Beszél németül a Skype-on keresztül

> Fórumok > Német Fórum Játékok és Német Gyakorlat > Beszél németül a Skype-on keresztül

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    mesterséges
    Résztvevő

    Ha valaki akarja, kérem, vegyen fel engem. Esténként beszélhetünk az általunk meghatározott témáról (a Deutsche welle ball témák általában).

    B1 szint, rossz a beszédem. Külföldiekkel beszélek így, de úgy gondoltam, jobb lehet a török ​​barátokkal beszélgetni az időbeli különbségek és néha skype-problémák miatt.

    Skype: mesterséges76

    3,14
    Résztvevő

    –> Isten beleegyezése mindennél fontosabb. Az isten szerelmére szeretnék neked segíteni, de nem tudom, hogyan tudnék segíteni, mert nagyon korlátozott az időm. Egyébként mi a nemed? Ezt tudnom kell, mielőtt hozzáadhatlak. Mert jobban szeretem a nőket, ha nőkkel beszélnek, a férfiak pedig, ha férfiakkal. Prófétánk azt tanácsolja nekünk (béke legyen vele), hogy ne legyünk egyedül az ellenkező nemmel. (Allahümme Salli Ala Sayyidina Muhammedin és Ala Ali Sayyidina Muhammedin)

    mesterséges
    Résztvevő

    Hamarabb vagyok személy.

    3,14
    Résztvevő

    –> Akkor hozzáteszem tesó. :)

    3,14
    Résztvevő

    –> Egy barátunkkal Skype-on találkoztunk néhányszor. Eredményes volt, remélem tudtam segíteni.

    kenkogs
    Résztvevő

    Kenkogs1 a2 szinten vagyok

5 válasz megjelenítése - 1-től 5-ig (összesen 5)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.