Ehefähigkeitszeugnis ! Megőrülök...

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    alfonsoxnumx
    Résztvevő

    Üdv mindenkinek, 2 hónapba fog telni, hogy megkapjam ezt az átkozott Ehefähigkeitszeugnis srácokat? Míg mindenki más 1 hét vagy 2 hét múlva kapja meg, most már 7 hete, mi akkor is megkapjuk és összeházasodunk. Ez lesz a második házasságom, ezért tart ilyen sokáig? A nekünk adott információ (a válási papírjait elküldjük Törökországba, szerintem Törökországba küldik jóváhagyásra) 2 hete, megőrülök, mit tegyek? Fogadjon fel egy ügyvédet vagy valami ilyesmit?A menyasszonyom Frankfurtban, én pedig Isztambulban... Kérem, mutasson utat...

    lenyűgözni
    Résztvevő

    Elküldted az összes dokumentumot ehhez? . Innen csak egy teljes értékű születési anyakönyvi kivonatot, nemzetközi anyakönyvi kivonatot, lakcímbizonyítványt és az igazolvány fénymásolatát küldtem, csak az igazolvány fénymásolata volt közjegyzői hitelesítve, a többinek nem volt fordítása. Mondtam, hogy lefordíttatják Németországban, de ott sem akartak fordítást és egy héten belül adták azt a dokumentumot.

    alfonsoxnumx
    Résztvevő

    Uram, mindent elküldtem, a válásról szóló döntésemet is, mert korábban elváltam, beleértve a B-t is... (A Forma B azt mutatja, hogy elvált és egyedülálló) elküldtük és várunk, ha nem megy, ő elmegy ügyvédhez frankfurti vőlegényem, nincs mit tenni, 2 hónap kell a papírhoz...

    alfonsoxnumx
    Résztvevő

    Megjegyzés: német nyelven csináltattam minden papírt + közjegyző + apostille, hogy ne legyen gondom, még a nem közjegyzői okiratot is közjegyzővel aláírtam és apostillel is, de várj 2 hónapot az eredményre és ott nincs információ....

    lásd:
    Résztvevő

    Félreértés ne essék barátom, de az Ehefähigkeitszeugnis az önkormányzattól 1 nap alatt kapott irat, szerintem kérdezd meg azt, akihez kevésbé fogsz hozzámenni..

    alfonsoxnumx
    Résztvevő

    Félreértés ne essék barátom, de az Ehefähigkeitszeugnis az önkormányzattól 1 nap alatt kapott irat, szerintem kérdezd meg azt, akihez kevésbé fogsz hozzámenni..

    Köszönöm az útmutatást, de a menyasszonyom is jól van. Fórumon van,ha akarod olvasd el.Probléma ez a már régóta várt újság,mert ez a második házasságom.Tegnap mondták a berliniek,hogy 2 héten belül adják. ..

5 válasz megjelenítése - 1-től 5-ig (összesen 5)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.