Visszatért a 3,14, vagy visszatér?

> Fórumok > Cafe almancax > Visszatért a 3,14, vagy visszatér?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    3,14
    Résztvevő

    Sziasztok barátaim, először is szeretnék mindenkinek gratulálni az ünnephez. Azt hiszem, nagyon hiányoztam magam, készültem a vizsgára. Néhányan azt kérdezitek: "Milyen vizsga, milyen vizsga?" Mivel lesznek, akik ezt mondják, hadd mondjam el én is. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Ma megkaptam a vizsga eredményét, barátok. Átmentem a vizsgán. :) Ma regisztráltam erre a 4 hónapos Studienkolleg, egyetemi felkészítésre tartó és a DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) vizsgával záruló tanfolyamra, remélem, Isten engedelmével és minden jót kívánva október 13-án elkezdhetem. szerencse és siker. Mostanában gyakrabban látogatom az oldalt? Sajnos erre a válasz nem. Az ok az Interkulturális Színházi Napok Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Nekem (vagyis nekem és az unokatestvéremnek) is voltak feladataim ebben a szervezetben, amelyet szintén a Gunes Theatre készített fel. A beérkező színházi színészek felszedése a repülőtérről, ellátásuk, az indulók kiszállítása a reptérre, színdarabok előkészítése stb. Körülbelül 10 napig nem fogom tudni elérni az oldalunkat, mert dolgoznunk kell, és be kell állítanunk az egyik játékom feliratát. Lehet, hogy nem csak a weboldalunkhoz, de az internethez sem találok időt. Üdvözöllek. :)

    „Szóval” barátok, legyetek jók magatokhoz és barátaitokhoz, hamarosan újra találkozunk. Kellemes Ünnepeket…  :)

    …rejtély…
    Résztvevő

    élsz :) 10 nap alatt nem történik semmi, Onur, elvégre itt vagy 10 nap múlva, egészségedre :)
    Örülök, hogy sikeresen letette a vizsgát :)

    éjszaka 2
    Résztvevő

    Sziasztok barátaim, először is szeretnék mindenkinek gratulálni az ünnephez. Azt hiszem, nagyon hiányoztam magam, készültem a vizsgára. Néhányan azt kérdezitek: "Milyen vizsga, milyen vizsga?" Mivel lesznek, akik ezt mondják, hadd mondjam el én is. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Ma megkaptam a vizsga eredményét, barátok. Átmentem a vizsgán. :) Ma regisztráltam erre a 4 hónapig tartó Studienkolleg, egyetemi felkészítő tanfolyamra, amely a végén a DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) vizsgát is tartalmazza, és október 13-án kezdem meg, Isten engedelmével és kívánva. minden szerencsét és sikert. Mostanában gyakrabban látogatom az oldalt? Sajnos erre a válasz nem. Az ok az Interkulturális Színházi Napok Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Nekem (vagyis nekem és az unokatestvéremnek) is voltak feladataim ebben a szervezetben, amelyet szintén a Gunes Theatre készített fel. A beérkező színházi színészek felszedése a repülőtérről, ellátásuk, az indulók kiszállítása a reptérre, színdarabok előkészítése stb. Körülbelül 10 napig nem fogom tudni elérni az oldalunkat, mert dolgoznunk kell, és be kell állítanunk az egyik játékom feliratát. Lehet, hogy nem csak a weboldalunkhoz, de az internethez sem találok időt. Üdvözöllek. :)

    „Szóval” barátok, legyetek jók magatokhoz és barátaitokhoz, hamarosan újra találkozunk. Kellemes Ünnepeket…  :)

    Nagyon örülök, hogy sikerült a vizsgád.taps:) taps:) Onur dance:) halayy:)
    Allah nyissa meg az utat, egyébként, szágó abban, amit tájékoztatott :)
    Sok sikert a többi tevékenységhez, amit el kell végezned, mielőtt találkoznánk... oké :) byby:)

    dielosch
    Résztvevő

    biztos, hogy szeretett vagy :D Örülök, hogy sikeresen letette a vizsgát :D Amúgy nagyon komoly volt :haha:

    turad
    Résztvevő

    Gratulálok, nagyon örülök, hogy sikeres vizsgát tettél.taps:) taps:)
    Hiányoztál, de arra várunk, hogy hosszú legyél

    smail a
    Résztvevő

    Sziasztok barátaim, először is szeretnék mindenkinek gratulálni az ünnephez. Azt hiszem, nagyon hiányoztam magam, készültem a vizsgára. Néhányan azt kérdezitek: "Milyen vizsga, milyen vizsga?" Mivel lesznek, akik ezt mondják, hadd mondjam el én is. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Ma megkaptam a vizsga eredményét, barátok. Átmentem a vizsgán. :) Ma regisztráltam erre a 4 hónapig tartó Studienkolleg, egyetemi felkészítő tanfolyamra, amely a végén a DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) vizsgát is tartalmazza, és október 13-án kezdem meg, Isten engedelmével és kívánva. minden szerencsét és sikert. Mostanában gyakrabban látogatom az oldalt? Sajnos erre a válasz nem. Az ok az Interkulturális Színházi Napok Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Nekem (vagyis nekem és az unokatestvéremnek) is voltak feladataim ebben a szervezetben, amelyet szintén a Gunes Theatre készített fel. A beérkező színházi színészek felszedése a repülőtérről, ellátásuk, az indulók kiszállítása a reptérre, színdarabok előkészítése stb. Körülbelül 10 napig nem fogom tudni elérni az oldalunkat, mert dolgoznunk kell, és be kell állítanunk az egyik játékom feliratát. Lehet, hogy nem csak a weboldalunkhoz, de az internethez sem találok időt. Üdvözöllek. :)

    „Szóval” barátok, legyetek jók magatokhoz és barátaitokhoz, hamarosan újra találkozunk. Kellemes Ünnepeket…  :)

    Téged akarlak, testvérem, természetesen üdvözlünk.

    emelkedett
    Résztvevő

    Ha nem megy át a vizsgán, ugye? ;D ;)
    Mi került eddig ki a kezedből, hogy túlélje ezt a próbát... 8) ;D
    Ha nálad lenne a német, Prof. Leszek...  8)

    Mindenesetre Isten adjon további sikereket, Onur... Ámen... by by :)

    esma 41
    Résztvevő

    Üdvözöllek kedves tesóm.

    3,14 azt mondja: "Magamat túl "Azt hiszem, hiányoztál"

    Nagyon szerény és egyértelmű, akihez szólítana  ;D Vajon a nagynénéd?  ;D

    Örülök, hogy eljöttél…  ;)

    3,14
    Résztvevő

    –> A 3,14 most gyakrabban van veled. taps :) Mindenki jöjjön, hiányzol... szégyen :)

8 válasz megjelenítése - 1-től 8-ig (összesen 8)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.