menj egyetemi végzettséggel .. néhány kérdés ..

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    háború
    Résztvevő

    Üdvözlet mindenkinek, 2 éves turisztikai szállodai vezetői diplomát folytattam, és 4 évig tovább folytattam és befejeztem: (üzleti végzettségű). A rokonam németországi étteremmel rendelkezik, és itt szeretnék vendéglátóként vagy üzleti menedzserként foglalkozni. A feleségemet és a gyermekemet el akarom vinni, hogy teljesítsék az összes feltételt, 56000 56000 eurót a szerződésemmel, XNUMX XNUMX eurót évente? ? Útközben el akarom vinni a feleségemet és a gyermekemet. Partnerünknél gyakori a bankszámlánk. Van-e probléma az üzleti életben?

    háború
    Résztvevő

    Van valaki, aki segíthet ezekben a kérdésekben?

    szívtelen
    Résztvevő

    Üdvözlet, az emberek nem sokat tudnak ezekről a témákról, és senki sem ír róla. Hadd beszéljek arról, amit sokat hallottam. Más szóval, ha nem talál Németországban munkanélküli munkavállalókat, ha nem találja őket az EU országaiból, akkor elhozhatja őket a TR-ből. Itt bárki megteheti a pozícióját. Önnek ilyen szakmával kell rendelkeznie, olyannak kell lennie, akit még az EU országaiban sem lehet megtalálni, Németországban nem. A fizetése elégséges lesz. Míg sok a munkanélküli, Németország nem engedi be a munkavállalókat külföldről, ezzel a logikával kell gondolkodnom. Nem akarok negatívan beszélni, de ez az én véleményem

    háború
    Résztvevő

    Köszönöm, hogy válaszoltál. De ennek az újonnan bevezetett bevándorlási törvénynek megfelelően, amint azt korábban már említetted, azt mondták, hogy először Európából akarják, ám ez a törvény volt az első Európából, mert megszüntették a felhívás feltételét. Remélem. A válaszodra: van-e olyan hely, ahol információt szerezhetünk a témáról? Örülnék, ha azok, akik tudják, írják.

    szívtelen
    Résztvevő

    Személy szerint azok a barátok, akik tudják, honnan szerezhetnek információkat, nem tudják. Végső soron kedvező a családodban, amikor először azt gondolja, hogy Isten segítesz az ismert turkiyenin állapotot

    Oberfrance
    Résztvevő

    rokonomnak van egy étterme Németországban
    ez a mondat után sokat nem jelent.
    Nem akarom lerázni az ön lelkesedését, de bárki, aki jelenleg Németországban él, megérdemel engem. Sajnos olyan fogalmak, mint rokonok, nagybátyák, dayi, nagynénik, még mindig nincsenek itt. Különösen mivel Törökországból származunk az extra NEM! Hagyja őket annyira megnyugtatni, amennyit akarnak, dobja el őket, vagy nagyon jó emberek legyenek. Vagy ha nem akarja ezt a felszerelést, a tíz szemében Törökországban kiképzendő szemében az olamamis egy csomó német rászoruló nézegető gondolatot fog bennem emberré tenni. 2 + 2 = 4.

    Addig nem láttam és nem hallottam azokat a boldog és sikeres embereket, akik rokonuk bizalmával érkeztek Európába. Ez egy történet. A munkavállalók jönnek Németországba, a turisták jönnek, férjhez mennek, de nem jönnek a rokonok ajtajához! Senki sem jött a fórumon elrendezett unokahúghoz, kedvesem, én nem cikti, hogy leült, hogy idehozott egy Törökországot. A legtöbb előadást tartják elő, ha nem tudják a német nyelvet és nem ismerik a törvényt, ingyenesen dolgoznak téged pénzért, hogy Németországban senki sem fog dolgozni, és szívességet kínál. Meg fogod bánni. Azok az emberek, akik tapasztalattal és tapasztalattal élnek bennem, mindig ugyanazt mondták: a rokonaim nem csinálnák. Nyilvánvaló, hogy a rokonság Európában az ígéret lényege, hogy a yapiyorlarmis éppen itt gyökerező családokat keresett, hogy egy pisztoly emberrel jusson Törökországból, már a nyelv, az út, még akkor sem üdvözli az ilyen tudatlan személyzetet, miután Németországban megtanulta az eljárást.

    üdvözlet

    szívtelen
    Résztvevő

    Yafes, 100-ból 100-al egyetértek. Már nem látok senkit, ahol barátként éltünk, persze mindegyiktől elköltöztem Németországban. Nem vetem meg az embereket, de nem adnak hozzá semmit az emberiséghez.A tudatlan, önérdekű, hálátlan emberek, akik itt születtek és nevelkedtek, maradjanak távol az újonnan érkezőktől.Isten közelében és távol tőlem. ..

    ezüstmoly
    Résztvevő

    Üdvözlet mindenkinek, 2 éves turisztikai szállodai vezetői diplomát folytattam, és 4 évig tovább folytattam és befejeztem: (üzleti végzettségű). A rokonam németországi étteremmel rendelkezik, és itt szeretnék vendéglátóként vagy üzleti menedzserként foglalkozni. A feleségemet és a gyermekemet el akarom vinni, hogy teljesítsék az összes feltételt, 56000 56000 eurót a szerződésemmel, XNUMX XNUMX eurót évente? ? Útközben el akarom vinni a feleségemet és a gyermekemet. Partnerünknél gyakori a bankszámlánk. Van-e probléma az üzleti életben?

    Hadd ossza meg, amit tudok erről a témáról. Ha nincs nagyon konkrét munkája, ahogyan a barátok írták, mielőtt ez a bevándorlási törvény megjelent, a német állam elsőbbséget adott Németországnak és az EU-országoknak.
    A márciusban elfogadott új bevándorlási törvény szerint ez az esemény könnyebbé vált. Először is ellenőriznie kell diplomájának egyenértékűségét a németországi Anabin weboldalán. Megfelel-e ez a németországi munka az ön diplomájának? és bemutatja a német hatóságoknak. Rokona küld egy álláshívást, vagy kap egy 700 hónapos álláskeresési vízumot. Természetesen annak a módnak, ahogyan a német hatóságok egy bizonyos szint biztosításához ismernie kell a német nyelvtudást, például az orvosok dolgozták a C6 istiyorlar.s szektort, meg kell elégednie a Törökországban tanult tanulságok talán B6 szintjével isteyecektir.b megy, nem kapom meg a vízumot. A férfi azt mondja, munkát keres, vagy megtanulja a nyelvet.
    Ha rokonod az én személyem, a munkaszerződésem, akkor benyújthatja ezt a dokumentumot a hivatalos hatóságoknak, és ott maradhat. Az utód könnyű, ha kék kártyája van, de ha normál munkavállaló vagy, eltarthat egy ideig.
    Lehet, hogy hiánytalanul írtam ezeket a kérdéseket, de az általános eljárás ugyanolyan jól működik, mint amit követtem.
    Alázatosan ajánlom nektek is, hogy bármilyen erős is a rokona, menjen más kultúrába, más vallásba, más nyelvbe, földrajzba. . Mindig jó óvatosnak lenni. Az volt, hogy a dolgok nem úgy zajlottak, ahogy szeretnéd, hogy önállóan Törökországba vissza kellett volna menni egy családhoz.

    Nesibe a
    Résztvevő

    Helló, ahelyett, hogy itt konzultálna, rokona azt akarja, hogy ennyire jöjjön, úgy gondolom, hogy fel kell mennie a szükséges hatóságokhoz, és részletesen meg kell osztania Önnel az információkat, hogyan kell követnie. 100% -ban egyetértek azzal, amit más barátok mondanak a rokonok kapcsolatáról. Tehát, ha el akarsz jönni, akkor saját kabinnal kell jönnöd. Ráadásul mi szükséges a vízumkérő munkához a szakmai csoport számára? De a letiltott fiók minden szakmára érvényes. A nyelvi szint a szakmai csoportok szerint változik. Plusz lakóhely stb. Sok eljárás létezik. Az ilyen ügyletek a törökországi sanirimnél tanácsadó cégeket is folytatnak. Megbízható céggel dolgozhat együtt.

8 válasz megjelenítése - 1-től 8-ig (összesen 8)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.