Kifogás a vízum elutasítása ellen ..

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    orrszarvú
    Résztvevő

    Hello barátok

    5 napos utazásra jelentkeztem a német konzulátuson az IDatán keresztül. Diák vagyok, és az volt, hogy részt vegyek egy 4 napos szemináriumon. Már a jelentkezés másnapján elküldték nekem az útlevelemet és a vízum elutasítására vonatkozó 3 dokumentumot.

    Az ok: ; „Az előírt utazás teljes időtartamára, vagy arra, hogy visszatérhessen a lakóhely szerinti országba vagy a kiutazási országba,
    vagy elegendő pénzügyi eszköz a harmadik országba történő átszállításhoz, amelyet garantáltan elfogadnak.
    a birtoklás igazolását nem nyújtották be, vagy törvényes
    Nem lehet elérni az utat."

    Mivel minden kiadásomat a szponzorom állja, nem törődtem azzal, hogy abban a pillanatban kevés pénz látszott a saját számlámon és apám számláján. Most tiltakozom, és megmutatom az okiratot, a jogosítványt és az 5000 líra feletti pénzt. Általában hány nap alatt és hogyan szűnnek meg a kifogások? Örülnék ha valakinek van ismerete.

    Írja meg fellebbezési kérelmét és küldje el, remélem hamarosan elbírálják. Nagyon nehéz megmondani, hogy milyen hamar fognak reagálni.

1 válasz megjelenítése (összesen 1)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.