BARÁTOK!… VEGYEK MÉLY LÉLEGET!… MEGÉRKEZETT A VÍZUM!…

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    darudigy
    Résztvevő

    Általában nézőként vettem részt, mert eddig nagyon pesszimista voltam... Viszont sokat segítettél... Főleg az A1 vizsgáról... Könnyen átmentem, hála... segíts mindenkinek, akinek segítségre van szüksége az én időmben... Most minden habozás nélkül szeretném megköszönni mindenkinek... Senkit sem szabad demoralizálni... Csak várakozás van, van vágyakozás, van csalódás, van egy türelem próbája... Egyszóval tulajdonképpen minden megvan... Annyi mindent belepakoltak ebbe az egy évbe... Egész évben készülődés az esküvőre, közben munka a munkahelyén, stressz és idegesség, hogy is magyarázzam. .. Tudom, hogy érted... Amit mondok... A barátok szeretnek... Nyugi... Csinálj, amit akarsz, semmi több... Adj elsőbbséget a házastárs fizetésének és a háznak ez... Add le a vizsgádat, a többi csak egy útlevél és egy fényképes pecsét az útlevélre VISUM felirattal... Azt akarod mondani, hogy csak ez hiányzik... Még mindig várom a férje... nagyon hiányzik .. nem tudom megmagyarázni neked... Az augusztusi esküvő, aztán a nászút, hogy feloldjam ezt a sok stresszt, aztán az utazás... Az egyetlen embernek, akinek bármit meg lehet tenni helyettem... A feleségem... Vége legyen mindenkinek a vágyakozásnak... Még egyszer köszönöm mindenkinek... VEEEEEEEEEEE! MOSTIIIIIIIII!:::::: GYERE NÉNI!!!!!!! halayy:) halayy:) halayy:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) yuppie:) yuppi:) tapsolj:) tapsolj:) tapsolj:) táncolj:) táncolj:) táncolj:)

    blue_mavis
    Résztvevő

    ragyog a szemed barátom, elolvastam amit írtál, nagyon jól írtad, remélem a következő életed stresszmentes lesz, szeretettel és boldogsággal

    Isten áldjon és segítsen :)

    mosoly35
    Résztvevő

    Mindent átélek, amit mondtál barátom, én is azok közé tartozom, akik áprilisban jelentkeztek, mint te, még mindig április 8-án várok, nincs intrika, nincsenek dokumentumok, minden elérhető.. Sok sikert az én barátom nagyon örülök neked remélem jó lesz neked fizetést és házat említettél mennyi volt a fizetésed?

    irtózik
    Résztvevő

    Gyerünk, világos, barátom, köles, a barátaidhoz, akik vízumra várnak

3 válasz megjelenítése - 1-től 3-ig (összesen 3)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.