Vissza az elfelejtett nyelvhez (Mit tegyek)

> Fórumok > Általános német és német A1 családi kombinációs tanfolyamok > Vissza az elfelejtett nyelvhez (Mit tegyek)

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    mentát
    Résztvevő

    Szia!

    Láttam németül a középiskolában, azóta eltelt 6 év, bárhová is nézett, nekem is volt b1 bizonyítványom. (A figyelmeztetések, a jogi vélemények olyanok, mint a szerződések, de mint mondtam, sok nehézségem van, a szó túl rövid). Más lesz a helyem, ha folyékonyan tudok németül beszélni azon a helyen, ahol manapság dolgozom.

    Hol kell kezdenem, hogy egyszerre emlékszem a nyelvre és javítsam a beszédemet? Melyik tanfolyamot vegyem fel? Isztambulban élek, megnéztem a Goethe Intézetet, de azt gondolom, hogy a regisztrációs idők elavultak, más tanfolyamokat nem ismerek. Nem tudom megérteni, hogy minőségi-e vagy sem, valószínűleg az a tanfolyam, amelyet elkezdtem. Mit kell tenni?

    Ha jól megtanulta ezt a németet, akkor a legjobb, ha könyveket olvas, tévét néz és beszélget. ezek ismét emlékeztetnek a nyelvre. A megtanult nyelv nem felejthetetlen, csak elvakul, miközben hallgat, beszéd közben visszatér.

    Mehet Isztambul nyelvközpontjába. Az általuk adott bizonyítvány érvényes és nagyon jók. Oda mentem, hogy letettem 91-el. A vizsgaemet úgy kezdtem, hogy nem tudtam németül.

1 válasz megjelenítése (összesen 1)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.