Németországból Hollandiába megyek

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    firarisevdamxnumx
    Résztvevő

    Helló Almanx Fórum
    A barátaim…

    Először is, hadd találkozzon mindenki munkaereje ..
    Büszke vagyok az uramra ..
    Ne aggódjon a bánat miatt ..
    Néhány szót szeretnék mondani önnek.
    Köszönöm ..

    2010-ben házasság révén jöttem Németországba.
    Állapotom nem volt sem rossz, sem jó, és a saját olajomban sütöttem meg.
    röviden
    A házasságom gyorsan fejlődött ..
    Amint megérkeztem elkezdtem a tanfolyamot.Volt egy kis előéletem.A suliban kötelező idegen nyelvem a német volt.Tánc:)
    Nem voltam olyan, aki nagyon részt vett volna az órákon ..

    milyen bölcsességgel jöttem Németországba ..

    9 évet hagytam hátra márciusban édes ízléssel. 3 évig voltam házas. Nem volt gyermek, szerencsém volt abban az iskolában. Láttam, milyen nehézségekkel küzdenek körülöttem a barátaim. Nagyon fontos felnevelni fiú.
    Megkaptam a néma ülésemet ..
    Nincs büntetlen előéletem hála Istennek.Eddig túléltem.Most kezdődik az igazi film :cryla: halayy:) halayy :)
    Az unokatestvérem nyitott egy éttermet Hollandiában, eleinte egy kis pihenés volt ... Pontosabban, a családi kandalló, feleségével és unokatestvéreivel futnak ..
    A vásárlók kérésére kibővítették az üzletet.
    A kiszolgáló személyzetem pedig, amit örömmel tettem, nem olyan, mintha magamat dicsérném, de tisztán végzem a munkám ..
    Most, ha ez az ünnepség végén megtörténik, Németországból Hollandiába visznek át
    Uram tudja a legszebbet ..
    Bármit is csinál Mawlana, az jó cselekedet ..

    6 évig dolgoztam teljes biztosítással, Németország egyik vezető vállalata ..
    Mármint nyugdíjalap vagy valami ilyesmi.

    Csak meg akartam osztani ezt ..
    Vannak barátok Németországtól Hollandiáig. Szeretnék többet megtudni a tapasztalataikról ..
    Szeretettel..
    Köszönöm ..
    (Ha van valami, amit tudnom kell, kérdezem az ezzel kapcsolatos tapasztalattal rendelkező barátaimat. Ne felejtsd el ezt megtenni, ne hanyagold el. Kérlek, oszd meg az általuk fontosnak ismert témákat.)
    Istenem veled :)

    a almanyafatih
    Résztvevő

    Ez lényegtelen a témában, de török ​​vagy német volt-e a házastársa?

1 válasz megjelenítése (összesen 1)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.