Szerinted ez egy bejövő vízum vagy egy piros?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    SB-8587
    Résztvevő

    Elutasítottak már így a csomagban? Szerinted ez Passport vagy lehet piros?

    antalyaxnumx
    Résztvevő

    Mikor jelentkeztél?

    SB-8587
    Résztvevő

    január 23-án, de Via Garety. Tehát valaki a családomból kezeskedni kezdett, és tudom, hogy ez gyorsan megtörténik, ha kezeskednek érte.

    antalyaxnumx
    Résztvevő

    Azt hiszem kiadták a vízumot... 😉 néha gyorsan ki lehet adni... Tudom, hogy 3 hét múlva megkaptam 😊 Remélem sok szerencsével jársz...várjuk a jó híredet

    SB-8587
    Résztvevő

    Ins. Ez egy vízum. Allah adja meg mindenkinek ezt a boldogságot.

    a várakozás
    Résztvevő

    Amikor ez már normális, látni fogja, hogy elutasítják-e a vízumot, inshallah vízum.

    1963
    Résztvevő

    Nem hinném,hogy ilyen rövid időn belül kiadják a vízumot.Vagy hiányoznak az iratok,vagy még egy hét sem telt el az elutasítás a kérelmed óta.Amúgy 2 hét mire megérkeznek a dokumentumok a külföldiek irodájába,ezért valószínűleg vagy hiányzó dokumentumok vagy elutasítás, közel van a hiányzó okmányokhoz, de remélhetőleg vízum, ha vízum, akkor nagyon szerencsés az utóbbi időben bárki számára elérhetővé vált 5 nap alatt.vízumot nem adtak ki

    antalyaxnumx
    Résztvevő

    Ins. Ez egy vízum. Allah adja meg mindenkinek ezt a boldogságot.

    Bocsi... már február végén járok az eszemmel... Bocsi... repülök, legalább hiányoznak az iratok és nem elutasítás... 😔 Bocsi még egyszer

    SB-8587
    Résztvevő

    Nem hiszem, hogy ilyen rövid időn belül kiadják a vízumot, vagy hiányoznak az okmányok, vagy nem telt el egy hét a kérelmed elutasítása óta, úgyis 2 hét kell mire megérkeznek a dokumentumok a külföldiek irodájába, szóval valószínűleg közel vagy hiányzik az okmányok vagy az elutasítás, de inshallah a vízum vízum, nagyon szerencsés vagy, ha 5 napig tart, és nem adják ki a vízumot

    Micsoda hét nem telt el. Barátom, mondtam, hogy mondd el.
    Feleségem első jelentkezése: 31. október 2014
    Iratok érkezése a külügyi rendőrségre: 24. december 2014
    Hívjon a külföldi rendőrséghez: 17. január 2015
    Nem adom a dokumentumokat+ Garancia : 23. január 2015
    Tegnap felhívtam a Yapancilae rendőrséget, az összes dokumentumát EMAIL-en keresztül küldték, most itt az ideje, hogy várjon – mondta. nő 23
    8 napja, hogy januárban elküldtem emailben.
    Amúgy nézz szét az oldalon, van aki 3 nap alatt kapott vízumot. Az ilyen dolgok városonként eltérőek. Haa, nem nézem meg, hogy van-e vízum vagy nincs, sok sikert

    YASABIRSELAMET
    Résztvevő

    Micsoda hét nem telt el. Barátom, mondtam, hogy mondd el.
    Feleségem első jelentkezése: 31. október 2014
    Iratok érkezése a külügyi rendőrségre: 24. december 2014
    Hívjon a külföldi rendőrséghez: 17. január 2015
    Nem adom a dokumentumokat+ Garancia : 23. január 2015
    Tegnap felhívtam a Yapancilae rendőrséget, az összes dokumentumát EMAIL-en keresztül küldték, most itt az ideje, hogy várjon – mondta. nő 23
    8 napja, hogy januárban elküldtem emailben.
    Amúgy nézz szét az oldalon, van aki 3 nap alatt kapott vízumot. Az ilyen dolgok városonként eltérőek. Haa, nem nézem meg, hogy van-e vízum vagy nincs, sok sikert

    a vízum az vízum hajrá sok szerencsét

    SB-8587
    Résztvevő

    Felhívtam a segélyhívót, hogy a feleségem megkaphassa a fiókjából. A nő azt mondta nem, van benne Passaport, azt mondta házhoz lehet szállítani.16 órakor kapjuk meg. ins tájékoztatlak

    3545
    Résztvevő

    Helló, a barátom azt mondta, hogy ez pulyka volt a papírjainkban, de a feleségem ma megtudta, hogy a cargo bilmiorum hogyan segít Önnek irányítani egy számot a vonalkód alatt, és nagyon sevinirim.konsolosluk volt, ami ezt a munkát végzi. Kérem, segítsen !!

    Akman
    Résztvevő

    Helló, barátom, a feleségem megtudta, hogy a papírunk ma azt mondta, hogy a rakomány Törökországba érkezett, de hogyan tudja irányítani a segítséget, hogy a bilmiorum számmal rendelkezzen a vonalkód alatt, és ez nagyon működik a sevinirim.konsolosluk. Kérem, segítsen !!

    Papírt kell adniuk az UPS-től, nyomon követheted a rakományt.

    SB-8587
    Résztvevő

    És a vízum most elérte a feleségemet.
    adjon isten mindenkinek

    munih
    Résztvevő

    Jelentkeztem az izmiri konzulátusról.

    1963
    Résztvevő

    Hiányos információkat ad írás közben, és dühös a megadott információk alapján, amelyeket megadott, az Ön által megadott dátum január 23., ez nem a vízumkérelem dátuma, de ezt megtette, és mi ennek megfelelően válaszoltunk Azt mondod, hogy olvastad, igaz, de ez talán egy az ezerből, de tudod, hogy még nem tudsz a vízumfolyamatról, a vízumeljárás a külföldiek irodájának jóváhagyását követően kezdődik, megnyitottad egy másik kérdés, azt írtad, hogy a vízum hét nap múlva lejárt. Van még egy kérdés, az emberek csak próbálnak segíteni rajtad, senki nem tud ebben különbséget tenni, csak megpróbálnak segíteni neked olyan témában, amelyet nem ismer pontosan.

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 17)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.