2019 vízum pincérek és területek

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Barátaim, szeptember 30-án kértem családegyesítést Izmirből. Az interjú után adott A4-es papír jobb felső sarkában a vonalkód alatt egy 6 jegyű szám található. Ezt hívod nyomkövető számnak? És valaki leírná a tapasztalatait? by by:)

    Szobalány
    Résztvevő

    merhaba,
    Ankarai gyermekemmel szeptember 17-én jelentkeztem. Volt egy hiányzó dokumentumom. Megadták a hiányzó dokumentumlapot, és kérték, hogy töltsem ki. Pályázati számot nem adtak meg. Van egy nyomkövetési szám a papíron, amelyet az Ups rakomány ad meg, és a rakomány oldalról követhetem.
    Az aktám a múlt héten érkezett meg a külföldiek irodájába. Tiszt max. Azt mondta, várj 4 hetet, mert az ottani sűrűség és sorrend szerint megvizsgálják az aktákat. A németeknek minden héten van szabadságuk, meglátjuk, remélhetőleg novemberben jóváhagyják a vízumot.
    Türelmet kívánok mindenkinek, aki nagyon nehéz folyamatra vár.

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Vajon miért nem adtak UPS rakománypapírt? 😮 Szóval hova mész Németországba? Megyek Berlinbe, a legjobb, ha nem okoznak gondot. Ez egy nagyon nehéz folyamat, a bizonytalanságot nem szeretem a legjobban. Remélem, Isten megadja, amit akarunk. Ma egy teljes hónap telt el, és alig bírom. Van aki már 6 hónapja vár, nagyon gratulálok a türelméhez. :)

    Honnan tudta meg, hogy a dokumentumok megérkeztek a külföldiek fiókjába? Ki mondta, hogy várni fog 4 hetet?

    Szobalány
    Résztvevő

    Azt mondtad, hogy Izmirtől kértem a kérelmet, valószínűleg fizetést fognak neked küldeni ellened, azt hiszem, szerződése van a belföldi rakományokkal.
    Remélem Hannover a hely, ahová megyek.
    A feleségem elment a Külföldiek fiókjába, és az ottani tiszt elmondta nekünk. Max. Azt mondta, 1 hónap. Nem csak mi, minden nemzet emberei jelentkeznek. Információt a külföldi kirendeltségtől kaphat. Házastársa megkérdezheti, hogy az aktáját melyik szakaszban kézbesítették. Berlin nagy hely, intenzív, Isten áldjon meg.
    kávéház :)

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Keresünk, senki nem nyit.  :- Akkor azt mondom, hogy menj el ma. Ámen, ha ISTEN engedi. Nagyon rossz dolog, hogy a házasságom első hónapjait egyedül töltöm. Isten segítsen minket

    Szobalány
    Résztvevő

    Hagyja, hogy a házastársa hívjon és egyeztessen időpontot. A külföldi kirendeltségnek, amelyhez kapcsolódtunk, nem volt kinevezés. Egy bizonyos napon és egy bizonyos időintervallumban működik. Természetesen ez az államtól és a várostól függ.
    Több mint egy év telt el azóta, hogy láttam a feleségemet a babámmal. Ebben az időszakban egyszer kértem turistavízumot, és a 1. cikk értelmében elutasítottak. Ezúttal családegyesítési vízumot kértünk, reméljük sikeres lesz. Mert ez már nem családi összejövetel,
    lesz családi terjesztési vízum. Nehezebb a gyerekkel várni. Remélem, hogy a vízumát is hamarosan jóváhagyják. Isten segítsen nekünk és szerezzünk felét. :-

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Nem hiszem el, hogy nehezebb a helyzeted, nagyon sajnálom. :-[ Ha Isten úgy akarja, mihamarabb újra találkozunk, bárcsak ne nehezítettek volna meg mindent ennyire. Nagyon szomorú. A házastársa német állampolgár?

    Szobalány
    Résztvevő

    A házastársam török ​​állampolgár, de határozatlan időtartamú. Ebben a folyamatban beállított munkát, háztartást és egyéb dolgokat. Remélem pozitív lesz. A tiéd német állampolgár? Még ha német állampolgár is, ez a vízumfolyamat még mindig működik.

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Igen, német állampolgár. Ha túl hosszú lesz, ügyvédeket alkalmazunk stb. Aztán hallottam, hogy egyre könnyebb

    Szobalány
    Résztvevő

    Jelentkezésed napjától számítva 90 napos jogi eljárás zajlik. Ebben a folyamatban pozitív vagy negatív fordulatot kell végrehajtaniuk. Ha nem kap választ ebben a folyamatban, akkor azt gondolom, hogy a legésszerűbb ügyvédet alkalmazni. Ugyanarra az útra gondolunk. Van olyan is, akinek a vízumát csak 5 vagy 6 hónap múlva hagyják jóvá, itt olvastam.
    Házastársa német állampolgár, aki nem tagadhatja meg. Előbb-utóbb jóváhagyják.

    Attasé
    Résztvevő

    Szia barátok,

    Hitel- és hitelkártya-tartozásom van a bankkal szemben, az adósság végrehajtásra került.

    Szeptember 30-án nyújtottam be kérelmet, a külföldi kirendeltség közölte, hogy szerdán elküldtük a dokumentumokat a horgonynak, és attól tartok, hogy probléma lesz.

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Remélem, hogy jóváhagyják.Feltételezve, hogy 5-6 hónapot várok, szerintem romlik a pszichológiám. :)

    Szobalány
    Résztvevő

    Nem, nem hiszem, hogy ilyen sokáig vársz. Ha rendelkezésre állnak az Ön feltételei, a vízumot 1,5-2 hónap alatt hagyják jóvá a szokásos eljárás szerint.
    Próbálj meg ne gondolkodni túl sokat, ha nincs időd, keress valami elfoglaltságot. Egy ideig lelkileg ideges lettem, ha csak rágondoltam. Most kiadtam, bármi lesz, remélem a szerencsém lesz :)

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Igazad van, a pszichológiám majdnem meg fog romlani  :)

    Szobalány
    Résztvevő

    Szia barátok,
    Úgy tűnik, ma az útlevelem a szállítmányban van. Várom a futárt, remélem a vízumunkat jóváhagyták, nagyon izgulok. taps :) ja :)

    Szobalány
    Résztvevő

    Sajnos a vízumot elutasították. nagyon rossz kedvem van. Az elutasítás oka az anyagi elégtelenség volt, szerintem a férjem fizetését elégtelennek találták. :cryla: 
    Most azt tervezzük, hogy aláírjuk egy ügyvéddel és fellebbezünk :(  Nagyon sajnálom, hogy ez nem megy túl a mi részünkön. Itt maradtunk a gyerekemmel. Kifogásokat keresnek, amit csinálnak, az nem más, mint kínzás. :cryla:

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 34)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.