www.almancax.com Team

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    szerkesztő
    látogató
    WEBMESZTER ÉS ADMINISZTRÁTOR
    Muharrem EFE
    NÉMET oktatók
    Muharrem EFE
    Elif gorgulu

    acelya11
    Résztvevő

    Köszönöm mindenkinek.Igazán nem találok szavakat,kitűnő munkát végzett.Nem hiába mondták,hogy 40 évig rabszolgája leszek annak,aki megtanított egy betűre.Mi, tagjaitok, Lehet, hogy nem lehetsz a rabszolgáid, de megnyugodhatsz, imáink mindig veled lesznek. Adjon meg Isten, amit csak kívánsz. Köszönöm szépen. Ölelek. Sok szeretettel……

    a kelebekgib
    Résztvevő

    Szeretném megköszönni a csapatnak ezt az erőfeszítést. Mindannyian nagyon segítőkészek és őszinték. Jól vagy!

    csoda vagy
    Résztvevő

    gyönyörű helyet keresve megtalálja :)

    andic
    Résztvevő

    Köszönöm mindenkinek, aki hozzájárult. Szuper vagy ….

    evo
    Résztvevő

    Köszönöm mindenkinek, hogy ez az oldal nagyon hasznos lesz számomra.

    Masilhan
    Résztvevő

    …az oldal új verziója nagyon szép; Jó munkát mindenkinek.

    acelya11
    Résztvevő

    Üdvözlettel ennek a német nyelvű gonosz szem gyöngynek…

    Eurovíziós
    Résztvevő

    További sikert kívánok

    MuhaяяeM
    Résztvevő

    Köszönjük mindenkinek :)

    mély
    Résztvevő

    KÖSZÖNÖM MINDENKINEK, AKI Hozzájárult…

    Lehrer
    Résztvevő

    EZ EGY NAGYON SIKERES OLDAL... Örülök, hogy EZNEK AZ OLDALNEK IS TAGJA VAGYOK...

    asigitarista
    Résztvevő

    Szia Új tag vagyok. Anatóliai középiskolában tanulok, és bár már 3. éve láttam németül, mégsem mondható el, hogy sokat tanultam volna és nem is tudtam volna: rátaláltam erre az oldalra, miközben jó forrást kerestem az interneten. nagyon szépen köszönjük :) Még a német online keresése is problémát jelentett számomra :)

    Smyrna
    Résztvevő

      Mit mondasz, lázadó gitárod lehet az oka annak, hogy nem tanultál németül? ;) Biztos vagyok benne, hogy itt megtalálja, amit keres, üdvözlöm

    asigitarista
    Résztvevő

    hb :) teşekkür ederim :) igen, talán egy kicsit több időt töltök a gitáromon :P Ma volt a vizsga. Közepes volt: innentől keményen dolgoztam... Nos, ha az ember megpróbál mindent egy nap alatt megtanulni, akkor ennyi. :)

    Mcscream
    Résztvevő

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Végtelen köszönöm a csapat egészségének az erőfeszítéseivel foglalkozó barátaidért. Rövid ideig követtem a weboldaladat. Tegnap este tagságomat megcsináltam. Nagyon boldog vagyok, hogy veled lehetek, nagyon hasznos és nagyon hasznos munkát végzel, a legtöbbet kívánom neked A siker Arkadşlar ;) sok szerencsét…

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 83)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.