Elvált török ​​anya házassága német állampolgárral, Németországban él

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    brcnfs
    Résztvevő

    Anya vagyok 31 éves koromban, és úgy döntöttem, hogy feleségül veszem a szomszédunk fiát a 8 éves lányommal, Törökországban. 1. Evlilik-finanszírozás, de vajon gyorsabb lenne-e Németországban? A1 Nincs vízum ali, ha a gidecegiz.sonr 3m a lányommal, mint turisztikai megkövesedett vizsga girecegim.tab ezt Németország nősülve akarok ayinda bilmiyorum..eylul az új tanév lánya ott fent nem kell Növekednem ustelik nyelvet nem tudja az ár Törökországban baslayacakmis, mint 3 osztály van a lányom, ami 1 osztályos lesz. Tehát sürgős A1 sart. 1.5 hónap van ott, gondolja, hogy a tanfolyam elég lenne? És feleségem kaphat-e segítséget az államtól, amikor férjhez megy? Még akkor is, ha a lányom a volt feleségemtől származik, ő gondoskodik rólunk Németországban. Kaphatok-e más díjat, mint az adócsökkentést? Vagy kaphatok-e segítséget, amikor férjhez megyek? Itt nincs pénzügyi probléma. De El akarom tartani magam.

    yenicerixnumx
    Résztvevő

    üdvözlet.

    Törökországban prioritásnak kell lennie, vagy Németországban a házasság sajnos semmit sem változtat. Miután visszatért turistaként, hogy kötelezően turkiyeye donmel-t kérjen, és családegyesítési vízumra van szükség. Szerintem jobb lenne, ha a házasság Németországban kötõdik. Ha teheti, azt hiszem, Németországban csinálja. Németországban való házassághoz először be kell szereznie egy határidőt attól a településtől, ahol a házastársa van. Később már ad egy listát a dokumentumokról. dokumentumokat is eljuttathat Törökországba. 1,5 hónap elegendő és 1 hónap elegendő. csak csinálj egy kemény edzést. az a1 már a legalapvetőbb szintű vizsga. Ha megtanulja az alapvető egyszerű szavakat és igéket, az első nyelvtani információkat, akkor sikeresen leteszi a vizsgát. Nagyon sok anyagot talál erről az oldalunkon. Ne felejtsen el betűsablonokkal is dolgozni. A házastársa most dolgozik a segítségen? vagy kap valamilyen segítséget az államtól?

    brcnfs
    Résztvevő

    Helló :) Igen, működik, nem kap segítséget vagy semmit .. Nos, ha ott házasodunk össze, akkor a vezetéknevem és az útlevelem nem változik? Milyen lesz a visszaút? 

    Nesibe a
    Résztvevő

    Nem értem, hogy értesz a repüléshez, de igen, a vezetékneved megváltozik az útleveledben. A török ​​konzulátuson gyorsan kezelheti.

    Helló :) Igen, működik, nem kap segítséget vagy semmit .. Nos, ha ott házasodunk össze, akkor a vezetéknevem és az útlevelem nem változik? Milyen lesz a visszaút?

3 válasz megjelenítése - 1-től 3-ig (összesen 3)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.