Német nyelvtanfolyam Az ILM-ról és a Goethe Intézetről

> Fórumok > Általános német és német A1 családi kombinációs tanfolyamok > Német nyelvtanfolyam Az ILM-ról és a Goethe Intézetről

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    guru
    Résztvevő

    Hello barátok,

    Kerestem a fórumon, de az egyetlen dolgot, amit az isztambuli tanfolyamokról találtam, a netalmanca.com volt.

    Isztambulban német A1 tanfolyamot keresünk a feleségemnek. Amikor felhívtam a goethe intézetet, azt mondták, hogy ők az isztambuli nyelvközpont vizsgaközpontja. Az interneten azonban sok tanfolyamközpont azt állítja, hogy szerepelnek a vizsgán. Ebben a vállalkozásban nyilvánvalóan szélhámosok vannak.

    Szitálnunk kell, mert nincsenek hétvégi tanfolyamok
    Van valaki elégedett az isztambuli nyelvközponttal?

    Köszönöm

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Sok helyes intézmény tart előadásokat, de a vizsgát 4 goethe, telch, osd és tesdaf intézmény végzi. A vizsgákat vizsgáló, vagyis a vizsgafeladatokat elkészítő intézmény a 4 tanfolyam egyike, mert csak Németországban elfogadja a 4 névből kapott okleveleket érvényesnek, ha van időd a munkád elvégzésére, vagy tanulj önállóan, vagy menj el az a1 vizsga óráit adó helyekre, de csak az a1 nem lesz általános német

    guru
    Résztvevő

    a feleségem befejezte második hetét az isztambuli nyelvi központban, és most nagyon elégedett. Tehát, ha vannak menni vágyók, akkor tudom ajánlani Bakırköyt.

    netalman szerint
    Résztvevő

    A HANIM ASIYE SZERETNÉNI, DE MÉG MEG KERES TANFOLYAMOKAT ÉS INFORMÁCIÓT!

    guru
    Résztvevő

    lady asiye, akik nem értik? komédia, vagy komolyan komédia

    netalman szerint
    Résztvevő

    :) :) :)

    guru
    Résztvevő

    Gondolod, hogy most tanultál valamit? Nincs munkám, beiratkoztam a tanfolyamra, de veled foglalkozom.
    Ez az. Hülyeségeket beszélsz. Hála Istennek, nem Asiye a nevem, mert ha itt használnád a nevemet, rosszabb dolgokat is tudnék írni!

6 válasz megjelenítése - 1-től 6-ig (összesen 6)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.