Fellebbezés a vízummegtagadáshoz

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    melo1903melo
    Résztvevő

    Helló barátaim, a családegyesítési vízum iránti kérelmet elutasítottam annak ellenére, hogy nettó fizetésem 2150 euró volt, és az eredeti szöveget lemásoltam, ezért úgy döntöttem, hogy vőlegényem ügyvédhez fordulok, mert a ház, ahol vőlegényem és anyja élt, 1000 euró, bár 500 eurót mutattak nekem a konzulátus és a vadonban. Mikor az ággal szembeni kifogás eredménye és milyen visszacsatolás történik általában a kifogáshoz való visszatéréshez, a tapasztalt barátaimtól várom a Seite 2 von 3 GmbH-t (Ungekündigtes und Unfristetes Arbeitsverhältnis, Eintritt, 01.07.2008.). A Derry Pfändbare Betrag bei einem Nettolohn von 2147,93 € monitlich libra bei 672,99 € (vgl. Bekanntmachung zu den s8 850c und 850f der Zivilprozessordnung, Pfändungsfreigrenzenbekanntmachung 2019 vom 11. április 2019.). Für die Abgabe einer Verpflichtungserklärung ist ein pfändbarer Betrag in Höhe Haushaltsvorstand nach 20. §, SGBII 28. §, zzgl. Als Wohnungskosten der Richtwert für eine Höhe von személy (495,00 €). von 927 € semleges (432,00 € Regelbedarf für den Die gemäß 5. bek., (1) Nr. 1) AufenthG geforderte eigenständige Sicherung des Lebensunterhaltes konnte somit nach intensiver. Zum Ausländerrecht) zum gegenwärtigen Zeitpunkt nicht festgestellt werden Für ein Absehen von Sicherung des Lebensunterhalts liegen keine Anhaltspunkte vor und es wurden auch keine geltend gemacht. Ich möchte Sie vorsorglich auf Folgendes hinweisen: Sollte die Ehe.künftig im Ausland statt in Deutschland geschlossen werden und sod ein Antrag auf Familienzusammenführes zum ausländischen Ehega gestellt werden der Tabelle zum Ehegattennachzug Niedrigere Anforderungen ergeben, als zur Abgabe einer Verpflichtungserklärung, würde das Einkommen der Referenzperson, och ohne Berücksichtigung von Steuerklasse III, ausreichen, um den Lebensunterhalt zu sichern (Grundbedarf inöhe röderbeuf. 1. bek., 2014. bek. SGB II für Haushaltsvorstand in Höhe von 1380,00 €, zzgl. Regelbedarf für Haushaltsangehörige ab 20 in Höhe von 28 sowie Wohnungskosten in Höhe von 432,00 € (Richtwert für 18 Personen), dem ein zu berücksichtigendes Einkommen in Höhe von 345,00 € gegenübersteem, welches uch auf eufto €, abzgl. Pauschalbetrag pro Erwerbstätigen nach SGB II 603,00b. § (2) bekezdés, Höhe von 2047,93 € gegenübersteht). Mit freundlichen Grüßen Im Auftrag

    szívtelen
    Résztvevő

    Üdvözlöm, az anyja és az apja nem dolgozik, gondolom nem kapnak pénzt az államtól, ha jól értem, itt a helyzet. Amikor Németországba jössz, azt gondolják, hogy 2000 euró nem lesz elég egy 4 tagú családnak. Ne aggódjon, ne fizessen ügyvédért. Esin béreljen külön házat és mutassa meg, hogy egyedül él, ha a családja nem is dolgozik, akkor menjen el szociális segélyt kapni, mihamarabb megkapja a tartózkodási engedélyét.Azt hiszem az akadálya, hogy él családjával, családjának nincs bevétele.A külügyi hivatalban dolgozók betartják a törvényt, de a legapróbb részleteket is megvizsgálják, kiértékelik a kiskapukat. Adj egy kis logikát. Csináljuk. Hogy jobban megértsük, azt mondod, hogy egy 432 főnél a havi kiadásokhoz szükséges pénzösszeg 432×4=1728 +1000 euró bérleti díj, a fizetésnek 2728 eurónak kell lennie ahhoz, hogy kiadják a vízumot. Legálisan nem tudsz semmit csinálni, ha felveszsz 10 ügyvédet, akkor 4000-5000 euróba kerül, a legjobb, amit mondok, hogy tanácsot adok. Hadd menjen külön házba és éljen egyedül, nincs más választásod, tisztelet.

    melo1903melo
    Résztvevő

    Köszönöm a megjegyzését, barátom. Köszönöm a megjegyzését. Ha nem, akkor saját következtetését vonta le, de van egy ilyen helyzet, a leendő Bey apa rákos beteg, és jelentős segítséget kap, és az igazolt hölgy már pénzügyi támogatást kap az arbeitsamtól. Levelükben nem közöltek ilyen indokot, miért mutattak nekem 900 furcsa európénzt, megértettük, hogy kiegészítettek egy részt azzal, hogy ott nem vagyok házas, jegyes vagyok, de hogyan mutatják be egy személy bérleti díját papíron 495 euró?

2 válasz megjelenítése - 1-től 2-ig (összesen 2)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.