Német oldal

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    emelkedett
    Résztvevő
    Egy szép német oldal, amire most bukkantam…

    Minden lecke PDF formátumban van, és nagyon jól felkészültek…

    Német oldal

    esma 41
    Résztvevő

    Köszönet a megosztásért.
    Hálád, hogy megtanultad ezt a németet, csodálatra méltó, Yücel.

    Nos, kérdezek valamit.
    Az ezen a webhelyen német nyelvű kifejezések vannak, nehezen érti a német szövegeket?

    emelkedett
    Résztvevő

    Őszintén szólva nem okozott nehézséget megérteni azokat a tárgyakat, amelyeket megnéztem, persze volt olyan hely, amit nem értettem...
    Az oldal ajánlásával az a célom, hogy a témák az elejétől a végéig jól előkészítettek legyenek PDF formátumban...
    Nem megértés kérdése vagy nem...
    Hiszen import vőlegényként jöttünk, normális, hogy nem értünk néhány dolgot…. ;D

    esma 41
    Résztvevő

    Őszintén szólva nem okozott nehézséget megérteni azokat a tárgyakat, amelyeket megnéztem, persze volt olyan hely, amit nem értettem...
    Az oldal ajánlásával az a célom, hogy a témák az elejétől a végéig jól előkészítettek legyenek PDF formátumban...
    Nem megértés kérdése vagy nem...
    Hiszen import vőlegényként jöttünk, normális, hogy nem értünk néhány dolgot…. ;D

    "Importált" vőlegény vagy?... (hopp valaki dobott egy tasch-t)  ;D

    emelkedett
    Résztvevő

    Nem, mondtam valami veszélyeset???
    Vagy emlékeztek egy ilyen PILLANATRA::)

    esma 41
    Résztvevő

    Nem, mondtam valami veszélyeset???
    Vagy emlékeztek egy ilyen PILLANATRA::)

    Nem Yucel, minden rendben... ??? ::)

    emelkedett
    Résztvevő

    Ha azt mondod, hogy te is import vőlegény vagy, szerintem mások is import vőlegények...

    személyzet_34
    Résztvevő

    Van mindkét CD-m. de nem tudom, hogyan töltsem fel. Adok egy esti linket, onnan kapod.
    Szükségem van rá aktuális 2 könyvre.
    hol találom???
    Sajnos az eredeti nyomtatáson kívül nincsenek könyvek, mivel az állam színes fénymásolatokat gyűjt a piacon.
    Az eredetiért 60-70 TL-t kérnek.
    Kérlek segíts.

    ALANYALI
    Résztvevő

    Köszönjük a megosztásokat és a forrásokat, barátaim. Köszönöm a fáradozásodat, rendben :)

8 válasz megjelenítése - 1-től 8-ig (összesen 8)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.