Mi lehet a vízum elutasításának oka?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    melo1903melo
    Résztvevő

    Bár a vőlegényeim az összes külföldi fióktelephez küldött dokumentumot teljes levélben elküldték neki, kijelentette, hogy az ügyet elkészítették és 15 nap elteltével visszajuttatták Izmirbe, és a végső döntés az Izmirben található német konzulátuson történt, de vőlegényem szerint a helyzet negatív volt, ha negatív elutasításként adták meg. Információkat tudok adni róla. Általában jelenleg nem lehet éhség. Most azt gondoljuk, mi az oka? Menyasszonya édesanyjával és apjával él, és ha apja rákos beteg, fizeti otthonának bérleti díját, apját és társadalmi segítséget kap. Mellesleg a vőlegényem nem német állampolgár.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    milyen április polgára

    melo1903melo
    Résztvevő

    Ha tudós vagy, szeretném kijelenteni, hogy a menyasszonyommal macedóniában találkoztam, amikor az egyetemen tanultam. Eredetileg macedón nép volt és évek óta Németországban él, 9 éves különbség van köztünk, jó látogatást tettünk a konzulátusban, menyasszonyom apja rákos beteg volt, tehát esküvőt akartam tartani ott, és március 16-án jelentkeztem be. 20 napig, akár 2 hónapig Németországban voltam, és én elfoglaltam az ottani tartózkodásomat, mielőtt ismét HamburgTr elkaptam volna az én oldalán az ő típusú pulyka, és azt találták, hogy úgy találják, hogy, gyanítom, nem értették meg tegnap ayriyetten a hazai rakományokkal, névleges megemlítve, hogy a drágámhoz vezettem, de több kézhez nem értem. Kíváncsi vagyok, ha elutasították, miért

    kemény, de kemény
    Résztvevő

    SLM,
    Mi az inspiráció, mekkora a jövedelme?

    Oberfrance
    Résztvevő

    merhaba,

    Ha házastársának nincs jövedelme a saját éjszaka biztosításához, az elutasítás érkezik. (Átlagosan körülbelül 1400 nettó jövedelmet akarnak.)
    Ha a felesége a szülei mellett tartózkodik, nincs saját jövedelme, és ha családja Arbeitsamtból éjszakázik, akkor az elutasítás ismét jön.

    Ezenkívül, ha a megtapasztalható ház négyzetméterét elégtelennek tekintik, sajnos ismét elutasítás érkezik.

    Valójában német vagy török ​​állampolgár, függetlenül attól, hogy hol tartok tovább Törökország két pontjától meglehetősen fontos szempontból, és hogyan lehet megélhetést biztosítani?
    Javíthatja ezeket a feltételeket, és megpróbálhatja újra.

4 válasz megjelenítése - 1-től 4-ig (összesen 4)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.