Elváltam.

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Ohne ideális
    Résztvevő

    Hello haverok. A fórumot korábban eléggé lefoglaltam. A házastársam német állampolgár, én török ​​vagyok. Elmentem otthonról, miután 5 év 9 hónapig egy fedél alatt éltem. 1 évig máshol éltem, és Törökországban váltam el. Aztán Németországban bevezettem a válást a válási anyakönyvi kivonat hiteles német fordításával. Szóval most hivatalosan is elváltam. Amikor elhagytam a feleségemet, a feleségem levelet küldött a külföldiek irodájába, hogy nem akarja, hogy Németországban éljek, azt szeretné, ha visszaküldenének Törökországba, feleségül vettem Németországba, és írt egy sok hazugság a tisztemnek. Éppen akkor igényeltem lakcímkártyát, és nem vették komolyan ezt a levelet, és megadták a lakcímkártyámat. A 6 hónapos Fiktionabescheinigunggal megvártak a 6 hónap utolsó napjáig, és új időpontot adtak. Ezúttal ismét antragen volt a határidő a házastárstól független 1 éves tartózkodási engedéllyel. Megkaptam azt az 1 éves foglalkozást, és az 1 év végén újra felhívtak, és adtak egy 2 éves foglalkozást. A jövő hónapban lejár a lakcímkártya beszerzésének határideje. Most az az igazi kérdésem, hogy ezzel a nekem adott lakcímkártyával, miután egy hétre Törökországba utaztam, minden gond nélkül beléphetek-e Németországba? A külföldiek irodájának sok baja volt velem, ezért rossz dolgok jutnak eszembe. Az új lakcímkártyám nem tartalmaz korlátozó elemeket, igaz? Például, ha ez az ember elmegy Törökországba, soha nem jön vissza? Lehetséges ilyesmi?

    szívtelen
    Résztvevő

    Helló, Ön elvált, még mindig nem tudunk megszabadulni az elmezavaró kérdéseitől. :) Nem is érzem szükségét, hogy válaszoljak a kérdésedre.Remélem érted a választ.Előre is biztonságos utat. :)

1 válasz megjelenítése (összesen 1)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.