A vezetői adósság vízumproblémát okoz?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Attasé
    Résztvevő

    Szia barátok,

    Hitel- és hitelkártya-tartozásom van a bankkal szemben, az adósság végrehajtásra került.

    Szeptember 30-án nyújtottam be kérelmet, a külföldi kirendeltség közölte, hogy szerdán elküldtük a dokumentumokat a horgonynak, és attól tartok, hogy probléma lesz.

    Szobalány
    Résztvevő

    merhaba,
    Adósságok és a bank felé történő teljesítés esetén nem lesznek gondok, hacsak a bank nem ír elő külföldi utazási tilalmat. Ha azonban adóssága van az állam felé, akkor problémái vannak, például adótartozás stb. Ettől eltekintve, Törökországban Ne kapcsolja össze az államadósságot Németországban, tudom. Én is sokat kerestem. Adósságom alatt turista vízumot kaptam, és ez még soha nem jelentett problémát.

    ysmnxnumx
    Résztvevő

    Ha nincs kitiltásod külföldről, azt hiszem, semmi sem fog történni. Az egyik barátomnak 10 ezer TL volt az adóssága. Eljött a múlt hét, külföldről tudod fizetni a vízumadósságaidat. De ott is fizetnek, amikor a vámosok félrehúznak, akkor nem Törökországba érkezik.

    Szobalány
    Résztvevő

    A tilalmat a külföldi rendőri egységektől tudták meg.
    Természetesen nem ismerem a következő folyamatot. Remélem nem lesz baj.

    Attasé
    Résztvevő

    Nincs adótartozásom az államunkkal szemben, mint mondtam, adósságom van a bankkal szemben, 2 hete adták.

    Szobalány
    Résztvevő

    Ha nincs rajtuk vagyon, ne féljen, nem tehetnek semmit. Csak felhívják az ügyvédi irodát és zavarják.

5 válasz megjelenítése - 1-től 5-ig (összesen 5)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.