Kitöltött németországi családegyesítési jelentkezési lap (MINTA)

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    nazlixnumx
    Résztvevő

    Azt hiszem, most lesz a szívem!
    Ha korábban láttuk volna, azt szeretném, ha az 2 előtti napon töltjük fel a cirpindik-t.

    De hány helyen töltöttük el másképp?

    **) Megkértem, hogy hagyja üresen
    Mert ha két csillag van kitöltve Németországból, azt mondja, hogy nem kell válaszolni.
    Szóval nem írtunk semmit?

    És a kérdés, hogyan kell élni
    Németül
    Azt akartam írni, hogy „A feleségemmel dolgozom.” Ez rájuk is igaz?

    A 21-es űrlapon pedig azt mondtam, hogy a "Meddig akarsz maradni az AFC-ben?" kérdésre, hogy "határozatlan ideig" írd.
    Az űrlap végére pedig hadd mondjam meg, hogy írja oda az „ich beantrage die Aufenthaltserlaubnis für ……..” és az „unbefristet” kifejezést.
    azaz határozatlan ideig.

    Ezek rosszak? Kérem, válaszoljon.

    nazlixnumx
    Résztvevő

    és még egy kérdés,
    Azt mondja, hogy nem ragaszkodik az űrlapon lévő képszakaszhoz?

    Mi volt, de?
    Miért akarnak még egy képet, ha nem ragaszkodunk hozzá?

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    melyik képet csináltad, és meg fogod adni a képet a formában, amit nem ragaszkodsz az extra bitanemi-hoz, most meg fogom adni neked az extra bitemet, amit akarsz, majd beillesztheted a képet, de nem adod be az űrlapot, de nem töltsd be az űrlapot, de nem tölts be olyan helyet, ahol nincs probléma, hogy ne csináld? töltse ki az űrlapon már megtalálható helyeket

    nazlixnumx
    Résztvevő

    feleségem biometrikus képeit vettem fel
    két űrlapot töltött és mindkettőt ragasztották
    extra képeket vett magával

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Rendben, de általában nem ajánljuk senkinek, hogy ragaszkodjon az Ön által csak nagyon jól ismert információkhoz, így azt mondjuk, hogy a konzulátus többi tagja gondoskodik a saját kockázatáról

    reyyan a
    Résztvevő

    Mielőtt a Horizon Németországba került, egyedül nem tudtam kitölteni ezt a jelentkezési lapot. A német nyelvem akkor nagyon elégtelen volt. Sok pénzt fizettem egy fordítóirodának, hogy kitöltse ezt az űrlapot, tudod !! Milyen jó ember vagy valójában. hadd mindenki tudd meg, hogy érdemes-e vAllahi. barátai valóban láthatáron Németország sokat tesz a jövőért. Nagyon sok információt ad, és nagy terhet spórolt meg azzal, hogy ezt a jelentkezési lapot törökül, érthető nyelven tette közzé. Visszatértem azokba az évekbe. Nehezen viseltem. A férjem Németországban volt, egyedül nem tudtam lefordítani, és mint mondtam, pénzért cserébe kitöltöttem ezt az űrlapot. TUDJÁK, HOGY A HORIZON NEM Fizethető.

    KÖSZÖNJÜK HORIZONT. oké :)

    yfatih
    Résztvevő

    Én is krónikus allergiás asztmás hörghurutgyulladásom van. Mi a német?

    reyyan a
    Résztvevő

    Nem hiszem, hogy egyáltalán kell írni. Nekem van hörghurut, nem írtam.  :)

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    tényleges

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    ?

    sasha
    Résztvevő

    Srácok, hány helyen tévedtem, írhatok-e rá úgy, hogy ne legyen firkálás?

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Ha rendben van, vegye ki újra a nyomtatóból

    sasha
    Résztvevő

    Fuk testvér, kitöröltem korrekciós folyadékkal, remélem nem lesz semmi. Amúgy azoknak a fórumos papíroknak nem kell eredetinek lenniük?

    fred48
    Résztvevő

    Letöltöttem egy űrlapot az Ankarai Konzulátusról, és néhány szakasz megváltozott. Lehetséges-e az új űrlap kitöltött mintájának közzététele?

    diétás nővér
    Résztvevő

    Üdvözöljük, van egy kérdés a jelentkezési lapon, amely azt kérdezi, hogy korábban letiltották-e Németországba való belépését. A turistavízumot, amit korábban igényeltem, elutasították. mit írjak ide??? Válaszát előre is köszönöm…

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 51)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.