Kábítószer azoknak, akik azt mondják, hogy depressziós vagyok. "Az ember azt él, ami az agyban történik"

> Fórumok > Cafe almancax > Kábítószer azoknak, akik azt mondják, hogy depressziós vagyok. "Az ember azt él, ami az agyban történik"

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    éjszaka
    látogató
    281068.jpg
    Az agy olyan erő ..

    Hiszem, hogy minden gondolat, ami a fejedben megfordul, igény... Ha jót akarsz és szép dolgokra gondolsz, a válasz pontosan így fog jönni, de ha mindig félelemmel és kételyekkel élsz, akkor ezeket hívod. ugyan azok a dolgok.

    Azok, akik félnek a közlekedési balesetektől, mindig balesetekbe kerülnek. Ha félve indulsz útnak és állandóan ezt képzeled az agyadban és negatív energiákat terjesztesz körbe, akkor biztosan balesetet okozol a sofőrnek, de ha vezeted az autót és ilyen félelmeid vannak, ne vezess...

    A túlvédett szüleik gyermekeivel mindig történik valami, így ha valaki követ is dob, akkor eljönnek.
    Gyermeke összezavarodik, majd azt gondolja: "Ha nem védem meg, mindig negatív dolgok történnek vele."

    Vajon miért ?

    Nem hasonlít egy (a tojásomat egy csirkéből vagy egy csirkéből kell kikelni)?

    Olyan boldogtalan társadalommá váltunk, hogy nem tudunk jó reggelt mondani egymásnak, amikor összejönünk, mindig negatív eseményekről beszélünk, félünk azt mondani, hogy jól vagyok, ha valaki azt mondja, hogy vagy, azonnal panaszkodunk és elmondjuk nekünk hogy minden rossz és rosszabb, betegségeinkről és halálainkról beszélünk.A barátokkal folytatott beszélgetés szépsége és élvezete már nincs meg.

    Mindig panaszkodunk, hogy nincs pénz, mintha az ezt kérő ember pénzt kérne tőlünk.
    Folytassa pontosan, ha azt mondja, ami NEM, folytassa a TISZTÍTÁST, folyamatosan panaszkodjon, és nézzen körül negatív és szánalmas.
    hiányzik az áldásod, és rájössz, hogy hiányoltad a barátaidat a sok nyöszörgés végén.

    Azok az emberek, akik mindig azt mondják, hogy nincs pénzük, hiányolják a rengeteg pénzüket, így egy nap jönnek és megnézik, valóban elfogy a pénzük, de ez a cél olyan kötelező kiadásokban lehet, amelyek hirtelen nincsenek a számlán, és ott olyan összegek lehetnek, amelyeket egészségre kell költeni.

    Azok az emberek, akik azt mondják, hogy mindig beteg vagyok, minden bizonnyal megbetegszenek, függetlenül az agy kondicionálásától, függetlenül attól, hogy milyen betegségtől félsz és hívod, az elhozza.

    A Teremtő egy idő után elkezdi kapni ezeket az áldásokat azoktól a szolgáitól, akik nem tudják, hogy hálásak legyenek a már adott áldásokért.
    Nézz körül, sok példát fogsz látni.

    Gyere azokhoz, akik mostantól azt mondják, hogy vagy
    Kezdje azzal, hogy NAGYON JÓ vagyok. :)

    Olyan társadalommá váltunk, hogy nem találunk időt arra, hogy szeressük a másikat, mert ítélkezünk felette. igen :)

    A szeretetre azonban minden életkorban szükségünk van.

    Ha a szeretetet nem ajánlják fel, akkor az nem szeretet.

    Nem számít, mit szeret, de intenzív szeretet érzése van benned.

    Amikor kimondja valakinek a szerelmét, és mozdulatokkal megerősíti azt, akkora szép energiát küld, hogy a boldogságának energiájaként való visszatérésétől származik.
    Semmiben nem találja azt a pozitívumot, amelyet kap.

    Ha egy új csecsemővel rendelkező anyának gondjai vannak vagy negatív személyisége van, kérjük, vegye a karjába csecsemőjét, és érintse meg csupasz bőrét, amikor az a legpozitívabb.
    Ha azt szeretné, hogy a baba békés és egészséges baba legyen, próbáljon veszekedés nélkül csendes és pozitív környezetben nevelni őket,  
    Amikor mérges, próbáld meg nem tartani a karjaidban, és mutasd meg neki határtalan szeretetedet.
    Csókolj, szagolj és tudd, hogy ezek a napok ilyen hamar elmúlnak és
    tudd, hogy nagyon gyorsan nőnek.

    Bár néhány anya és apa nagyon szereti gyermekét, nem tudja kifejezni és megmutatni.

    Miert van az ?

    Mikor fogja megmutatni?
    Nem hála és köszönet, hogy a legjobban szeretetet mutatunk Isten ezen ajándékához?

    Az agy olyan erő, hogy

    Az agy erejét felhasználva az ember megbéníthatja önmagát, megölheti magát vagy legyőzheti rákját.
    Amíg képes kondicionálni az agyát.
    Körülbelül 13 milliárd idegsejt az agyunkban
    van. Minden sejt körülbelül 7.3 kiló energiát szabadít fel.
    Ez a gyakorlatban nem lehetséges, de elméletileg feltételezzük, hogy az agy összes idegsejtje egyidejűleg felszabadítja energiáját, körülbelül 350 millió kiló volt energiát szabadít fel, ami egy nagy metropolisz teljes villamosenergia-szükséglete.
    ereje van a találkozásra.
    Szeretnék mesélni egy esetről, amely bekerült az orvosi könyvbe,

    „A hússzállításra használt hűtővonat megáll egy állomáson takarítás céljából.
    A munkások megkezdik a vagonok tisztítását, míg az egyik munkavállaló egy kocsit, a másik munkavállaló azt gondolja, hogy a kocsi üres, és kívülről bezárja az ajtaját.
    Kicsivel később a vonat indul, és egy megállóval később megáll egy állomáson húst vásárolni.
    Amikor a kocsi ajtaja az alkalmazott, aki zárva maradt, a munkás
    halálra fagyni látszik.
    De látják, hogy a kocsi hőmérséklete nem kerül át a normál hőmérsékletre, azaz a fagyasztóba.
    De mivel a bezárt munkavállaló ezt nem tudja, és azt gondolja, hogy fagyással meghal, az agy pontosan felkészült a fagyás körülményeire,
    A fagyás minden jelét megmutatva ehhez igazítja a testét.”.

    Irányítsd tehát agyadat pozitív dolgokra.
    Van néhány ember, ha élek, amikor állandóan beszélek
    Beszélgetés arról, hogy élek még 1-2 évet, és gyakran ezt csinálom
    megismétlik és határidőt szabnak maguknak.
    Nagyon félek ettől a szótól, ha meggyőződéssel mondják, akkor úgy kondicionálják az agyukat, hogy meghaljanak, amikor valóban szólnak.
    Ezért, függetlenül attól, hogy hány éves vagy, mindig legyen célod és álmaid, hogy sokáig élhess.
    Az emberek addig éltek, amíg elképzelték.
    Nem igaz?

    Tegnapnak vége. A tegnap nem ismétlődik, csakúgy, mint az álmok.
    Holnap nem tudjuk, jó dolgok történhetnek vagy rosszak.

    De tudom a pillanatomat, eltört a lábam, ezt a cikket írom, de a feleségem velem van, a gyermekeim élnek, és ezért vagyok a világ legboldogabb embere, és mivel nem ismerem a holnapomat, írd meg ezt a pillanatot a legjobb, legélvezetesebb és pozitívabb módon.
    Értékelem.

    Nem mérgezhetem ezt a pillanatot azzal, hogy olyan jövőre gondolok, amelyet nem ismerek.

    Tedd így, és oszd meg az életedet hárommal, feltéve, hogy nem kevered össze.

    Tegnap ma holnap...

    Szeretjük a hirtelen stresszt.

    Mivel hirtelen stressz esetén az adrenokortikotrop hormon (ACTH) nő a testben, és az emlékezet, az érzékelés és az energia szupervé válik.

    Tehát ez a hormon a test biztosítéka a stressz ellen.

    De ha ezt a stresszt ördögi körré változtatja, vagyis ha állandóan felállítja az agyában, ha mindig belegondol, minden pozitív dolog visszajön.

    Más szóval, feledékenység, energiaveszteség, vonakodás, migrén, gyomor-bélrendszeri panaszok, álmatlanság, agydaganatok, vérnyomásingadozások, zsibbadás a test különböző részein, boldogtalanság, sőt depresszió, szívvel kapcsolatos
    Előkészíti a talajt a panaszok és a rák számára.

    Miért látnád ezeket magad?

    Elég okosnak, irányítottnak és pozitívnak lenni.

    Ha nagy stressz érte, találjon magának hobbit, ezért vonja el a figyelmét.

    Vezessen más munkahelyekre, hogy a stresszor kevésbé hatékony legyen, vagy olyan dolgokkal foglalkozzon, amelyeket szeret, és boldoggá tesz.

    Ha ezeket nem tudja megtenni, imádkozzon, az a misztikus hatás, amelyet az imádság emberekre gyakorol, pozitívvá teszi őket.

    Mindig jót kívánok és jóságért imádkozom, otthon és az utcán is... :angel:

    Köszönöm Prof. Yildiz Batirbaygil

    ATAAN2
    Résztvevő

    Ben NAGYON JÓ VAGYOK Hadd kezdjem azzal, hogy akkor kedves Éjszaka, köszönöm, köszönöm, nagy megosztási taps:) taps:) taps:)

    éjszaka 2
    Résztvevő

    alkis :) alkis :) alkis :)

    olíva
    Résztvevő

    Ben NAGYON JÓ VAGYOK

    …rejtély…
    Résztvevő

    Olvastam egy ilyen könyvet és egy ideig működött, de utána elvesztette a hatását, amikor nem kentem fel, megpróbálom újra, nem adom fel a próbálkozást... üdv :) húgom, te vagy szuper, köszönöm ezt a szép megosztást... :-*

    LOVE-40
    Résztvevő

    okey :) okey :)

    …rejtély…
    Résztvevő

    Ez csak neked szól szerelmem... taps :) (jól legyél örökké... :-* )

    ne hagyja ki
    Résztvevő

    Isten éltesse, hogy pozitívan gondolkodunk.Köszönöm az erőfeszítéseket.Nagyon boldog vagyok.Köszönöm Uram.Nagyon jól leszek.

    éjszaka 2
    Résztvevő

    okey :) okey :) okey :)

    éjszaka 2
    Résztvevő

    Ben NAGYON JÓ VAGYOK Hadd kezdjem azzal, hogy akkor kedves Éjszaka, köszönöm, köszönöm, nagy megosztási taps:) taps:) taps:)

    Holnap is így kezdem a napot ;)
    Azt hiszem, időnként el kellene olvasnom ezt a cikket, oké :)

    éjszaka 2
    Résztvevő

    Betartottam a szavamat, ;)
    Ben Én nagyon jól A napot azzal kezdtem, hogy sziasztok :)

    …rejtély…
    Résztvevő

    taps taps :)

    éjszaka 2
    Résztvevő
    Tegnapnak vége. A tegnap nem ismétlődik, csakúgy, mint az álmok.
    Holnap nem tudjuk, jó dolgok történhetnek vagy rosszak.

    De tudom a pillanatomat, eltört a lábam, ezt a cikket írom, de a feleségem velem van, a gyermekeim élnek, és ezért vagyok a világ legboldogabb embere, és mivel nem ismerem a holnapomat, írd meg ezt a pillanatot a legjobb, legélvezetesebb és pozitívabb módon.
    Értékelem.

    alkis :) alkis :) alkis :)

    …rejtély…
    Résztvevő

    taps taps :)

    éjszaka 2
    Résztvevő
    Gyere azokhoz, akik mostantól azt mondják, hogy vagy
    Kezdje azzal, hogy NAGYON JÓ vagyok.

    alkis :) alkis :) alkis :)

    …rejtély…
    Résztvevő

    Ha nem azt mondanám, hogy NAGYON JÓ vagyok... :haha: Nem vágná a "Szuper vagyok"? árfolyam;) ;D

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 19)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.