Meddig indul a mezők Németországba?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    cemcakar
    Résztvevő

    barátok, október 17-én üres voltam Isztambulból, de a papírom még mindig nem ment Németországba, a feleségem megkérdezte az Abancıalr kirendeltséget, és azt mondta, hogy még nem érkezett meg, de azt mondta, hogy úgy néz ki, mint meil, mennyi időbe telik hogy ezek a papírok eljussanak Németországba?

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Van egy konzulátus, ahol megtudhatja, elküldi-e Németországba vagy sem, kijönnek, miután megpróbálta felhívni 3 vagy 4 órán keresztül. A többi dokumentumot elküldtük, választ várunk.

    kadir76
    Résztvevő

    Tudomásom szerint legkorábban 2 héten belül elmúlik, és hogy tovább tart, az teljesen a véletlenen múlik.Amennyire én követem a fórumon, 4 napja láttam menni. várj 2 hónapot és gondolj a többire...  :)

    cemcakar
    Résztvevő

    LEVEL A BARÁTOKTÓL, A AMI MA A FELESÉGEMRE JÖN. Nos, mi lesz ezentúl?

    Alles
    Résztvevő

    Örülök neked, remélem minden rendben lesz és mihamarabb túl leszel ezen a nehéz folyamaton... De sajnálom magam, egy nap különbséggel jelentkeztünk az isztambuli konzulátusról, de semmi előrelépés az irataimat még, melyik állam a tiéd...

    Alles
    Résztvevő

    Addig mit akarnak az általuk küldött levélben? Van egy személyes találkozóm, mint itt, vagy pedig postán küldték el ezeket a dokumentumokat? Milyen dokumentumokat akartak?

    Roye
    Résztvevő

    Az okmányaim 3 héten belül eltűntek… Ami a vízumot illeti, amint a feleségem átvette az iratokat, azonnal kiadták, és 3 napon belül megkaptam…

    Alles_für_ediz Azt hiszem, néha hívnak, néha nem... A feleségem elvitte az iratokat a tiszthez, és azt mondta, hagyhatja őket, és menjen... A vízumom mindenféle interjú nélkül megérkezett...

    cemcakar
    Résztvevő

    A feleségem Mönchengladbachban él, ma jött a levél, a férjem elmegy a külföldiek fiókjába, amikor a feleségem a múlt héten kérdezett a dokumentumokról, azt mondta, hogy nincs szükség dokumentumokra, most már öregek, meglátjuk, akarnak-e valamit , Tudom, mi van írva a levélben.

    Roye
    Résztvevő

    Amikor megérkezik a levél, már benne vannak a levélben, hogy milyen dokumentumokat kell vinni... A miénk is így volt, vagyis a feleségem kapott egy levelet, ő elkészítette az iratokat és elvitte...

    Alles
    Résztvevő

    Úgy gondolom, hogy az államban sűrűség van, vagy az elmúlt hetekben volt egy gyógynövényes, ezért azt mondom, hogy a kormányhivatalok szabadságon voltak, talán ezért.

    adaizm jelentése
    Résztvevő

    Van egy konzulátus, ahol megtudhatja, elküldi-e Németországba vagy sem, kijönnek, miután megpróbálta felhívni 3 vagy 4 órán keresztül. A többi dokumentumot elküldtük, választ várunk.

    Nem kell az élcsapat házastársának általában nyomást gyakorolnia a rathausra?

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Még akkor is, ha a dokumentumok már megérkeztek volna, meghosszabbíthatta volna a folyamatot. Mivel emberek, a külföldiek hivatala hátrányosan reagálhatott volna, de ennek eredményeként a dokumentumok

    Alles
    Résztvevő

    Ma már 35 napja telt el, de még mindig nincs hang az irataimból

    Még akkor is, ha a dokumentumok már megérkeztek volna, meghosszabbíthatta volna a folyamatot. Mivel emberek, a külföldiek hivatala hátrányosan reagálhatott volna, de ennek eredményeként a dokumentumok

    Aggaszt bennünket az is, hogy elkezdjük-e kopogtatni a külföldiek irodáját, vagy visszaüt! Ha innen felhívom a konzulátust, azt mondják, hogy elküldtük az iratokat... Milyen módot ajánlana? Kivéve a várakozást!

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Ha eddig nem volt látogatás, azt mondom, kezdje el most a külföldiek irodáját, mielőtt nyaralni mennének, hagyják jóvá a vízumot, különben az jövőre is marad.

    hurce9289
    Résztvevő

    November 27-én is Ankarában voltam. :( Érdeklődnék, hogy mennyi idő alatt jönnek be a dokumentumok???

    cemcakar
    Résztvevő

    A múlt hónapban 1-kor jelentkeztem, 17-kor érkezett.

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 20)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.