Nem hazudva adták oda a lakcímkártyámat

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Ohne ideális
    Résztvevő

    Ma volt a határidőm Auslanderamban. Hogy megkapjam az igazolványomat. Termini 1 hónapja, amikor hazajöttem az azonosító pin kóddal, megbizonyosodtam róla, hogy interneten keresztül csináltam. Még azt is megnéztem, hogy megvan-e a sorozatszám azon a papíron, amit adtak, mielőtt megcsináltam. Minden rendben volt, és készen állok a vásárlásra. Pontosan 1 hónapja tettem le a határidőt. Ma elmentem a végállomásra és a nőhöz, aki meghosszabbította az ülésemet. A barátok azt mondták, hogy hibáztak, és határidőt adtak, mert nem jelent meg az igazolványa. Ez lehetetlen, mert megkérdőjeleztem, az interneten írták. Azt mondta: "Szeptember, másfél hónap múlva küldj egy e-mailt, és ha látom, válaszolok." Azt mondta: – Kérdezd meg szeptemberben, hogy jön-e. Aztán azonnal felhívtam a feleségemet. Mert egy hónapja elmentem otthonról. Indulás előtt közösen megújítottuk a foglalkozást. Azonnal elhagytam a házat. Mert nem jövünk össze. A feleségem írt nekem, hogy küldött egy e-mailt, és elhagytam és elmentem. Tehát ez az e-mail alapján nem adják meg a lakcímkártyámat? Rendőrség semmi. 1 évig éltem egy fedél alatt. A feleségem egyébként 1 évvel idősebb nálam. De megérdemeltem, hogy Németországban maradjak. Miért csinálják ezt most? Tudna ajánlani egy jó ügyvédet Frankfurtból, aki ezeket a dolgokat csinálja?

    Ohne ideális
    Résztvevő

    Továbbá a fiktionbescheinigungom a 11. hónapig szól. Addig nem kaptam meg a kártyámat. Nem tudtam elérni őket egy új fiktionbescheinigungban. Mit kellene tennem? Szükségem van a képesítésemre. Ha lejár a Fiktionbescheinigung, automatikusan munkanélküli leszek.

    szívtelen
    Résztvevő

    Szia, nem lesz belőle semmi, megvan az a munkád, a 11. hónapban ki kellene adni, végül adják, azt mondják, 15 nap telik el a foglalkozásra való jelentkezés és az otthonról való távozás dátuma között. nincs gond, az utolsó lehetőség az ügyvéd. Ha már van b1, akkor német állampolgár leszel, ha letelik a 7 éves, ilyen egyszerű, ne törődj vele.

    Ohne ideális
    Résztvevő

    Hát szívtelen, a feleségemmel együtt kértem letelepedést, ahogy mondtad, 15 nap után hagytam el a házat. A feleségem azonnal levelet írt, mert kiléptem a házból és sok hamis dolgot írtam. Szóval elmondhatják? Azt mondják, hogy elhagytad a házam, már független vagy, ezért újra önállóan kell antragot adni? Ez is hosszú folyamat, és ha a 11. hónapig nem kapom meg újra a lakcímkártyámat vagy a fiktionbescheinigung-ot, akkor munkanélküli leszek. Amikor munkanélküli leszek, nem lesz olyan akadály, hogy ne utasítsanak ki Németországból.

    Lassan 6 hónap telt el azóta, hogy igényeltem, de még nem érkezett meg a kártyám.Amikor kiutasítás van, a külföldiek hivatala 1 óra alatt elintézi, de folyamatosan hosszabbítják a munkát, hogy tartózkodási engedélyt adjanak. 1 éves kártyát adtak annak a medvének, aki Afganisztánból jött fekete gumival a lábán, írástudatlan, de ilyen nehézségeket adnak nekünk.

    szívtelen
    Résztvevő

    Ön a házastársával volt, amikor jelentkezett az ülésre, és aznap aláírta magát, még akkor is, ha a kártyája nem érkezett meg. Az első naptól kezdve korlátlan ideig te vagy a tulajdonos, a törvény szerint szerintem nem lesz bajod. Írd át ugyanazokat a dolgokat. Muszáj, de a házastárstól függetlenül úgyis kaphatsz vízumot.Kérelmezd az állampolgárságot.Ha letelik a 7 éved, akkor vége, elpazarolt pánik. Te csinálod, miért küldenének Törökországba? Már túljutott ezen a szakaszon.

    Ohne ideális
    Résztvevő

    Amikor a szívtelen elhagytam a házat, a feleségem e-mailt és levelet is írt a tisztemnek. Azt írta, hogy elhagytam és feleségül vettem Németországba, vagy valami ilyesmi. Lie sok rosszat írt. Attól tartok, hogy az ausländeramt komolyan veszi ezeket a hazugságokat. Azt hiszem, ez az oka annak, hogy az a tiszt nem adta meg a lakcímkártyámat. Keresnek minket. Ez azonban lényegtelen, szeretettel házasodtunk össze. Mivel titkolózás miatt nem tudták azt mondani, hogy az ön ihletője levelet küldött, a nő azt mondta: "Te csak szeptemberben küldj egy e-mailt, és megkérdezed, hogy jöttél-e." Miért csak azt kérdezem tőle, hogy más nem dolgozik ott? Most a forgó szekrényekre gondol.

    szívtelen
    Résztvevő

    Néha nem tudlak megérteni, pánikolsz, nem csinálják annyira. Ne hidd el, amit jobbról balra hallasz, stb. egy ilyen házasság legyen kamu, az isten szerelmére :) Hiába vesztegeted magad
    Határozatlan ideig kell adniuk neked. Engedd el. Ha letelik a 7 éves, légy német állampolgár. Hagyd, hogy ellazulj. Mindig ugyanazt kell mondanunk.

    Ohne ideális
    Résztvevő

    Nem értem szívtelen. Nem jobb vagy bal, de a feleségem tényleg írt egy levelet, azt írta, hogy elhagytam és feleségül vettem Németországba, vagy ilyesmi. A problémám most már nem a végtelenségig tart. Biztonságosan megkaphatom a 3 éves lakcímkártyámat, amit már igényeltem, és biztonságosan újra kiállítottak.

    szívtelen
    Résztvevő

    Ennyi idő után a házastársa mindegy hova ír levelet annak, akit ír, nem hiszi el, még ha senki sem hiszi, akkor is megkapja a jogait a bíróságon.Lehet, hogy egy 6-7 éves házasság hazugság? Ha ez így lenne, akkor két év múlva elváltál stb.

    7 hónap után megjött a levél, a külföldi iroda adott határidőt a jövő hétre, 2 afgán aki velem jelentkezett, 1 hónap után kapott tartózkodási engedélyt, most is foglalkozom vele.

10 válasz megjelenítése - 1-től 10-ig (összesen 10)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.