2019 Németország Visa Expecters

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Blue34
    Résztvevő

    Ezt a témát barátainknak indítom, akik 2019-től megosztják elképzeléseiket a vízumkérdésekkel kapcsolatban, remélem, minden mindenki számára előnyös lesz...

    Mervewehrlin
    Résztvevő

    Mrs. merve, rosszul adtam meg a UPS rakomány címét az a1-es vizsgán, az eredmény megjelenése előtt kerestem a felvételeket, és megváltoztattam a címet egy másik címmel, amelyre el akartam jönni ...

    Még nem látom a rakományban, kíváncsi vagyok, keresnem kellene-e az útlevelet, amint megadják a rakománynak, most úgy gondolom, hogy nincs címük. 

    MustafaD
    Résztvevő

    Helló srácok, van egy kérdésem.

    3 hete kértem a családegyesítést, a feleségem a múlt héten kapott egy levelet, de kérik a férjemtől kért dokumentumokat és a 3 havi fizetési szervet is. A feleségem 4 évvel ezelőtt teljesítette a török ​​állampolgárságot. így elfogadják most, vagy várnunk kell még 3 hónapot és 2 havonta egyszer adni? Volt már valakinek ilyen eseménye?

    Nem kell 5 évig élni, vagy teljesen megtanulni az ország nyelvét. Mi az, amit már értenek. Sokáig más országokban éltem. Tehát olvassa el figyelmesen, amit írtam. Nem kommentáltam senki házasságát. Csak azt mondtam, ne vegye figyelembe olyan barátok észrevételeit, akik úgy nyilatkoznak, mint a bűnös Németország, amikor összeházasodtak és rossz véget értek. Általában Törökországból születnek itt, és a törökök különböznek a hegyekben, még a törökök között is. Valójában sokkal nehezebb megbirkózni az itt született törökökkel, mint egy némettel. Mindannyian már tudjuk utazásainkból, hogy már megtettük rokonaikat, akik Törökországba érkeztek. Ez tény". Nincs bennem gyűlölet. Túl sok negatív komment van a fórumon. Ezért haragszom. Ha nem tetszik, visszajössz. Vagy soha nem jössz. Nézd, még te is ide jössz. Unod már, hogy Németországot becsmérlő kommenteket látok. Ha Norvégiából vagy Amerikából érkezik ide, és kritizál, megértem. Ide fogok jönni, Törökországból kritizáltam azokat, akik bosszantanak. Ahogy bosszankodsz velem. ;)

    Észre fogja venni, hogy stílusomban és az általam tett mondatokban soha nem tettem semmilyen negatív állítást sem Önnek, sem másnak. A vízum-várakozási folyamaton kívül nagyon kényelmetlen volt számomra általánosításokat és az emberek kategorizálását, figyelembe véve azokat az embereket, akiknek tanúja volt ott életében. Ahelyett, hogy kijelentené, hogy rosszul képviselte önmagát, és bocsánatot kért, megpróbálja sértő kifejezésekkel más irányba terelni a kérdést.
    Itt senkit nem érint, mely országokban élsz és minek.

    De hidd el, Németországban is vannak multikulturális emberek, akik nagyon jól nevelték magukat, és akik magukévá teszik a hazát, ahol a kenyerüket eszik. Minden a családról szól, a környezetről, amelyben nevelkedtek, arról, hogyan neveled magad.

    A házasság alapja és ereje szintén fontos tényező ebben a tekintetben: Az önképzett emberek által létrehozott, szereteten és tiszteleten alapuló szilárd házasság az élet minden boldogságának és a minőségi életnek a kezdete.

    atknemn
    Résztvevő

    Nem, még nem ment el. Valami mohón vár. Gondolom, az ilyen helyzetek keresztkérdéssel állnak elő.

    A feleségem ma elment a levélhez, de nagyon ellentétes helyzetben bérelt bérleti díjakat akartak szerződtetni, és az MMAS bérszámfejtésén a pulyka konzuli kinevezésem 09:30 a feleségem Németországban 08:30 az újságban, de a kimenő levelek mindegyikében megszólították őket hívj meg hozzászólásokat, mégis furcsa helyzetben a feleségem neve.

    8)

    atknemn
    Résztvevő

    Szinte mindenkitől bérleti szerződéseket és bérszámfejtést akarnak. Annak ellenére, hogy én írtam, más témákból forrott. Általában akkor akarják, ha az információkat nem frissítik. Ez nem probléma. A levél a házastársadhoz kerül a vezetékneveddel, mert a házastársad vezetékneve a fiókban megváltozik, miután beismerted, ezért a nők levelet küldenek a vezetékneveddel. Ez nem probléma.
    Azt hiszem, a külföldiek mindenhol reggel 8.30-kor nyitnak. Nem tudom biztosan.
    2 óra különbség Törökország és Németország között. Es 8.30:10.30 eltelt Törökországban XNUMX:XNUMX óra lesz.

    Házastársa teljesen megszerezheti a kívánt dokumentumokat. Még akkor is, ha a végső vagy esküvői fotók vannak magaddal, vidd őket is. Ha nem beszél németül, akkor elvihet valakit, aki nagyon jól tud németül.

    Ez a találkozó nagyon fontos volt, egy barátja elutasította a vízumát a találkozó nézeteltérése miatt.
    Remélem, hogy könnyű lesz.

    Köszönöm az információt .. a címet, ahová a levelet elküldték, feleségem lakcíme és neve mindkét vezetéknévvel írja, és a levél elején csak a vezetéknevemet írják ide, a vezetéknevemmel. Polgár, és természetesen minden részletet tudunk egymásról.Kétségtelen, hogy Isten engedélyével nem lógtam ezen a témán, csak a levél hívott a feleségem címére, úgy ment, mint a múzsák. Természetesen nem fogjuk tudni, mi fog történni, amíg meg nem megyünk és meg nem nézzük. Gondolom 10 éves korkülönbség van a feleségem és köztünk, lehet, hogy elakadtak közöttünk! De a feleségem német állampolgár, a törvény szerintem nem fontos, hogy mekkora a fizetése. Ez az állami támogatási terület azt mutatja, hogy az emberek még bevétel nélkül is inspirálják ezeket a házasságokat

    Mervewehrlin
    Résztvevő

    A külföldiek vízumot kapnak általában 1 vagy 2 héttel a fiók jóváhagyása után. Felhívhatja a konzulátust és kérdezhet. De nem tudom, hogy adnak-e információt, mielőtt elküldenék a rakományhoz.

    Nem jelent problémát, ha már nem ugyanazon a címen laksz. Kövesse a rakományt, amint üzenetet kap a telefonszámára. Reggel elmehet a fiókba, ahol a rakomány van, és szállítás előtt megkapja. Még ha terjesztik is, kérdezze meg a sofőr számát a fiókirodából, és lehetősége van megszerezni azt egy bizonyos helyen.

    Csütörtök óta nincs hang, sajnos, az elmúlt év összes vízumfolyamatát elolvastam, és nagyon meglepődtem, amikor hallottam, hogy a konzulátus, amelynek hétvégi vízumát hétfőn érkezték meg a rakományhoz, leszállította a rakományt szombat este. Tehát csütörtök óta kérdezem az up-okat. De még mindig nincs hír, általában azok, akiknek a vízumát jóváhagyják, hétköznapokon rövid idő alatt megkapták a vízumukat. Most óhatatlanul aggódtam. Levelet küldtem, remélem, amikor ledobtam a telefont, senki sem nyitotta ki. Remélem, január 2018-án is visszamehetek a feleségemmel Németországba.

    Mervewehrlin
    Résztvevő

    Barátok végre !!!!
    Rakományomat 3-ban kapták meg a konzulátustól !!!!
    Suan megjelenik a topkapıban !!

    Ha holnap felébredve azonnal el tudom fogni a tisztet, elviszem a rakományt az ágról.

    November 20. vízumkérelem
    November 25-én további iratkérés
    November 27-én újból kérik a további dokumentumokat
    December 5-i vízumomat jóváhagyták
    December 9-én holnap lesz a vízum a rakományban

    Adja Isten, hogy mindenki, aki arra vár, mielőbb megkapja vízumát.

    Barátok végre !!!!
    Rakományomat 3-ban kapták meg a konzulátustól !!!!
    Suan megjelenik a topkapıban !!

    Ha holnap felébredve azonnal el tudom fogni a tisztet, elviszem a rakományt az ágról.

    November 20. vízumkérelem
    November 25-én további iratkérés
    November 27-én újból kérik a további dokumentumokat
    December 5-i vízumomat jóváhagyták
    December 9-én holnap lesz a vízum a rakományban

    Engedje meg Allah, hogy mindenki, aki vár, rövid idő alatt megszerezze vízumát.

    Most biztosan nagyszerű érzéseid vannak. Nagyon gratulálok.
    Sok szerencsét és boldogságot kívánok új életéhez 🍀

    Mervewehrlin
    Résztvevő

    Sok szerencsét, a 19 nap nagyon jó idő. A munkád nagyon gyors volt. Boldogság.

    Igen, azt mondtad, hogy az a hely, ahova jársz, kicsi, gyors lehet. Nagyon gyors volt, nagyon köszönöm szép kívánságait 🥰

    Mervewehrlin
    Résztvevő

    Most biztosan nagyszerű érzéseid vannak. Nagyon gratulálok.
    Sok szerencsét és boldogságot kívánok új életéhez 🍀

    Tényleg úgy érzem, ez a teher lekerült. Nagyon szépen köszönjük. Követni foglak itt, remélem mihamarabb megkapod a vízumot. Nem kérek türelmet, nehogy a türelem miatt türelem kelljen. Remélem, épségben vagy, és hamarosan megkapod a vízumot. Hamarosan itt ünnepeljük együtt a jó híredet 🥰

    selimqk57
    Résztvevő

    Barátok végre !!!!
    Rakományomat 3-ban kapták meg a konzulátustól !!!!
    Suan megjelenik a topkapıban !!

    Ha holnap felébredve azonnal el tudom fogni a tisztet, elviszem a rakományt az ágról.

    November 20. vízumkérelem
    November 25-én további iratkérés
    November 27-én újból kérik a további dokumentumokat
    December 5-i vízumomat jóváhagyták
    December 9-én holnap lesz a vízum a rakományban

    Engedje meg Allah, hogy mindenki, aki vár, rövid idő alatt megszerezze vízumát.

    Németország melyik régiójába nyújtotta be jelentkezését?

    7. november 2019-én jelentkeztem. A feleségem német állampolgár gyermek, akit német állampolgár gyermeken keresztül jelentkeztem. E-mailt küldtünk a német nyelv régióban működő külföldiek osztályának, és a dokumentumokat még nem kaptuk meg. E-mailt küldtem az itteni konzulátusnak. Még nem tudtam választ kapni.

    némelyik 3 hét vízumeljárást igényel, van, aki 3 hónapot, nem értem, min alapul az értékelés. Ha hiányzik egy dokumentum vagy információ, vissza kell adnia és fel kell gyorsítania ezeket a problémákat. A feleségemtől és a gyermekemtől külön élni ellentétes a család fogalmával.

    selimqk57
    Résztvevő

    Beszéltünk azokról az okokról, amelyek miatt a Mervewerhlin becenevű személy vízumát azonnal jóváhagyták. Ha elolvassa ezeket az oldalakat, meg fogja érteni, hogy a folyamat miért ért túl gyorsan. November 4. óta várok .. A feleségem a Foreigners Branch-ba ment. nem adtak információt. Azt mondták, várjon, ideérve és szorítva minket, a folyamat meghosszabbodik.
    90 nap lejárta előtt nincs jogunk felhívni a konzulátust ide. Sem e-mailt nem küldhetünk, sem telefonon nem tudjuk elérni. Csak várunk. Senki sem ..

    Őszintén olvastam a kommenteket.

    Németországban kötöttem házasságot is. Mivel minden hasonló kérdésem megvan, hogyan történik az értékelés tárgya és hogyan veszik észre. Megpróbálom megérteni.
    Németországban kötöttem házasságot. Mielőtt vízumot vettem volna, feleségemhez mentem, és ott maradtam. Ezek a mezők elérhetők az útlevelemben. Középen van egy gyerek. A feleségem német állampolgárként született és nevelkedett. a gyermekem is. Az összes dokumentumot átadtam, amit akartak, azt hiszem, a régiótól várok. A Kiel lakosságához érkező vagy onnan érkező kérelmek száma nagy lehet. Effendi asszony, aki érdeklődik irántunk az ottani külföldi irodában, kijelentette, hogy a dokumentumokat még nem kapták meg, amint megérkezik, kapcsolatba lép velünk, és hiányzó dokumentumok vagy bármi más esetére felhív.

    Mervewehrlin
    Résztvevő

    1 órája kaptam a vízumot.

    Regensburgtól kaptam a jóváhagyást.
    Azon a területen, ahol tartózkodom, a külföldiek irodája nagyon nagy és sok alkalmazottal rendelkezik. Ennek ellenére mindig üres ág. Mindig úgy ügyelsz a tranzakciókra, hogy nem kell várakoznod megbeszélés nélkül.
    Ettől eltekintve a vízummal foglalkozó férfi a feleségemmel lakott, és ők kommunikáltak és csevegtek, mert jó volt az áram.
    Amíg a férfi az irataimra várt, e-mailt küldött a konzulátusnak, hogy azok gyorsan el tudják küldeni az irataimat. A jóváhagyás megadása után telefonon tájékoztatott minket. Azt mondta a feleségemnek, hogy e-mailt küldött a konzulátusnak vízumnyomtatásra, anélkül, hogy megvárta volna a jóváhagyást. Aztán jött a vízum. Szerintem ezeknek van hatása, a feleségem most részletesen elmagyarázta, ezt 3 hónapja figyelmen kívül hagytuk, de beszéltünk róla, és azt mondta, azt gondolta, hogy hatással vannak rám. Megértem, hogy ezeket a helyzeteket befolyásolhatja az, hogy a külföldiek hivatala személyesen nyomja a konzulátust. Tehát nem tudom, mennyire igaz, amikor azt mondják, hogy nem a mi kezünkben van. Gondolom, ez teljes mértékben összefügg azzal a ténnyel, hogy a hely nem zsúfolt, és a tiszt kezdeményezésével, akivel találkozunk. Azokon a helyeken, ahol népes vízumjóváhagyás vár, az önfeláldozás és a viselkedés megértését nullázzák, és úgy gondolom, hogy nem is képesek információt szolgáltatni. Mert láttuk, hogy vigyázhatnak, amikor csak akarnak.

    Itt álltunk meg, hogy megkérdezzük, lehet-e Németországból vízumkérelem előtt jelentkezni. ErdUlAr segítsen minket, és sok dokumentumot megvizsgáltunk (gyakorlatilag egyesült család dokumentumai) megvizsgálták, de a házasság Dániában volt, azt mondta nekem, hogy családegyesítést kell végeznem, mint egy pulykát. Talán azokat a dokumentumokat, amelyeket akkor megkérdeztek számomra, rögzítik a rendszerben, vagy sem. Talán extra hatása lehet.

    Ettől eltekintve feleségem apja nyugdíjas egy nagyon magas szintű állami intézménytől. Nem tudom, hogy ezek a dolgok közvetlen hatással vannak-e a bürokratikus eljárásokra Németországban. Csak akkor jósolok a folyamatot befolyásoló tényezőkről, ha belegondolok, de nem tudom az igazságot. Annak érdekében, hogy segíthessek a folyamatban, és az információkat a saját szemem alatt adjam át, talán csak azért, mert egy kis előrelátás segítene.

    Személy szerint úgy gondolom, hogy ez összefügg a köztisztviselő kezdeményezésével, vagy azzal, hogy nem használja a vízumeljárást.

15 válasz megjelenítése - 346-től 360-ig (összesen 537)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.