A Németországból Törökországba történő szállításról.

> Fórumok > Németország és más európai országok általános szekciója > A Németországból Törökországba történő szállításról.

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Kilicarslan
    Résztvevő

    Hello barátok,

    Nagymamám halála miatt Törökországba kellett jönnöm, miután tartózkodási kártyát kértem. Meghatalmazást adtam a házastársamnak a lakcímkártya kézhezvételére, és március 18-án, miután megkapta a tartózkodási kártyát, nekem küldte azt a Deutsche Posttal. A rakomány azonban még nem érkezett meg. Megnézem a nyomon követési számot, és úgy tűnik, hogy a PTT rendszerében tranzitban van. Amikor felhívtuk a Deutsche Postot, az azt állítja, hogy a rakományt 21.03.2019-én küldték el. Ön szerint fennáll a rakomány elvesztése? Ha holnap elmegyek a konzulátusra, kaphatok ideiglenes úti okmányt az elveszett tartózkodási kártya igénylésével? Ugyanazon a napon adják ki ezt az úti okmányt? Kell-e más dokumentumot hoznom? Előre is köszönöm a segítséget.

    szívtelen
    Résztvevő

    Küldtem egy csomagot, és 35-40 napig tartott. Ha nem kerülte el a pénzt egy ilyen fontos kérdésben, és elküldte a UPS expressnek, akkor 24 órán belül eljut Önnel, en ott dolgoztam, és ugyanezt tudom. Fegyver repülővel. Küldenek

    Kilicarslan
    Résztvevő

    Küldtem egy csomagot, és 35-40 napig tartott. Ha nem kerülte el a pénzt egy ilyen fontos kérdésben, és elküldte a UPS expressnek, akkor 24 órán belül eljut Önnel, en ott dolgoztam, és ugyanezt tudom. Fegyver repülővel. Küldenek

    Sajnos azt mondtam neki, hogy küldje el utólag, de amikor a Deutsche Post tisztviselője azt mondta, hogy 8 nap múlva megy, onnan küldte. Remélem, hogy a rakománynak nincs esélye eltévedni. 

    Nesibe a
    Résztvevő

    Sajnos azt mondtam neki, hogy küldje el utólag, de amikor a Deutsche Post tisztviselője azt mondta, hogy 8 nap múlva megy, onnan küldte. Remélem, hogy a rakománynak nincs esélye eltévedni.

    Kívánom, hogy várjon még egy kicsit, ha teljesíti a visszatérítést, azt hiszem, egyes esetekben 8 napot írt, de ez elérheti a maximum 2 hetet. A feleségem dokumentumokat küldött nekem, én pedig 13 nap alatt kaptam meg.

    Kilicarslan
    Résztvevő

    Kívánom, hogy várjon még egy kicsit, ha teljesíti a visszatérítést, azt hiszem, egyes esetekben 8 napot írt, de ez elérheti a maximum 2 hetet. A feleségem dokumentumokat küldött nekem, én pedig 13 nap alatt kaptam meg.

    Rakomány 28 nappal később érkezett :)

    a almanyafatih
    Résztvevő

    3 vagy 4 alkalommal küldtem és kaptam rakományt. Általában a Németországból érkezők 1.5–2 hétig tartanak. 1 hét Törökországból származik. Meghosszabbítható a másik fél városa és ünnepnapjai szerint.

    bivens
    Résztvevő

    A Németországból Törökországba irányuló áruszállítás a két ország közötti áruszállítást foglalja magában. Különféle logisztikai cégek kínálnak olyan szolgáltatásokat, mint a légi árufuvarozás, a tengeri áruszállítás és a szárazföldi szállítás, hogy megkönnyítsék a rakomány mozgását, biztosítva a hatékony szállítást és a nemzetközi kereskedelem vámszabályainak való megfelelést..

6 válasz megjelenítése - 1-től 6-ig (összesen 6)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.