2019 vízum pincérek és területek

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Barátaim, szeptember 30-án kértem családegyesítést Izmirből. Az interjú után adott A4-es papír jobb felső sarkában a vonalkód alatt egy 6 jegyű szám található. Ezt hívod nyomkövető számnak? És valaki leírná a tapasztalatait? by by:)

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Ámen, remélem, hamarosan újra találkozhatsz a feleségeddel, ott leszel az imáimban. Nagyon szépen köszönjük :)


    Helló. Először is sok szerencsét és türelmet kívánok mindenkinek, aki hozzám hasonlóan a vízum kiadására vár. November 4-én kértem vízumot Izmirből. Én is várok...remélem ha vége lesz ennek a folyamatnak és megkapom a vízumot és a férjemet,tudatos videókat forgatok az egész folyamatról.Fárasztó és nehéz a folyamat. Remélem mihamarabb jó híreket kapunk.

    ozzzyj
    Résztvevő

    Sok szerencsét ysmn0 nagyon örülök neked. Gombák nekem is. Remélem, minden a te szíved szerint fog történni. Boldogságot kívánok a feleségével.

    Hello, remélem késő, nagyon fárasztó folyamat... Tiltakoztál az elutasítás ellen? Tudomásom szerint van egy bizonyos idő a tiltakozásra, és ha nem él ezzel a jogával, többé nem lesz joga családegyesítési vízumért folyamodni.. Házastársa török ​​állampolgár?

    ozzzyj
    Résztvevő

    Helló. Először is sok szerencsét és türelmet kívánok mindenkinek, aki hozzám hasonlóan a vízum kiadására vár. November 4-én kértem vízumot Izmirből. Én is várok...Adja Isten,ha vége lesz ennek a folyamatnak és megkapom a vízumot és a férjemet,az egész folyamatról készítek ismeretterjesztő videókat.Fárasztó és nehéz a folyamat. Remélem mihamarabb jó híreket kapunk.

    Hello, kaptál vízumot? november 8-án jelentkeztem Isztambulból.. Nürnberg városába.. Ma pont 2 hónap telt el, még mindig várok.Az utolsó karácsonyi ünnep előtt megkérték a feleségemet, hogy küldjön dokumentumokat postán, a feleségem ma ment, de a külföldi rendőrség szokás szerint nem ad tájékoztatást a helyzetről 🤦🏻 ‍♀️ Ez egy nagyon elsöprő folyamat. Remélem hamarosan mindannyian megkapjuk a vízumot 🙏🏻

4 válasz megjelenítése - 31-től 34-ig (összesen 34)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.