egészségbiztosítást stb. Szeretném, ha tudnád, hogy továbbra is belépek a fórumba. Adjon Allah türelmet mindenkinek, aki vár, és mielőbb hozza vissza minket szeretteinkhez. Allah irgalma és áldásai legyenek rajtad.

    mehmetxnumx
    Résztvevő

    Hello barátok,

    Kiskorúak útján 14.03.2019-én kértem a családegyesítést. Sok szerencsét azoknak, akik már megkapták vízumukat, jó lehet mindazoknak, akik a vízumukra várnak ..

    Az adott vonalkód alapján követi nyomon a vízum állapotát? a vonalkódszámomon még semmi nem jelenik meg. Hogyan láthatja, hogy jóváhagyták-e vagy sem, mielőtt megkapja az útlevelét?

    előre is köszönöm

    talhaxnumx
    Résztvevő

    Hello barátok,

    Kiskorúak útján 14.03.2019-én kértem a családegyesítést. Sok szerencsét azoknak, akik már megkapták vízumukat, jó lehet mindazoknak, akik a vízumukra várnak ..

    Az adott vonalkód alapján követi nyomon a vízum állapotát? a vonalkódszámomon még semmi nem jelenik meg. Hogyan láthatja, hogy jóváhagyták-e vagy sem, mielőtt megkapja az útlevelét?

    előre is köszönöm

    Csak a vonalkódból értheti meg, hogy az útlevelet a konzulátus küldte-e el. Egyéb információkra az Ausländerbehörde oldalon lehet válaszolni, de szerintem ne legyél túl szűk. Amikor az Ausländerbehörde jóváhagyta a vízumot, levelet küldenek a háznak, amelyben azt mondják, hogy „a vízumát jóváhagyták”. Legalábbis ez történt velünk.

    Üdvözlettel

    Ramadan_21
    Résztvevő

    Jó napot, menekült voltam Németországban, most megnősültem, feleségem német, 21 éves, 29 éves vagyok, külföldiek rendőrök, családegyesítési vízumot kell kapnod, én is eljöttem, jelentkeztem 10.01.2019. Benyújtottam nyelvtanúsítványomat, minden kérdésre helyesen válaszoltam a konzolon, az irataim most Németországban vannak, de még nem hívták fel a feleségemet, 2 és fél hónap telt el, nincs hang, ez normális?
    Kérem, segítsen, hogy Németországban házasodjak meg 

    mehmetxnumx
    Résztvevő

    Csak a vonalkódból értheti meg, hogy az útlevelet a konzulátus küldte-e el. Egyéb információkra az Ausländerbehörde oldalon lehet válaszolni, de szerintem ne legyél túl szűk. Amikor az Ausländerbehörde jóváhagyta a vízumot, levelet küldenek a háznak, amelyben azt mondják, hogy „a vízumát jóváhagyták”. Legalábbis ez történt velünk.

    Üdvözlettel

    Nagyon szépen köszönöm a válaszát remélem jó híreket kapunk.Ha lesz fejlemény írok még ide..

    Vízum betöltése
    Résztvevő

    Barátok, ma szeretném megosztani veletek jó híremet. :)
    – 14.02.2019. Ankarai családegyesítési vízumkérelem
    – 04.03.2019. A dokumentumok Berlin Ausländerbehördébe érkeznek
    – 15.03.2019. Vízum jóváhagyása Ausländerbehörde-ben
    – 19.03.2019. (33. nap) Ankarai Konzulátus Vízumnyomtatás és rakományhoz szállítás
    – 20.03. 2019 (34. nap) Vízum átvétele

    Ami kíváncsi, a feleségem német állampolgár. Ausländerbehörde papírok nélkül jóváhagyta a vízumot. A konzulátus nem akart utazási egészségbiztosítást stb. Szeretném, ha tudnád, hogy továbbra is belépek a fórumba. Adjon Allah türelmet mindenkinek, aki vár, és mielőbb hozzon vissza minket szeretteinkhez. Allah irgalma és áldásai legyenek rajtad.

    Gratulálok az utadhoz. A feleségem is felhívta ma a házasságkötési irodát, a nő a héten hiányzott, a feleségem idegösszeroppanást kapott, és felhívta a menedzserét. Az igazgató megdöbbent, amikor meglátta, hogy egy hónapig vannak a dokumentumok, és azt mondta a feleségemnek, hogy ezeket a dolgokat meg fogja tenni. Az egyetlen probléma, hogy kérte a házassági anyakönyvi kivonatunkat. Megvolt a pénztárcám, ma up expressz szállítással küldtem. Dokumentumok, amelyek feleségemnek pénteken lesznek, és a férfi megígérte, hogy pénteken közvetlenül megerősíti. Úgy tűnik, munkámnak vége lett. Most jegyeket keresek. A köles legyen az összes várakozó barát sajtósa

    tolga3535
    Résztvevő

    Helló barátok
    Családegyesítési vízumot is kértem, szeretnék ide írni és tájékoztatni a fejlesztésekről.
    6. március 2019-án volt találkozóm a konzulátussal Izmirben. Interjúm zökkenőmentesen zajlott. Hadd mondjam el röviden, az ujjlenyomatokra vették az irataimat, és megkérték a feleségem születésnapját, ő mondta, hogyan találkoztál, a válaszaim nagyon rövid, amúgy sem tette fel a német kérdést.nyújtott nekem egy A4-es papírt vonalkóddal. Azt mondták, hogy elküldjük az útlevelét a címére.
    21.03.2019-én még 15 nap telt el
    a feleségem német állampolgár
    a feleségem 24 éves, 25 éves vagyok
    Azt hiszem, elmegy a külföldiek irodájába, ahol Dortmundban lakik (dokumentumaink)
    Nem hívtam és nem kérdeztem mert még csak 2 hete.Adjon isten türelmet mindannyiunknak.

    91
    Résztvevő

    Családegyesítés születendő német állampolgár gyermek révén;
    Jómagam német állampolgár vagyok, 7 hónapos terhes vagyok. 3 éve vagyok házas, és a feleségemmel éltem Tr-ben. Úgy gondoltam, hogy jobb lenne Németországban szülni a terhességem alatt, ezért 4 hónapja vittem lakóhelyemet tr-ből Németországba. Az államtól kapok segítséget. Németországban lesz a születésem. Nincs sok késés az olyan tranzakciókban, ahol a kerület, amelyben élünk, kicsi. Anyám terhességi útlevelét és orvosi jelentését a vízumdokumentumokban adtam meg. A német tudás nem szükséges minden vízumkérelemhez, amelyet egy született vagy születendő gyermek, egy német állampolgár nyújt be. Amikor a feleségem elment az isztambuli konzulátusra, csak azt kérdezték, hogy ez az első házassága, és miért nem akarunk 3 évig Németországban élni, azt akarjuk most.

    03.03.2019. Isztambul német konzulátusának ülése
    10.03.2019 Pinneberg Megtudtam, hogy felhívtam a Külföldiek Rendőrségét az iratok felhívásával.
    22.03.2019. Isztambul útlevele visszatért a német konzulátushoz.
    Jelenleg a vízum válaszára várunk.
    Az Ups rakománykövetés jelenleg azt állítja, hogy a rakományt a német konzulátustól kapják meg.

    Hc
    Résztvevő

    Először is, hello mindenkinek,
    Március 14-én felhívtam a Német Konzulátus Igazgatóságot családegyesítési kinevezésre, a saját kérésemre 25.03.2019-én 10: 00-kor megbeszéltem.
    Még nem tettem le vizsgát a Goethe A1 tanúsítványról, rutinszerűen megkérdeztem a konzulátuson
    – házastársa születési dátuma
    – Hogyan ismerkedtetek meg, mikor lettetek szerelmesek, mikor döntöttetek a házasság mellett?
    – Mi a házastársa munkája?
    Dokumentumaimat török ​​kérdésekkel vizsgálták, mint pl. Később az illetékes nő megkérdezte, miért nincs igazolásom, én pedig azt mondtam, hogy még nem tettem le vizsgát. Azt mondta, adjak neki egy hónapot, és hozzam el a hiányzó dokumentumot. Azt mondta, hogy a találkozónk ilyen hosszú volt, körülbelül 25 percig tartott, összesen 10 percet beszéltem.
    Megkérdeztem, nem tesz fel kérdéseket németül? Azt mondta, amikor megjön az irata, megkérdezzük.
    De az általa adott hiányzó iratlapon az áll, hogy az ajtót otthagyhatom, azt hiszem, nem fognak németül feltenni nekem kérdéseket. Ez a probléma jele?
    Ha valakinek van tudása és segít, örülnék.
    A folyamat előrehaladtával az összes szakaszt megírom, remélem, hogy mindenkinek jó lesz ..

    Az 1. és a 3. pénztárnál ügyeletes hölgyek formálisabbak voltak, mint az a hölgy, akit megkérdeztem a 2. pénztárnál, hála a második jegypénztári hölgynek, segített nekem abban, hogy kényelmes beszélgetést folytassak egy beszélgetéssel.

    MuratYc
    Résztvevő

    Először is, hello mindenkinek,
    Március 14-én felhívtam a Német Konzulátus Igazgatóságot családegyesítési kinevezésre, a saját kérésemre 25.03.2019-én 10: 00-kor megbeszéltem.
    Még nem tettem le vizsgát a Goethe A1 tanúsítványról, rutinszerűen megkérdeztem a konzulátuson
    – házastársa születési dátuma
    – Hogyan ismerkedtetek meg, mikor lettetek szerelmesek, mikor döntöttetek a házasság mellett?
    – Mi a házastársa munkája?
    Dokumentumaimat török ​​kérdésekkel vizsgálták, mint pl. Később az illetékes nő megkérdezte, miért nincs igazolásom, én pedig azt mondtam, hogy még nem tettem le vizsgát. Azt mondta, adjak neki egy hónapot, és hozzam el a hiányzó dokumentumot. Azt mondta, hogy a találkozónk ilyen hosszú volt, körülbelül 25 percig tartott, összesen 10 percet beszéltem.
    Megkérdeztem, nem tesz fel kérdéseket németül? Azt mondta, amikor megjön az irata, megkérdezzük.
    De az általa adott hiányzó iratlapon az áll, hogy az ajtót otthagyhatom, azt hiszem, nem fognak németül feltenni nekem kérdéseket. Ez a probléma jele?
    Ha valakinek van tudása és segít, örülnék.
    A folyamat előrehaladtával az összes szakaszt megírom, remélem, hogy mindenkinek jó lesz ..

    Az 1. és a 3. pénztárnál ügyeletes hölgyek formálisabbak voltak, mint az a hölgy, akit megkérdeztem a 2. pénztárnál, hála a második jegypénztári hölgynek, segített nekem abban, hogy kényelmes beszélgetést folytassak egy beszélgetéssel.

    Sokan jelentkeznek így, ha nincsenek problémáid a többi dokumentumoddal, valószínűleg elfogadják. Remélem, minden úgy lesz, ahogy szeretné. Szép módja van

    Goztepe SK 35
    Résztvevő

    Helló, hadd beszéljek egy kicsit a saját helyzetemről.
    2015-ben házasodtunk össze a feleségemmel! És van egy 7 hónapos lányunk. A képem és a lányom német állampolgár .. 19.03.2019-én jelentkeztem Isztambulban a cocugumomon keresztül .. interjúm összesen 10 percet vett igénybe. Az ügyeletes nő csak egy kérdést tett fel. Mikor került újra Németországba? 2 hónappal a születésem után mondtam .. Azt mondtam, hogy ok és elmentem .. Írok a fórumra, amikor megkapom az eredményt ..

    Török szultánok
    Résztvevő

    Barátaim, adjon Isten türelmet mindazoknak, akik vízumra várnak, nagyon nehéz megkötött kézzel várni... Ma van a 38. nap, még mindig semmi hír, a feleségem nem kapott levelet, még várunk .. Kíváncsi vagyok, mikor érkezik meg? Kíváncsi vagyok, lesz-e probléma? Meddig fog ez így folytatódni? Ezek a kérdések nap mint nap eszünkbe jutnak. De nincs más dolgunk, mint türelmesnek lenni és tovább várni... kávézó:)

    Goztepe SK 35
    Résztvevő

    Barátaim, adjon Isten türelmet mindazoknak, akik vízumra várnak, nagyon nehéz megkötött kézzel várni... Ma van a 38. nap, még mindig semmi hír, a feleségem nem kapott levelet, még várunk .. Kíváncsi vagyok, mikor érkezik meg? Kíváncsi vagyok, lesz-e probléma? Meddig fog ez így folytatódni? Ezek a kérdések nap mint nap eszünkbe jutnak. De nincs más dolgunk, mint türelmesnek lenni és tovább várni... kávézó:)

    Igen, nincs mit tenni, csak várni. A férfiak azt mondják, hogy 3 hónapos törvényes időszak van, de mi addig repedünk, amíg várunk, hivatalosan, köztük én is.

    MuratYc
    Résztvevő

    Ma (50 nappal a kérelem benyújtása után) érkezett egy levél a feleségemhez, és a levél tartalma: "Hívják a külföldiek kirendeltségére házastársa vízumkérelméért". A levélben sem dokumentumokat, sem mást nem kértek, csak telefonáltak.
    Ha valaki tudja, mit jelent ez, kérem, segítsen. Előre is köszönöm szépen.

15 válasz megjelenítése - 46-től 60-ig (összesen 537)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.