Költözhetek-e Belgiumba Németországból kapott tartózkodási engedéllyel?

> Fórumok > Németország és más európai országok általános szekciója > Költözhetek-e Belgiumba Németországból kapott tartózkodási engedéllyel?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Oberfrance
    Résztvevő

    merhaba,

    Feleségem német állampolgár és én török ​​állampolgárként érkeztem Németországba.Jelenleg az ülésre várok.2 hét múlva meglesz,ha Isten úgy akarja.A feleségem jelenleg nem dolgozik itt.Szóval Én sem tudok dolgozni.A kérdésemre térve.

    Van lakásunk és munkalehetőségünk Belgiumban.A feleségemmel Belgiumba költözhetünk és ott élhetünk az innen kapott tartózkodási engedéllyel? Mivel a feleségem EU-polgár státuszú, tudom, hogy joga van elköltözni, ha megmutatja a házat, amelyben élni fog. Tehát olyan lesz, mintha Németország egyik részéből a másikba költözne. Kíváncsi vagyok, kérnek-e tőlem néhány feltételt? Mik a részletek? Örülnék, ha valaki tud valami infóval segíteni.

    Jesse7
    Résztvevő

    A szék jobb oldalán van egy szemetes, a szék támláján van egy ágy, az ablak jobb oldalán van egy szekrény, a szekrényben vannak könyvek, mellette van egy gardrób. szekrény, van egy dísz a gardróbban.

1 válasz megjelenítése (összesen 1)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.