Nem lehet Unbefristetet kapni!!

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Ohne ideális
    Résztvevő

    Gondosan összeszedtem az összes dokumentumot, amit kértek. Egy-egy gemkapoccsal még sorra is raktam mindegyiket. Eljött a határidő és elmentünk a feleségemmel. Kiégett a sorszámom, bementünk a szobába, leültünk és kivettem az iratokat az aktából és odaadtam a tisztnek. A nő egyenként nézegette a papírokat, és szó szerint kifogást keresett, hogy ne adjon unbefristet. Rengeteg papír közül választotta ki a renteversicherungsverlaufu-t, maga elé vette, és egyenként megnézte, mikor dolgoztam. És tudod mit mondott? Sajnálom, de nem tudom kihagyni a barátságot. Miért mondtuk? Azt mondta, hogy idén 4 hónapig nem dolgozott, idén nem dolgozott 5 hónapot. Ezért mondta, hogy nem tud adni. Azt mondta, hogy 60 havi bérleti díjat kell fizetni. De azt mondtam, hogy a feleségem német állampolgár. Azt mondta, semmi köze hozzá. Ezt a 60 hónapos nyugdíjas beszélgetést nem azoktól szokták megkérdezni, akiknek a házastársa török ​​állampolgár? Ennek eredményeként 6 év végén 3 évre adtak tartózkodási engedélyt.

    szívtelen
    Résztvevő

    Amikor nem házasok, megnézik a 60 havi díjfizetési státuszt. Nincs jogod nem adni. A német házastársakkal rendelkezők vagy 3 év után német állampolgárok lesznek, vagy állandó tartózkodási engedélyt kapnak. 5 év nem jár le ilyenkor. Vagy tudatlanságból, vagy tudatosan keressenek fel egy ügyvédet, aki nem adott neki, hogy rendbe tegye az ügyet, vagy panaszt tegyen a munkavállalónak.Nincs joguk. Én például német állampolgárságú gyerek vagyok. Határozatlan ideig jelentkeztem mert megtörtént, elváltam a feleségemtől, 5 éve nem dolgoztam, megkérdezte, meddig dolgoztál eddig, mondtam, hogy dolgozom vagy 3 éve, nem okozott gondot , írtam példaként

    Ohne ideális
    Résztvevő

    Valójában a tiszt kétszer kérdezte, hogy van-e gyereke. Nemet mondtunk. Megkérdezte a feleségemet, dolgozol, igen, még azt is mondtuk, hogy itt vannak az abrechnungok. Vagyis a feleségem és én is vollzeit dolgozunk, semmi közünk az állami segítséghez. Én is gondolkodom azon, hogy elmegyek ügyvédhez, de nem tudom mennyibe fog kerülni.

    szívtelen
    Résztvevő

    Nos, sok pénzt fog költeni, de hadd mondjam el, ha szilárd állása van, és azt hiszem, azt írta, hogy betöltötte a 40 hónapot. Ha nincs gond az ihleteddel, sőt ha lesz is, 60 hónap után a végtelenségig megkapod, szerintem ne költs ügyvédre, várj. Igen igazságtalanok veled szemben.A tartós kölcsön egyetlen előnye,hogy felvehetsz egy kölcsönt vagy ilyesmi.Ezen kívül megszabadulsz attól,hogy külföldi irodába mész meghosszabbítani a tartózkodási engedélyt,nincs másik vicc. Ön ismét jelentkezik azokkal a törvényekkel, amelyeket az új kormány úgyis megalkot. Én a helyedben német állampolgárságot kérnék, nem véglegesen.

    Ohne ideális
    Résztvevő

    Az első kívánságom egy unbefristet. Lehet, hogy az állampolgárság sokkal későbbi, de én meg akartam szabadulni az auslanderamt problémától. A másik kérdésem az, hogy 3 évet kell várnom az unbefristete ismételt jelentkezésére? Például 1 év után van esélyem újra jelentkezni?

    szívtelen
    Résztvevő

    Nem, nem kell várni.Utoljára kaptam 3 éves rezidenst.

    yenicerixnumx
    Résztvevő

    Ahogy a szívtelen mondta, valószínűleg találkozott már olyan tiszttel, aki vagy tudatlan, vagy felfelé akar vezetni. Szerintem sok pénzt fogsz kiadni egy ügyvéddel vagy valamivel.A végén legalább 1,5 év kell, ami attól függ, hogy milyen sűrűn laksz. Már a felét várakozással töltöd. Ha ezután sem jön ki, akkor az összes kártya megvan. Azt javaslom, hogy mielőtt az ügyvédhez menne, beszéljen a tiszt felettesével. hiába magyarázod a törvénycikkekkel, szerintem megoldják. Jelenleg állampolgárságra várok.3 hónap telt el a jelentkezés óta. Hiányoztak a dokumentumok, kitöltöttem és odaadtam. Szerintem levegő nélkül dolgozták fel a hangot. de elutasítás vagy nemleges válasz esetén én is így gondolkodom.

    Gondosan összeszedtem az összes dokumentumot, amit kértek. Egy-egy gemkapoccsal még sorra is raktam mindegyiket. Eljött a határidő és elmentünk a feleségemmel. Kiégett a sorszámom, bementünk a szobába, leültünk és kivettem az iratokat az aktából és odaadtam a tisztnek. A nő egyenként nézegette a papírokat, és szó szerint kifogást keresett, hogy ne adjon unbefristet. Rengeteg papír közül választotta ki a renteversicherungsverlaufu-t, maga elé vette, és egyenként megnézte, mikor dolgoztam. És tudod mit mondott? Sajnálom, de nem tudom kihagyni a barátságot. Miért mondtuk? Azt mondta, hogy idén 4 hónapig nem dolgozott, idén nem dolgozott 5 hónapot. Ezért mondta, hogy nem tud adni. Azt mondta, hogy 60 havi bérleti díjat kell fizetni. De azt mondtam, hogy a feleségem német állampolgár. Azt mondta, semmi köze hozzá. Ezt a 60 hónapos nyugdíjas beszélgetést nem azoktól szokták megkérdezni, akiknek a házastársa török ​​állampolgár? Ennek eredményeként 6 év végén 3 évre adtak tartózkodási engedélyt.

    merhaba,

    Ha házastársa német állampolgár, nem lehet gond. Az első 2 évben otthon vigyáztam a gyerekekre. Elmentem a tanfolyamra és megkaptam a jogosítványomat. Sok hézag van a kettő között. Valójában a Rentenversicherung fizette a legalacsonyabb összeget azokban az években, amikor a gyerekről gondoskodtam. De nekem is voltak hiányosságaim. A törvény szerint 3 évre visszamenőleg, ha nem kapott semmilyen segítséget. Természetesen ez lehet az NRW-ben, ha az állam más. (Megmutatta a feleségem munkaszerződését és fizetését) Sőt, 3 év alatt kaptam korlátlanul és 3,5 év alatt lettem német állampolgár. Ez az ottani tiszt munkája. (Feltételezem, hogy sikerült a B1 + einburgerungsprüfung)

    Remélem, mielőbb problémamentesen korlátlan számú üléshez juthat.

    Most kerestem és találtam:

    Mutasd ezt az oldalt o berate e

    https://www.integrationsbeauftragte.de/ib-de/ich-moechte-mehr-wissen-ueber/einbuergerung/wann-haben-sie-einen-anspruch-auf-eine-einbuergerung–1865120

    Őszi 4
    Sie sind mit einer/einem deutschen Staatsangehörigen verheiratet oder leben mit ihr/ihm in einer eingetragenen Lebenspartnerschaft.
    In diesem Fall könnten Sie bereits nach drei Jahren Aufenthalt in Deutschland eingeürgert werden.
    Wenn Sie einige Voraussetzungen erfullen, kann die Behörde Ihren Antrag nur in Ausnahmefällenablehnen. Wenn Sie planen, sich scheiden zu lassen, die Lebenspartnerschaft aufzuheben oder bereits in Trennung leben, haben Sie keinen Anspruch auf eine Einbürgerung nach drei Jahren.

    Nesibe a
    Résztvevő

    Walla, mondd el az utolsó helyzetet, azért írok, hogy példát mutassak. válófélben vagyok,per még nem indult.4,5 év lesz.Először 3 évre vettem. Ezt követően a tiszt még 1 évvel meghosszabbította az útlevelem lejárati dátumától függően. Interjúnkat pedig azzal zárta: "Adjunk most 1 évet, még 1 év van az útleveled lejárati dátumáig, és legközelebb, amikor jelentkezel, már 5 évet Németországban fogsz élni, és szívesen megadjuk határidő." Egyébként, amióta eljöttem, főállásban dolgozom. Elvégeztem a B1 és állampolgársági vizsgámat. Határozatlan idejű munkaszerződésem is van. :)

8 válasz megjelenítése - 1-től 8-ig (összesen 8)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.