2020 vízum pincérek és területek

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Szobalány
    Résztvevő

    Szia barátok,
    Ezen a címen akartam írni olyan barátokkal, akik 2020-as vízumot várnak és kapnak.
    Szeptember 17-én jelentkeztem a gyerekemmel. A feleségem fizetését elégtelennek ítélték, és elutasítottak engem és a gyermekemet. A feleségem török ​​állampolgár, határozatlan idejű tartózkodási engedéllyel rendelkezik. Ügyvéden keresztül fellebbeztünk feltételeink javításával, és várunk. Remélhetőleg pozitívan fog alakulni.
    Türelmet kívánok mindazoknak, akik várnak.

    Ay90
    Résztvevő

    Szerintem a külügyi hivatal nem küldött hírt.Ha Törökországba küldte volna,akkor nem tartott volna olyan sokáig csak Németországban.Németország valamiért ennek megfelelően adja ki a vízumot...Azt olvastam a kommentekben,hogy Németország jóváhagyása vagy elutasítása után néha tíz napon belül megérkezik mindenki útlevele.Szóval...szerintem hívd fel Németországot vagy írj egy e-mailben érdeklődni, hogy mi a helyzet.

    Küldtünk egy e -mailt, de nem érkezett válasz. Azt hiszem, le van zárva. Lehet, hogy január 1 -ig vagy tovább zárva van. Nem világos, hogy hol van most az irat, de a karitász hívott, meséltek neki a külföldiek fiókjáról.

    p.yilmaz
    Résztvevő

    barátok,
    Annyit hívtam és írtam egy e-mailt, hogy most tilos volt hívnom és írnom.

    Ay90
    Résztvevő

    barátok,
    Annyit hívtam és írtam egy e-mailt, hogy most tilos volt hívnom és írnom.

    sokat hívtál?

    p.yilmaz
    Résztvevő

    sokat hívtál?

    igen, sokat hívtam, mert 26.11.2020-án kértek tőlem dokumentumokat, azt mondták, hogy nem kézbesítő levélben küldi el őket, csak azt akartam megtudni, hogy elérhetők-e. vagyis a dokumentumoknak legkésőbb 10.12.2020 -ig a kezükben kell lenniük, de még mindig nincs hír. ráadásul keresési és írási tilalmat rendeltek el velem.

    Stuttgart12345
    Résztvevő

    igen, sokat hívtam, mert 26.11.2020-án kértek tőlem dokumentumokat, azt mondták, hogy nem kézbesítő levélben küldi el őket, csak azt akartam megtudni, hogy elérhetők-e. vagyis a dokumentumoknak legkésőbb 10.12.2020 -ig a kezükben kell lenniük, de még mindig nincs hír. ráadásul keresési és írási tilalmat rendeltek el velem.

    Ha e-mailben küldted, akkor nincs gond, biztos eljutott hozzájuk, nem mondhatják, hogy nem érkezett meg... Esküszöm, mindent elküldtem e-mailben, kérték e-mailben -levél.

    Ay90
    Résztvevő

    igen, sokat hívtam, mert 26.11.2020-án kértek tőlem dokumentumokat, azt mondták, hogy nem kézbesítő levélben küldi el őket, csak azt akartam megtudni, hogy elérhetők-e. vagyis a dokumentumoknak legkésőbb 10.12.2020 -ig a kezükben kell lenniük, de még mindig nincs hír. ráadásul keresési és írási tilalmat rendeltek el velem.

    Az első jelentkezésemben hiányzó dokumentumok voltak, elküldtem, másnap válaszoltak, mert megérkezett a dokumentumod

    p.yilmaz
    Résztvevő

    Nem, ez nem einschreiben, az aktatáskát az ajtó elé dobtam, mert ők így akarták. még mindig várják a híreket

    p.yilmaz
    Résztvevő

    Hello barátok

    Mindenkinek boldog új évet és egészségben, békében gazdag új évet kívánok. Remélhetőleg 2021-ben a lehető leghamarabb újra találkozhatunk házastársunkkal.

    Ay90
    Résztvevő

    Hello barátok

    Előre is boldog új évet kívánok mindenkinek, és egészségben és békében gazdag új évet. Insha'Allah, mindannyian a lehető leghamarabb találkozunk a feleségeinkkel 2021 -ben.

    Boldog új évet, remélem az új év jó lesz nekünk és jó híreket kapunk 🌺

    Ay90
    Résztvevő

    Az isztambuli konzulátus valószínűleg le van zárva.Senkitől se hang se hang.Kíváncsi vagyok,meddig várnak minket?Ki hozza vissza a házastársunkon kívül töltött időt?

    p.yilmaz
    Résztvevő

    Sziasztok barátaim, ma megérkezett a vízumunk, a feleségem jelenleg vizsgálat alatt áll a kórházban, remélhetőleg az eredmények is egyértelműek lesznek, és mihamarabb itt lesz velem Berlinben, ha Isten úgy akarja. Uram a lehető leghamarabb egyesítsen mindenkit, ahogy AYA90 barátunk mondta, senki sem tudja megadni nekünk a házastársunktól távol töltött időt. Remélem, mindenki mielőbb újra találkozhat szeretteivel és családjával.

    Ay90
    Résztvevő

    Kedves barátaim, ma megérkezett a vízumunk, most a feleségem tesztet végez a kórházban, és a legrövidebb időn belül itt lesz velem abban a reményben, hogy egyértelműek lesznek az eredmények. Isten mihamarabb egyesítse mindannyiótokat, amint azt AYA90 barátunk mondta, senki sem fogja tudni adni azt az időt, amely a feleségeinktől eltelik. Remélem mindenkinek a lehető leghamarabb meglesz a szerette és a családja.

    Sok sikert neked, szép testvérem, sok sikert mindenkinek, aki vár :)

    p.yilmaz
    Résztvevő

    Sok sikert neked, szép testvérem, sok sikert mindenkinek, aki vár :)

    Köszönöm szépen, Isten áldjon meg, az évezredekre várók feje. A feleségem most repülőn van, és néhány óra múlva itt van. Hidd el, teljes szívemből fogok imádkozni, mert rajtunk kívül senki nem ért meg minket. Isten segítsen.

    Ay90
    Résztvevő

    Köszönöm szépen, Isten áldjon meg, az évezredekre várók feje. A feleségem most repülőn van, és néhány óra múlva itt van. Hidd el, teljes szívemből fogok imádkozni, mert rajtunk kívül senki nem ért meg minket. Isten segítsen.

    Nagyon boldog voltam és meghatódtam, ne hagyd, hogy az uram zavarba hozza 🙏🌺

    Kedves barátaim, ma megérkezett a vízumunk, most a feleségem tesztet végez a kórházban, és a legrövidebb időn belül itt lesz velem abban a reményben, hogy egyértelműek lesznek az eredmények. Isten mihamarabb egyesítse mindannyiótokat, amint azt AYA90 barátunk mondta, senki sem fogja tudni adni azt az időt, amely a feleségeinktől eltelik. Remélem mindenkinek a lehető leghamarabb meglesz a szerette és a családja.

    👏👏👏

15 válasz megjelenítése - 1,276-től 1,290-ig (összesen 1,303)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.