2020 vízum pincérek és területek

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Szobalány
    Résztvevő

    Szia barátok,
    Ezen a címen akartam írni olyan barátokkal, akik 2020-as vízumot várnak és kapnak.
    Szeptember 17-én jelentkeztem a gyerekemmel. A feleségem fizetését elégtelennek ítélték, és elutasítottak engem és a gyermekemet. A feleségem török ​​állampolgár, határozatlan idejű tartózkodási engedéllyel rendelkezik. Ügyvéden keresztül fellebbeztünk feltételeink javításával, és várunk. Remélhetőleg pozitívan fog alakulni.
    Türelmet kívánok mindazoknak, akik várnak.

    stuttgartcocuk
    Résztvevő

    Legjobbakat kívánom. Isten tegye szabaddá az utad. Kérdezte már valaha a vízum státuszát a stuttgarti külföldiek irodájában? Van-e más intézmény, ahol információt szerezhetnénk?

    Nem, várj csak semmit, amit nem kérdeztünk a feleségemtől, nem tetszett a pulykában levő levél, a feleségem mellettem. Elfogadták, mert az okmányokban hiánytalanul szerepelt, mert a gyermek felett volt, a vízum 23 nap alatt jött közvetlenül, alhamdulillah.


    :D

    muratnadj a
    Résztvevő

    Üdvözlet, a 72. napom még mindig várat magára. Külföldiek fiókja Stuttgartban, Ludwigsburgban már jó ideje megérkeztek, de mi csak egy levélre várunk

    .

    muratnadj a
    Résztvevő

    Ha van javulás, örülünk, ha megosztja velünk, nézzük meg, hogyan működik a folyamat.

    Ay90
    Résztvevő

    Jó estét, különbség van köztem és 18 éves korom között mindenkivel, akivel a feleségem 2 év után házasok vagyunk, Törökországban éltünk, mielőtt teljesítettem volna az összes iratot, úgy döntöttünk, hogy Németországba költözöm március 25-én, a feleségem, heilbronn 1 évet él, és anyagi és erkölcsi hiányunk nincs ebben a témában. Milyen problémákkal találkozunk? Hogyan tehetek fel kérdéseket. Tudna valaki segíteni?

    muratnadj a
    Résztvevő

    Helló, sok szerencsét, remélem, zökkenőmentes lesz.

    Ay90
    Résztvevő

    Jó estét, különbség van köztem és 18 éves korom között mindenkivel, akivel a feleségem 2 év után házasok vagyunk, Törökországban éltünk, mielőtt teljesítettem volna az összes iratot, úgy döntöttünk, hogy Németországba költözöm március 25-én, a feleségem, heilbronn 1 évet él, és anyagi és erkölcsi hiányunk nincs ebben a témában. Milyen problémákkal találkozunk? Hogyan tehetek fel kérdéseket. Tudna valaki segíteni?

    Helló, sok szerencsét, remélem, zökkenőmentes lesz.

    Tartsák észben, 3 éve vagyunk együtt, összeházasodtunk és Törökországban éltünk, aztán a feleségem odament, remélem nem okoznak gondot, elolvad benne.

    muratnadj a
    Résztvevő

    Remélem simán megy, türelmesnek kell lenni, néha elhúzódik a folyamat, ne aggódj.

    cns24
    Résztvevő

    Jó estét, különbség van köztem és 18 éves korom között mindenkivel, akivel a feleségem 2 év után házasok vagyunk, Törökországban éltünk, mielőtt teljesítettem volna az összes iratot, úgy döntöttünk, hogy Németországba költözöm március 25-én, a feleségem, heilbronn 1 évet él, és anyagi és erkölcsi hiányunk nincs ebben a témában. Milyen problémákkal találkozunk? Hogyan tehetek fel kérdéseket. Tudna valaki segíteni?

    Helló, 13 éves korkülönbség van köztem és a feleségem között, és rokonok vagyunk. Amíg a vízuminterjúra mentem, nagyon aggódtam, hogy vajon problémát okoznak-e az életkor kérdésével, de megkérdezték, hol találkoztam a feleségemmel, és rokonok vagyunk-e vagy sem. Maradjon nyugodt az interjú alatt, rövid és világos válaszokat adjon. Ha pánikba esik, további kérdéseket tesznek fel. Részletesebb információt akarnak.

    Ay90
    Résztvevő

    Helló, 13 éves korkülönbség van köztem és a feleségem között, és rokonok vagyunk. Amíg a vízuminterjúra mentem, nagyon aggódtam, hogy vajon problémát okoznak-e az életkor kérdésével, de megkérdezték, hol találkoztam a feleségemmel, és rokonok vagyunk-e vagy sem. Maradjon nyugodt az interjú alatt, rövid és világos válaszokat adjon. Ha pánikba esik, további kérdéseket tesznek fel. Részletesebb információt akarnak.

    Nagyon köszönöm, ez egy kicsit jó volt.

    Ay90
    Résztvevő

    Ha Isten akarja, simán fog menni, türelmesnek kell lennie, a folyamat néha elhúzódik, ne zavartassa magát.

    Köszönöm, remélem adtak időpontot április 1-re, most várok és mielőbb tájékoztatlak.

    cns24
    Résztvevő

    Nagyon köszönöm, ez egy kicsit jó volt.

    Köszönöm  :) találkozásom ma reggel 8-kor volt, a 75. napon vagyok, még nincs hír, várom.

    .

    Ay90
    Résztvevő

    Nincs olyan helyzet, amely pánikba esne a korkülönbség miatt. Ez személyes preferenciák kérdése, és a konzulátus nem a korkülönbséget veszi figyelembe, hanem a korkülönbség mögött meghúzódó szándékot. A gesztusokból és a kapott válaszokból megérthetik, hogy a házasság valós-e vagy hamis. Miután őszinte és helyes válaszokat adott, nincs miért aggódnia.

    Annyi cikket olvastam, hogy eleinte hallással találkoztam a beszélgetésekkel, így először nagyon féltem egy ilyen helyzettől.

15 válasz megjelenítése - 31-től 45-ig (összesen 1,303)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.