2019 vízum pincérek és területek

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Barátaim, szeptember 30-án kértem családegyesítést Izmirből. Az interjú után adott A4-es papír jobb felső sarkában a vonalkód alatt egy 6 jegyű szám található. Ezt hívod nyomkövető számnak? És valaki leírná a tapasztalatait? by by:)

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Ó, nagyon sajnálom, hogy mennyi jövedelme van a feleségének

    Szobalány
    Résztvevő

    A minimálbér, de tudtuk, hogy ez elég. Most fellebbezünk, remélhetőleg ez nem fog visszaütni. Mert annyira el vagyok borulva :(

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Isten segítsen, hogy mihamarabb újra találkozhasson feleségével és gyermekével.Nagyon sajnálom. Nyugi, az ügyvéd megoldja ezt a helyzetet.

    Szobalány
    Résztvevő

    Remélhetőleg megoldódik :cryla:

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Szerencsémre, az ügyvédhez fordultál, van-e előrelépés?

    Szobalány
    Résztvevő

    Remélem, a héten tiltakozunk. Az is gond, hogy ott ügyvédet találjunk, barátom. Remélhetőleg a kifogást nem utasítják el. Először is javítanunk kell a körülményeinken. Remélem nem kell újra jelentkeznem. Mert újra Ankarába menni fáradságos és drága is. Esküszöm, fáradt vagyok.
    Van valami hír a vízumáról?

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Ha tehetem, kiállítom a vízumot, és megadom neked, Insha'Allah, mihamarabb elmész minden gond nélkül. Nincs tőlem hang. Nem tudom, hogy eltűntek-e a dokumentumok vagy sem. Levelet küld, a feleségem nem tér vissza, hívnak, nem nyitnak. Elegem van ebből a munkából

    Szobalány
    Résztvevő

    Azt mondták, késő van, ne légy nehéz.
    Remélem a vízumot jóváhagyják.
    Tényleg nem maradt bennem semmi lelkesedés. Csak sajnálom a gyerekemet, egy éve apa nélkül nőtt fel. Mindenkit apának hív :'(
    Lássuk, milyen eredményeket érünk el. Már nincs türelmem.

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Az emberekhez hasonlóan nincs türelem. Bárcsak ne zavarnák annyira.

    Szobalány
    Résztvevő

    Amit tesznek, az az emberi jogokkal ellentétes.
    Korábban turistavízumot kértem, a 9. cikket elutasították.
    Hónapok óta küzdök. Otthon ültem az A1-es bizonyítványért és reggelig dolgoztam, Ankarába mentem és vizsgáztam.
    Ezek nehéz dolgok egy gyermekes ember számára.
    Szeptemberben újra elmentem és jelentkeztem a gyerekkel. Várj, várj, a vég mindig kiábrándító. Hidd el, már nincs erőm. Az erőfeszítésem, a pénzem és az időm elmúlt. :( Így dolgozott ott velem. Nem tudom, mi lesz a végünk.

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Isten áldja meg, melyik városban élsz

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Hol vagy Németországban? A feleségem telefonál, és nem tudja elérni. Csütörtökre időpontot rendelt. olyan szerencsés vagy

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Ma elküldték az útlevelemet, Isten ne hozzon zavarba, de van valami ilyesmi: a feleségem nem kapott levelet

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Barátaim, végre megérkezett a vízum, szeptember 30-án jelentkeztem Izmirből, november 15-én adták ki, november 18-án érkezett meg, vagyis ma. Berlinbe megyek, a külföldi fiók nem hívta fel a feleségemet, nem küldött levelet, nem keresett meg semmilyen módon. Hirtelen egy rakományüzenet érkezett. Adjon Isten türelmet a várakozóknak, remélem jó híreket kaptok.

    Szobalány
    Résztvevő

    Gratulálok ysmn0 Nagyon örülök neked. Remélem. Remélem minden jól megy. Boldogságot kívánok a feleségeddel.

15 válasz megjelenítése - 16-től 30-ig (összesen 34)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.