Alarm für Cobra 11 / Cobra Tracking RTL TV Rip German [Always Current]

> Fórumok > Német nyelvtanfolyam és tartalom Egyéb kínált webhelyek és online német szótárak > Alarm für Cobra 11 / Cobra Tracking RTL TV Rip German [Always Current]

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    gokhan_akde
    Résztvevő

    A szerzői jogokat sértő tartalmat eltávolítottuk

    gokhan_akde
    Résztvevő

    hüvelykujj_441817878.jpg
    5. évad

    8. rész:

    gokhan_akde
    Résztvevő

    A szerzői jogokat sértő tartalmat eltávolítottuk.

    gokhan_akde
    Résztvevő

    A szerzői jogokat sértő tartalmat eltávolítottuk.

    gokhan_akde
    Résztvevő

    x

    gokhan_akde
    Résztvevő

    x

    gokhan_akde
    Résztvevő

    x

    SYILDIZ
    Résztvevő

    Barátom, kinyitom ezeket, de azt mondtam, megkérdezem, mi a pénzem, mi nem duzzad a számlán, aztán mielőtt az utcára kerülne

    emelkedett
    Résztvevő

    Köszönöm barátom, de hónapokba telne, amíg letöltöm ezt a sok bulit...
    Mindenesetre köszönöm…

    gokhan_akde
    Résztvevő

    SYILDIZ barátom, ha túlléped a kvótát, a számla annyival jön, amennyivel túlléped a kvótát.
    Ne tévesszen meg az, ami annyira néz ki. 3-szor be tudtam tenni. Töltse le az évadokat és epizódokat. Ne töltse le ugyanazt az epizódot kétszer ugyanabban az évadban. A 2. válaszban megtalálhatja a 22. évad 6. rész 3. részét.

    adse
    Résztvevő

    Először is köszönöm szépen.Letöltöttem egyet, és megnéztem, remélem, hogy a többiek hang- és képminősége legalább ennyire jó lesz. Milyen formátumban vannak ezek a tömbök? DVDrip divX, Avseq, mpeg?

    adse
    Résztvevő

    Az Actigim MPEG formátumban volt

    gokhan_akde
    Résztvevő

    Szinte mindegyik jó minőségű, a legtöbb wmv formátumú, néhány pedig avi formátumú.

    adse
    Résztvevő

    Nem tudtam, hogy ez a dráma ilyen szép. Filmnézőként, hogy nem figyeltem erre a sorozatra. Most úgy nézek, mint a sajtkenyér :)

    metin4736
    Résztvevő

    Szia, a linkek megszakadtak, örülnék, ha ismernéd az újat, előre is köszönöm.

14 válasz megjelenítése - 1-től 14-ig (összesen 14)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.