Mi a szakmám megtérülése ott?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Break4Love
    Résztvevő

    Itt pékmester vagyok, híres helyeken dolgoztam itt, az asztmám után egy ideig megálltam, aztán a PC. Olyan dolgokkal foglalkoztam, mint a javítások stb. Bármilyen szakmát is folytatok, a profit aránya magas.

    Kipróbálom a törökországi céget nettó jövedelemben 2500-ban

    Nem sokat várok a pc-n, körülbelül 1800-at fizetnek ezekért a munkákért

    Mennyi jövedelem van ezekben a szakmákban Németországban, és amely jövedelmező

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    ha nincs oklevél a kezedben, bár soha nem dolgozol megtérülni, nincs 1300 euró szemben Törökországtól 80 i 90 n nem a szakmáját végzi, már előre gondolat rájuk, hogy lendíthetsz nagy dusunceler-t, hogy a frusztráció engedése magad a legjobban eltűntben

    Break4Love
    Résztvevő

    Tanárom, rendesen pékség vagyok, de asztmám van, de bármikor megcsinálom, amikor csak akarja, így semmi gond, és a depTechnikai szolgálatban vagyok, képesítést kapok ilyen munkákra.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Ne gondoljon most rájuk, menjen Németországba, akkor talál magának munkát, és nem talál munkát, ahogy azt mondta, hogy úgyis elvégzi a munkáját, de az Ön számára megfelelő munkahelyeken fog dolgozni.

    lwntygt
    Résztvevő

    Vagy diploma nélkül munkát találhat a török ​​pékségekben, cukrászdákban és munkahelyeken. Szakács vagyok, diplomám van stb. Mindenem megvan, ahová még nem mentem, de gondolkodom

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Gondolkodik, mielőtt távozik, de amit az elején mondtam, ne jöjjön nagy álmokkal, a török ​​pékek vagy akár a török ​​fodrászok nem viszik magukkal a törököket, németül dolgoznak, szerintem a fegyelem szempontjából jobb, Azt hiszem, a németeket, ami nem tetszik a legjobban, ne vegyék rám, ne vegyék rám, ne halljanak arról az országról, ahová úgy mennek, hogy nem látják.

    Vagy diploma nélkül munkát találhat a török ​​pékségekben, cukrászdákban és munkahelyeken. Szakács vagyok, diplomám van stb. Mindenem megvan, ahová még nem mentem, de gondolkodom

    EL-TURCO
    Résztvevő

    Az álláskeresés kicsit kapcsolódik ahhoz a régióhoz, amelyben tartózkodik. A makaróni természetesen automatikusan megváltozik. A török ​​pékség általában nem talál munkát a ztaten német cukrászdában, mert a török ​​ízlés szerint tanult. Nem könnyű megtalálni éjszaka dolgozni.Hasznos meghallgatni, amit az öcsém mondott.

    Nem ismerek nyugatot vagy délt, de mindenképpen diplomára van szükségük ahhoz, hogy egy kelet-németországi pékségben dolgozzon. Nincs itt munka azok számára, akik nem szereztek szakképzést és nincs diplomáciájuk.

    Ne tervezzen érkezés előtt, akkor sajnálni fogja. Amikor eljössz, 1 évig nem tudsz dolgozni, mert nyelvtanfolyamra kell járnod. Ez azt jelenti, hogy a tanfolyam résztvevői csak fél napig dolgozhatnak. először a helyzetének megfelelően készíti el terveit.

    lwntygt
    Résztvevő

    Gondolkodik, mielőtt távozik, de amit az elején mondtam, ne jöjjön nagy álmokkal, a török ​​pékek vagy akár a török ​​fodrászok nem viszik magukkal a törököket, németül dolgoznak, szerintem a fegyelem szempontjából jobb, Azt hiszem, a németeket, ami nem tetszik a legjobban, ne vegyék rám, ne vegyék rám, ne halljanak arról az országról, ahová úgy mennek, hogy nem látják.

    Nem hallom szájról szájra, korábban Németországban maradtam, de egy ideig láttam, hogy a törökök mindenhol törökek. Fegyelmet mondasz, de amikor megnézel egy normális német utcát, majd elmész a török ​​utcára, úgyis megérted a különbséget, ha ott élsz, már tudod, hogy a törökök mindenhol törökek.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Megértettem, amikor a kezdetektől írtam, mondtam, hogy nem sértődik meg, általában beszéltem, nem tudom, meddig maradtál, nem tudom, meddig maradtál 10, 15 vagy 5 évig, sokáig kell maradni és a munkalehetőségek már a közepén vannak.szerencsés

    Nem szájról szájra maradtam korábban Németországban, de láttam, hogy a törökök mindenhol törökek. Fegyelmet mondasz, de amikor megnézel egy normális német utcát, majd elmész a török ​​utcára, úgyis megérted a különbséget, ha ott élsz, már tudod, hogy a törökök mindenhol törökek.

    Break4Love
    Résztvevő

    Nos, mi van, ha nem találok munkát

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Ha elmész a tanfolyamra, ha éppen nem dolgozik, akkor szülési szabadságon lesz, te elmész a tanfolyamra, az állam segít a tanfolyam befejezése után, levelet küldenek egy házhoz, munkát, és elküldi őket a munkahelyükre, vagyis az állam gondoskodni fog rólad, amíg munkát nem találnak.

    Break4Love
    Résztvevő

    Az állam most talált egy házat, és 3 hét múlva megadják, kíváncsi vagyok, adnak-e nekem és az én elsőmnek, látom a bidét, meglátom, egy erősebb barátommal fogok együtt dolgozni.

    Mindig talál munkát. Az Arbeitsamt álláshirdetéseket küld Önnek, amíg nem talál állandó munkát. Attól függően, hogy mit tehet, kiküldetés érkezik hozzád, és el kell küldened nekik az önéletrajzod. Ez így folytatódik, amíg meg nem találják az állást.

    EL-TURCO
    Résztvevő

    Az állam most talált egy házat, és 3 hét múlva megadják, kíváncsi vagyok, adnak-e nekem és az én elsőmnek, látom a bidét, meglátom, egy erősebb barátommal fogok együtt dolgozni.

    Természetesen a serpenyők soha nem működhetnek, ha vissza akarsz menni Törökországba, nem ez az első ucakla! ​​Legalább azok a repülőjegyek, amelyeket ingyen kapsz. hogy gondolkodva vegye el a fejét, hogy idejöjjön az egyik bekapcsológombbal rád váró feleségei munkájához.

    Break4Love
    Résztvevő

    Természetesen a serpenyők soha nem működhetnek, ha vissza akarsz menni Törökországba, nem ez az első ucakla! ​​Legalább azok a repülőjegyek, amelyeket ingyen kapsz. hogy gondolkodva vegye el a fejét, hogy idejöjjön az egyik bekapcsológombbal rád váró feleségei munkájához.

    Eywallah doğru diyorsunda devlet ne kadar verecekti yetermiki hocam

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 19)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.