Alkalmazási javaslat a vezetői engedélyhez

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    szemfüles
    Résztvevő

    Barátok, a tanulmányi CD és a fahrschule alkalmazása 80 euróba került. Az alkalmazott azt mondta, hogy még én sem vettem meg a mieinket. Javasolna egy alkalmazást, amely letölthető a Google Playről. Fizethető is. Amíg bármi rendben van. Török legyen. Nézem, nem találom. Köszönöm

    amedxnumx
    Résztvevő

    Van egy fahrschulcard, csak átadom, ennek az alkalmazásnak köszönhetően egy hét alatt megkaptam anélkül, hogy valaha is lett volna osztályom

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    De nem mindenki kaphatja meg, csak szerződött sofőrök vesznek fel, ha nem talál szerződött sofőrt, pm me

    kncin jelentése
    Résztvevő

    barátom, ha még mindig keresel egy alkalmazást, akkor van ilyenünk, írtam a fórumba, megvettem a vezetői engedélyemet, átadtam egy másik barátomnak, hogy ne maradjon üres, azt hiszem, az a barátom írta vissza, ha akarod, privátban küldöm neked.jelentette be.

    muhendus
    Résztvevő

    barátom, ha még mindig keresel egy alkalmazást, akkor van ilyenünk, írtam a fórumba, megvettem a vezetői engedélyemet, átadtam egy másik barátomnak, hogy ne maradjon üres, azt hiszem, az a barátom írta vissza, ha akarod, privátban küldöm neked.jelentette be.

    Helló tanárnő, ha a jogosítványalkalmazás még mindig fut, megoszthatja velem adatait?

    Nagyon köszönöm szép napot. :)

    mártír şüheda
    Résztvevő

    Köszönöm, Isten segítsen a vízumra várókon... Ikrek testvér, csak olyan dokumentumokat kértek, hogy német állampolgár, fizetést és lakásszerződést nem kértek, a feleségem azt adta, amit kértek és a 13 nap múlva megérkezett a vízum.Ha nem történik semmi,akkor 10 napon belül ki lehet adni a vízumot...Barátaim bocsánat rossz helyre írtam,nem tudom törölni amit írtam.Én is sajnálom :-

    mtee07
    Résztvevő

    Az Adac alkalmazásával letettem a vizsgát, megszereztem a vezetői engedélyemet

    Sezaibal
    Résztvevő

    Sziasztok, van valakinek információja a német jogosítvány alkalmazásról, megköszönném, ha tudna segíteni, előre is köszönöm

6 válasz megjelenítése - 1-től 6-ig (összesen 6)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.