fuk_18 testvér tudsz nekem segíteni?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    szója
    Résztvevő

    Szia Fuk_18 bátyám lenne egy kérdésem.Azt mondták,hogy jártas ebben a témában és tud nekem segíteni.Az isten szerelmére örülnék ha bármi információval tudna segíteni...A feleségem német állampolgár de nincs munkája, az államtól kap segítséget, és felvett egy ügyvédet, és az ügyvéd azt mondta, hogy segít, ha baj van. Szeretném tudni, hogy elutasítják vagy elutasítják. Köszönöm Isten segítsen mindnyájunkat. Ámen.

    vidám
    Résztvevő

    A jobb barátom is ugyanezt kérdezte, mindig kértek iratokat, mert bár német vagyok, bérszámfejtést, munkahelyi szerződést, lakásbérletet, mindent akartak. Ma volt megbeszélésem, átadtam az iratokat, nem szóltam semmit, ne keveredjetek az ügyvéddel vagy ilyesmi.Amikor telefonon időpontot egyeztettem, mondtam, hogy miért kérte ezeket az iratokat, mondtam , felfogadtam egy ártatlan ügyvédet vagy ilyesmi, nagyon rosszul reagáltak, azt mondták, adjuk a vízumot vagy nem, még ha német is. Ma elmentem, odaadtam az iratokat, nagyon kedves ember volt a tiszt akit láttam, meg sem nézte az iratokat, azt mondta, hogy csak így akarom. Azt mondta: "Ez a legjobb esély arra, hogy német állampolgár legyen, különben soha nem tudná elhozni a feleségét, a bevétele nem elegendő." Holnap elküldöm a jóváhagyást Ankarába, azt mondta, hogy két hét múlva jövedelemvízum :))) ne ess pánikba, menj a tisztek természetéhez, adj nekik, amit akarnak :)

    a várakozás
    Résztvevő

    Mondom, hogy német állampolgárnak lenni nagy előny, csak az eljárást kérik tőled.

    muratbdr
    Résztvevő

    A jobb barátom is ugyanezt kérdezte, mindig kértek iratokat, mert bár német vagyok, bérszámfejtést, munkahelyi szerződést, lakásbérletet, mindent akartak. Ma volt megbeszélésem, átadtam az iratokat, nem szóltam semmit, ne keveredjetek az ügyvéddel vagy ilyesmi.Amikor telefonon időpontot egyeztettem, mondtam, hogy miért kérte ezeket az iratokat, mondtam , felfogadtam egy ártatlan ügyvédet vagy ilyesmi, nagyon rosszul reagáltak, azt mondták, adjuk a vízumot vagy nem, még ha német is. Ma elmentem, odaadtam az iratokat, nagyon kedves ember volt a tiszt akit láttam, meg sem nézte az iratokat, azt mondta, hogy csak így akarom. Azt mondta: "Ez a legjobb esély arra, hogy német állampolgár legyen, különben soha nem tudná elhozni a feleségét, a bevétele nem elegendő." Holnap elküldöm a jóváhagyást Ankarába, azt mondta, hogy két hét múlva jövedelemvízum :))) ne ess pánikba, menj a tisztek természetéhez, adj nekik, amit akarnak :)

    Vigyázz, remélem hamarosan megérkeznek a dokumentumaim.

    omerumuten
    Résztvevő

    Szia Fuk_18 bátyám lenne egy kérdésem.Azt mondták,hogy jártas ebben a témában és tud nekem segíteni.Az isten szerelmére örülnék ha bármi információval tudna segíteni...A feleségem német állampolgár de nincs munkája, az államtól kap segítséget, és felvett egy ügyvédet, és az ügyvéd azt mondta, hogy segít, ha baj van. Szeretném tudni, hogy elutasítják vagy elutasítják. Köszönöm Isten segítsen mindnyájunkat. Ámen.

       
          Hadd mondjam el, nincs értelme ügyvédet fogadni az első vízumkérelemben. Nincs olyan jogi helyzet, ahol ügyvéd léphetne közbe. Ha a vízumot háromszor elutasítják, és a 3 hónapon belül nem tájékoztatják a vízumkérelemben megadott ügyvéd és kivételes esetben a várandós felesége is közbeléphet. Ő tud segíteni, miközben megpróbál hozzá menni (mindenesetre, ha a házastársnak nincs senki, aki vigyázzon rád, de te)

    szója
    Résztvevő

    Vealeykum, üdv, Mery, testvérem. Isten örüljön neked, megnyugtattad a lelkemet. Remélem, úgy lesz, ahogy mondtad, és nem lesz semmi baj. Mennyi időbe telt, amíg értesítettek? több mint 2 hete, hogy megérkeztem Ankarából, de nem érkezett semmi hír a feleségemnek? :)

    Szia Fuk_18 bátyám lenne egy kérdésem.Azt mondták,hogy jártas ebben a témában és tud nekem segíteni.Az isten szerelmére örülnék ha bármi információval tudna segíteni...A feleségem német állampolgár de nincs munkája, az államtól kap segítséget, és felvett egy ügyvédet, és az ügyvéd azt mondta, hogy segít, ha baj van. Szeretném tudni, hogy elutasítják vagy elutasítják. Köszönöm Isten segítsen mindnyájunkat. Ámen.

    Ha házastársa német állampolgár, nem kérnek jövedelemigazolást házastársától. Ha kérik is, formalitásként kérik. Ne aggódjon, hamarosan kiállítják a vízumot.

    szója
    Résztvevő

    :) :) Remélem, Tuğçe bátyám, most nagyon boldog vagyok, persze, sok szerencsét, Uram tudja a legjobban, remélem, hamarosan mindannyian megkapjuk a magunkét.  :)

    sok szerencsét
    Résztvevő

    :) :) Insha'Allah, Tugce bátyám, most nagyon boldog vagyok, természetesen a legjobban, az én Uram tudja a legjobbat, Insha'Allah, mindannyian hamarosan kijövünk.  :)

    SOYER A FELESÉGEM NÉMET ÁLLAMPOLGÁROK LEMONDÁSA BÉRSZOLGÁLTATÁS MUNKAVÁLLALÁSI SZERZŐDÉS BÉRLETI SZERZŐDÉST KÍVÁNTAK, RÉLTÜNK, MERT A FELESÉGEM DOLGOZOTT, TALÁLKOZOTT, A TISZTŐ AZT MONDTA, HOGY ELŐRE SZERETNÉNK MEGFELELNI.

    szója
    Résztvevő

    :) :) Gyerünk, remélem sok szerencséd van testvérem. Isten éltessen, megkönnyebbültem, remélem, úgy lesz, ahogy mondod... Szóval, megkaptad a vízumot?

    sok szerencsét
    Résztvevő

    :) :) Ugyan, sok szerencsét testvér, Isten éltessen, megkönnyebbültem, remélem, úgy lesz, ahogy mondod... Szóval, megkaptad a vízumot?

    A tiszt azt mondta, hogy nem, holnap elküldöm a jóváhagyást, nem tudom, mennyi ideig tart a vízum kiküldése Ankarában. Isten adjon türelmet mindenkinek.

    szója
    Résztvevő

    ámen ámen remélhetőleg mikor jelentkeztél? Szóval mióta?

    sok szerencsét
    Résztvevő

    ammin aminn insha'Allah, mikor jelentkeztél? hát mióta van

    05.01.2015-én jelentkeztem. 16 nap elteltével a dokumentumok megérkeztek Németországba.

    szója
    Résztvevő

    13.01.2015-án jelentkeztem, még mindig nincs hír, meglátjuk, hogy jól megy, remélem jól megy. :) Remélem a tiéd minél hamarabb megjön. :)

    a várakozás
    Résztvevő

    Barátaim, még egy hónap sem telt el, letelt a 1 nap:cryla: légy türelmes, megtörténik inshallah.

    muratbdr
    Résztvevő

    Barátaim, még egy hónap sem telt el, letelt a 1 nap :cryla: legyetek türelmesek, megtörténik, insha'Allah.

    Nem értem, miért tart ilyen sokáig, testvérem, általában 2 hét alatt megérkeznek a dokumentumok. Ha összegyűjti őket, akkor 1 hónap múlva meg kell érkeznie. A vízum nem német állampolgár a házastárs helyzete miatt. Vannak ilyen problémái? törvény vagy iskolai jogállás stb.? Nézegetek néhány részt, vannak, akik 4 hónapja várnak, olyan nevetségesnek tűnik számomra, miért ilyen hosszú?

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 19)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.