Hívom Németországból Törökországba vagy a háztartási cikkek cég, amely erősen ajánljuk, hogy csináljunk meg?

> Fórumok > Németország és más európai országok általános szekciója > Hívom Németországból Törökországba vagy a háztartási cikkek cég, amely erősen ajánljuk, hogy csináljunk meg?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    kadir76
    Résztvevő

    Helló barátok, támaszkodhatok a megfelelő áron lehet elérni, hogy a szám saglamsina szeretné hozni a háztartási cikkeket Németországból vagy olyan vállalatoktól, amelyek ismerik a turkiyede bi közlekedést?

    nesnil
    Résztvevő

    Hívom, ha valaki tudja, örülni fogunk

    kadir76
    Résztvevő

    Utánajártam és kiszámolják a köbméterenkénti költségeket, és sok cég nem vállal garanciát az általa hozott árura, és a vásárolt cikkek és a szállítás + adó ugyanarra a számlára kerül, ezért feladtam és innen vettem .Személy szerint nem ajánlom.Nincs nagy különbség.Ha innen tudsz vásárolni akkor garanciális.

    shema
    Résztvevő

    Talált céget, vagy még mindig keres? A holmijaimat egy isztambuli cégen keresztül hoztam. Ha szüksége van rá, böngészhetem a fájlokat, és megtalálhatom a cég címét és hulladékát.
    Ha tárgyai nem túl fontosak, ne próbálja meg elhozni őket, hidd el, túl drágák. Ha el tudja adni, akkor vásároljon ott, itt megfelelőbb dolgokat kap. Ennek ellenére azt mondom, hogy mennyi pénzbe kerül, ha a kutatásokat ide-oda hozza, és ennek megfelelően elkészíti a számláját.

    k.uguz
    Résztvevő

    Szia. Mondtam, hogy írok, hogy még mindig keress. Két hónappal ezelőtt költöztem egy utr international house to house nevű céggel, és nagyon elégedett voltam. Ajánlom neked is. Az alábbi linket kijavítottam.

4 válasz megjelenítése - 1-től 4-ig (összesen 4)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.