2020 vízum pincérek és területek

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Szobalány
    Résztvevő

    Szia barátok,
    Ezen a címen akartam írni olyan barátokkal, akik 2020-as vízumot várnak és kapnak.
    Szeptember 17-én jelentkeztem a gyerekemmel. A feleségem fizetését elégtelennek ítélték, és elutasítottak engem és a gyermekemet. A feleségem török ​​állampolgár, határozatlan idejű tartózkodási engedéllyel rendelkezik. Ügyvéden keresztül fellebbeztünk feltételeink javításával, és várunk. Remélhetőleg pozitívan fog alakulni.
    Türelmet kívánok mindazoknak, akik várnak.

    Hello először
    Annyi felesleges és eltúlzott pletyka kering a környéken...
    Meg fogja érteni, mire gondolok, amikor kikérdezik a vízumkérelemben.
    14 év különbség van köztem és a feleségem között. Az életkor csak a számok mutatója, és erre rájöttem, amikor megismerkedtem a feleségemmel. Életünk addig az időszakáig rájöttünk, hogy csak egymást keressük, és 6 hónappal a találkozásunk után összeházasodtunk.
    A konzulátus emberei megkérdőjelezik az életkorkülönbséget annak érdekében, hogy megértsék, vajon a köztetek kötött házasság az igazi házasság. Mint már korábban említettem, a konzulátus nem a korkülönbséget, hanem a korkülönbség mögött álló szándékot vizsgálja. Miután helyesen kifejezte magát, a köztetek lévő korkülönbség senkinek sem számít.
    Ha megbízik a házastársával való kapcsolatában, nincs oka félni.

    Ay90
    Résztvevő

    Hello először
    Annyi felesleges és eltúlzott pletyka kering a környéken...
    Meg fogja érteni, mire gondolok, amikor kikérdezik a vízumkérelemben.
    14 év különbség van köztem és a feleségem között. Az életkor csak a számok mutatója, és erre rájöttem, amikor megismerkedtem a feleségemmel. Életünk addig az időszakáig rájöttünk, hogy csak egymást keressük, és 6 hónappal a találkozásunk után összeházasodtunk.
    A konzulátus emberei megkérdőjelezik az életkorkülönbséget annak érdekében, hogy megértsék, vajon a köztetek kötött házasság az igazi házasság. Mint már korábban említettem, a konzulátus nem a korkülönbséget, hanem a korkülönbség mögött álló szándékot vizsgálja. Miután helyesen kifejezte magát, a köztetek lévő korkülönbség senkinek sem számít.
    Ha megbízik a házastársával való kapcsolatában, nincs oka félni.

    Nagyon örülök, hogy megláttam ezt az oldalt, örülök, hogy követtelek, sokkal nyugodtabbnak érzem magam, amikor olyan embereket látok, mint én, rájövök, hogy sokkal magabiztosabb lépéseket teszek, bárcsak lenne lehetőségünk hogy előtte megismerjük egymást, találkozzunk és tanuljunk néhány problémáról, mert nagyon kevés olyan ember van körülöttünk, mint mi. most jobb, köszönöm szépen, itt vagyok és követni fogom az összes folyamatot és megosztom, ha a saját folyamatom elkezdődik. Remélem megkapod a vízumot és újra találkozhatsz a házastársaddal :)

      :irányelv:

    cns24
    Résztvevő

    Üdv mindenkinek, ma van a 83. napom és felhívták a feleségemet a külföldiek fiókjáról, elmentek a papírjaim, hétfőn felhív, időpontot egyeztet és átveszi a kért iratokat. halayy :) Tudja valaki, hogy milyen a következő folyamat?

    muratnadj a
    Résztvevő

    Majdnem 3 hétbe telik, melyik városban él a házastársa? Ugyanazon a napon te és én vagyok a 85. napom.

    cns24
    Résztvevő

    Majdnem 3 hétbe telik, melyik városban él a házastársa? Ugyanazon a napon te és én vagyok a 85. napom.

    A feleségem Frankfut Gißende-ben él. Van-e javulás a helyzetén?

    muratnadj a
    Résztvevő

    A 44. napon a feleségem elment, és megkérdezte, hogy az irataim a külföldi kirendeltségről származnak-e, azt mondták, hogy megérkeztek a dokumentumok, csak várja meg tőlünk a híreket, levelet stb

    cns24
    Résztvevő

    A 44. napon a feleségem elment, és megkérdezte, hogy az irataim a külföldi kirendeltségről származnak-e, azt mondták, hogy megérkeztek a dokumentumok, csak várja meg tőlünk a híreket, levelet stb

    Szerintem a legnehezebb várni anélkül, hogy híreket kapnánk. Remélhetőleg a vízumot jóváhagyják.

    muratnadj a
    Résztvevő

    Igen, sajnos, türelmes vagyok, de most túlterhelt vagyok.Várj, várj, nézzük meg, mi fog történni.

    cns24
    Résztvevő

    Igen, sajnos, türelmes vagyok, de most túlterhelt vagyok.Várj, várj, nézzük meg, mi fog történni.

    Néhány napig el voltam borulva, féltem, hogy a folyamat tovább fog tartani, nagyon jól megértelek.

    Helincik
    Résztvevő

    Helló! Új vagyok köztetek. Február 21-én volt az interjúm a konzulátuson a családegyesítés miatt. A találkozó egy kicsit nehéz volt számomra. A pénztáros nő eleinte vitatta a korkülönbséget. Utána kissé megenyhült. Pontosan 1 hete. UPS-en keresztül néztem, de még nem szállították ki. A hely, ahová megyek, egy kis hely. Remélem, az irataim mielőbb eljutnak a külföldi hivatalhoz. Sok sikert és türelmet kívánok mindannyiunknak;) Majd írok a fejleményekről.

    muratnadj a
    Résztvevő

    Új vagy, nézzük meg, hány nap telt el, várom a 85. napomat, és várnunk kell, nincs sok dolgunk, türelmesnek kell lennünk, remélem, hamarosan kiadják a vízumodat.

    .

    Hello helincik,
    Először is, üdvözölj minket.
    Nem hiszem, hogy addig vársz, amíg vártam (4 hónap), mert azt mondod, hogy az úti cél kicsi. Ne feledje azonban mindig, hogy mivel a kezdeményezés az ottani tisztek kezében van, meghosszabbíthatják a folyamatot.
    Különösen azokat vizsgálják, akiknek feltűnő a korkülönbségük, vagy azokat, akik második házasságot kötnek, ezért a folyamat még hosszabb. Mennyi az életkorkülönbség közted és a házastársad között, amely problémát okoz az elkövető? Mivel jelentős életkorkülönbség van köztem és a feleségem között, de amikor kihallgattak, a tiszt rákérdezett erre a helyzetre, és az általam adott válasz mellett nem említette újra.
    Fő folyamatod mostantól kezdődik. Hosszú út áll előtted, amelyet türelmesen kell járnod. Amikor elolvastam az üzenetedet, sokáig gondolkodtam novemberben, és rájöttem, hogy elég nehéz folyamaton megyünk keresztül.
    Jó híreket kívánok.
    tied

    Először is üdvözöllek és köszönöm jókívánságaidat. A feleségemmel 15 év a különbség. A munkája valóban tovább tartott a szükségesnél. És azt hiszem, nem fognak keresztkérdésekbe menni. Mert úgy tudom, hogy ilyenkor először e-mailben hívják a kérelmezőt a konzulátusra. Ha nem ez a helyzet, nyugodjon meg a szíve. Egyébként gratulálok a türelmedhez :) Ma van a 11. napom... Nincs kattintás. Legyen ez jó mindannyiunknak :)

15 válasz megjelenítése - 46-től 60-ig (összesen 1,303)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.