Németország Törökország Evden Eve Szállítási

> Fórumok > Németország és más európai országok általános szekciója > Németország Törökország Evden Eve Szállítási

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    melikexnumx
    Résztvevő

    Helló, mi, mint az MCS Logistics, nemzetközi házhoz szállítás szolgáltatást kínálunk.

    Olyan folyamatok felhasználásával, mint a tenger, a légi, a szárazföldi vasút, az emberek személyes tárgyainak (ez lehet minden, ami egy házban lennie kell) és a járművel, amellyel közlekednek, a világ minden pontjára szállítjuk.

    Ha Európából szeretné elhozni a háztartási cikkeket, és el akarja vinni őket, megpróbálok a lehető legrövidebb időn belül tájékoztatni erről a témáról.

    Cégünk olyan szolgáltatásokat kínál, hogy az árut elviszi az Ön lakcímére azáltal, hogy bepakolja őket az otthoni címére, függetlenül attól, hogy hová utazik, az árut átadja a vámhatóságnak, elhozza az otthoni címére, hazahozza, egyszerű bútorszerelés .

    Cégünk központi irodával rendelkezik Isztambulban és egy holland disztribúciós irodával.

    + 90216 521 21 52
    mcslogistics

    melikexnumx
    Résztvevő

    Dokumentumaink árazásához kérjük, lépjen velünk kapcsolatba az mcslojistik oldalon keresztül.

    k.uguz
    Résztvevő

    Tapasztaltam néhány szót, hogy írjak ehhez a címhez, és meg akartam osztani veletek, kedves barátaim. Barátaim, 2 hónapja költöztem a céghez ********. Megint egy barátom ajánlotta.A srácok tiszta munkát végeznek és mindenkinek ajánlom aki céges cégre gondol. Azt hiszem, ez a tanácsom azoknak a barátaimnak, akik két hónapos különleges kampányt fontolgatnak Németországért. oké oké :)

2 válasz megjelenítése - 1-től 2-ig (összesen 2)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.