Arany tanácsadás az importált vőlegény és menyasszony jelöltek számára

> Fórumok > Németország és más európai országok általános szekciója > Arany tanácsadás az importált vőlegény és menyasszony jelöltek számára

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.

    Szia;
    Barátok, kicsit megnéztem a fórumot, és láttam, hogy sokan (főleg a vőlegények és menyasszonyok) érkeznek Németországba.
    Nagy vágyuk és vágyuk van. Félreértés ne essék, de figyelmeztetni akarlak, hogy ez nem a Mennyország a fantáziádban.
    Még a feleségül vett embertől és a családtól függően ez a hely a pokolnál is rosszabbá válhat, ezt ne felejtsük el
    Kivételek lehetnek az első emberek, akik faluikból érkeznek Németországba.
    Van néhány gyors tanácsom az Ön számára;
    1-Ha az Ön vállalkozása Törökországban; Tehát, ha ismeri magát éjszaka, akkor ne jöjjön Németországba (ha szereti, hadd jöjjön Törökországba :) )
    2-Kalandot keresek, ha azt mondod, hogy nagyon szeretem a feleségemet, (imádkozz a feleségednek és a családodnak) 
      a-) Az első 3 évben ne legyen gyermeke.
      b-) Ne lépjen be a munkanélküliségi pszichológiába, amint eljön, ne hanguljon, megcsinálom, ami csak van.
      c-) Nyelvtanfolyamra kell járnod. Jelenleg 6 + 3 hónapos (900 órás) tanfolyamod van (adj b1 vizsgát)
      d-) Szerezzen szakmának megfelelő tanoncképzést Törökországban (ne felejtsen el munkanélküliségi szindrómába kerülni, a legjobb befektetés az embereknek szánt befektetés)
    Valójában még sok mindent kell írni, de már késő...
    Allah mentsen meg.
    Tisztelettel.

    KAZENIS
    Résztvevő

    saoL de nem szeretem ezt az import szót !!

    jentzsch2
    Résztvevő

    Az itteni barátok többsége nem Németországba próbál jönni, hanem megismerni a házastársát, azt az embert, akit szeret, ezért olyan sok stressz és nehézség éri őket.

    Különben is köszönöm a tanácsát .. :)

    mertylor
    Résztvevő

    Kedves Stuttgart!Köszönöm a tanácsodat!!De még mindig nem értem mi a célod?Úgy tűnik nagyon jó a törököd.Szerintem azok közé tartozol akik elhagyták a falujukat és Németországba mentek!! unatkozzon ott, de ne felejtse el, hogy még mindig van esélye visszatérni Törökországba. Pszichológiai háborút vívunk. A kérdés túlmutat a fizikai méreteken. Most! Mindent kockára teszünk. Lehet mennyország vagy pokol, te tudjátok mit, nem is érdekel!!!Amíg összejövünk a házastársunkkal, az a célunk!! Arra kérlek, tartsd meg magadban a FIGYELMEZTETÉSedet és a megjegyzéseidet!! Továbbá köszönöm az imáidat! Isten vezessen utad……

    furdom
    Résztvevő

    Nekem sem tetszett ez a kifejezés, nem tetszett az import szó, de köszönöm a tanácsodat. Láttam azt is, hogy igazad van a nyelvvel kapcsolatban: Még a németekkel házas törökök is nagyon helytelenül beszélnek németül, és nyelvtanban nullaak maradnak.

    Szia ismét;
    Először is elégedett vagyok, a barátok megírták pozitív vagy negatív véleményüket.
    Ha kérdőjelet hagyhatok a fejedben, milyen boldog vagyok. Célom figyelmeztetni.
    Győződjön meg róla, hogy van B terve,

    ásványvíz
    Résztvevő

    Szia ismét;
    Először is elégedett vagyok, a barátok megírták pozitív vagy negatív véleményüket.
    Ha kérdőjelet hagyhatok a fejedben, milyen boldog vagyok. Célom figyelmeztetni.
    Győződjön meg róla, hogy van B terve,

    Szerintem nagyon logikus amit mondtál.. Egyetértek veled, nagyon sajnálom, hogy idejöttem.. a jövendőbeli barátok megértik, ha idejönnek…….

    ásványvíz
    Résztvevő

    Nagyon nehéz itt munkát találni... Biztos jó állása van a házastársának, nagyon drága az élet...

    furdom
    Résztvevő

    Szerintem nagyon logikus amit mondtál.. Egyetértek veled, nagyon sajnálom, hogy idejöttem.. a jövendőbeli barátok megértik, ha idejönnek…….

    Ha megbánja, hogy eljött, miért nem jön vissza, barátom, amint jöttem, találtam egy munkát, hogy van ez a munka? Aki dolgozni akar, az a világ bármely pontján talál munkát, ezért ne beszéljen anélkül, hogy tudna róla. Senkit sem érdekel Németország vagy bármely más ország. Természetesen soha senki sem olyan szép ország, mint Törökország, nem tudom megváltoztatni Törökország helyét, de a körülmények mindig más párthoz vezetik az embereket. 

    KAZENIS
    Résztvevő

    Tehát mit tegyek, akkor mindenről lemondok?

    ásványvíz
    Résztvevő

    Ha megbánja, hogy eljött, miért nem jön vissza, barátom, amint jöttem, találtam egy munkát, hogy van ez a munka? Aki dolgozni akar, az a világ bármely pontján talál munkát, ezért ne beszéljen anélkül, hogy tudna róla. Senkit sem érdekel Németország vagy bármely más ország. Természetesen soha senki sem olyan szép ország, mint Törökország, nem tudom megváltoztatni Törökország helyét, de a körülmények mindig más párthoz vezetik az embereket.  

    Ha rajtam múlik, azonnal visszatérek! de a feleségem ausbildungot csinál, ezért maradnunk kell .. ha munkát találunk, attól függ, hol laksz.

    ásványvíz
    Résztvevő

    Tehát mit tegyek, akkor mindenről lemondok?

    Ha elégedett vagy az életeddel, miért adnád fel...

    furdom
    Résztvevő

    Ha rajtam múlik, azonnal visszatérek! de a feleségem ausbildungot csinál, ezért maradnunk kell .. ha munkát találunk, attól függ, hol laksz.

    Nem releváns, én Kelet-Németországban élek. A külföldi népesség itt nagyon alacsony Nyugat-Németországhoz képest. Kevesebb a munkalehetőség, mint Nyugat-Németországnál, és itt több a külföldi ellenségesség. Nagyon sok török ​​embert láttam itt, és jogot adok a német államnak azok számára, akik nem dolgoznak. Barátom, ha nem talál munkát, menjen állni 2,5 euróért, menjen oda dolgozni, ha tetszik a munkája, felveszik a vollzeitre

    SIMURG
    Résztvevő

    Ha megbánja, hogy eljött, miért nem jön vissza, barátom, amint jöttem, találtam egy munkát, hogy van ez a munka? Aki dolgozni akar, az a világ bármely pontján talál munkát, ezért ne beszéljen anélkül, hogy tudna róla. Senkit sem érdekel Németország vagy bármely más ország. Természetesen soha senki sem olyan szép ország, mint Törökország, nem tudom megváltoztatni Törökország helyét, de a körülmények mindig más párthoz vezetik az embereket.  

    FUCHS barátom, a végsőkig egyetértek veled. Az én tanácsom az IMPORT barátnak, aki arany tanácsokat adott nekünk, ez; Ha házasságát a B tervvel kezdi, akkor már megbánja.
    Itt vagyok nővér, nagyon jól keresek a mai körülmények között. Rendben van a körülményeim között, de semmi sem tudja lebeszélni a feleségemről. Határozottan idejöttem, hogy ez nem a mennyország.
    De a feleségem nagyon értékes, és bekötött szemmel járok mindenhová. A legtöbb barátom itt ilyen; senki sem Németország szerelmese.
    De az biztos, hogy ez egy olyan ország, ahol boldogok lehetnek azok, akik más tervekkel járnak.

    KAZENIS
    Résztvevő

    Ha elégedett vagy az életeddel, miért adnád fel...

    A barát által írt cikk szerint le kell mondanunk róla .. !! Németország, nincs rossz munka, nincs élet, nincs víz, nincs víz .. Köszönöm a tanácsodat, de ami neked jó, az nekem rossz.
    Ennek eredményeként szerettem és szeretnék együtt lenni azzal, akit szeretek .. Minden ember a hazájában akar élni, de mit fog tenni, ha nincs rá lehetőség?

    emelkedett
    Résztvevő

    szia stutgartli,

    Nagyon kedves témát érintettél. Természetesen van itt néhány kivétel.
    De a megfigyelésed helyes... Egyetértek veled.
    (Vagy téged importálnak, mint én? ;D)
    Az egyik, aki Németországba érkezett, megbánta, a másik pedig, aki nem...

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 108)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.