Határozatlan idejű munkamenet B1 nélkül

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    sanseyy
    Résztvevő

    Szia barátok,

    7 éve élek Németországban. Házas vagyok egy török ​​német állampolgárral, két gyermekünk van, ők német állampolgárok. Informatikusként dolgozom egy nagyon jó német cégnél és jól keresek. Sajnos valamiért nem tudtam megszerezni a B1 bizonyítványt. Ezen okok miatt állandó 1 éves foglalkozást adnak. Nincs időm tanfolyamra menni stb. Van esélyem, ha ügyvédnek adom? Vagy mit tegyek?

    yenicerixnumx
    Résztvevő

    Sziasztok, 6 év végén nyújtottam be az állampolgársági kérelmemet és visszaküldték, mert csak 1 dokumentum hiányzott. Újat akarnak, mert a törökországi formula1 dokumentum régi? Amikor korábban kértem határozatlan idejű tartózkodást, okmányhiány miatt nem adták meg. Gondolom veled is ez fog történni. Ha nem viszed a feltételeket, biztosan nem adnak. Őszintén szólva nem hiszem, hogy ügyvéddel sikerül megoldani.


    1 hónapot vársz a határidőre a külföldiek irodájából, és 3 hónap kell mire megérkezik a kártya, csinálj még egy képet, töltsd ki a jelentkezési lapot, nehéz helyzet. Sok gond. Lejár az ismétlési időszak, megint ugyanazok a tranzakciók, b1-em van, de adnak 1 évet és 1 évet, mert munkanélküli vagyok.

    Ohne ideális
    Résztvevő

    B1 nem te vagy. Az eredeti dokumentumok közül ez a legfontosabb. B1 követelmény integrálással.

    aras.xnumx
    Résztvevő

    Hello b1 hány hónapot végzett melyik államban

    Nesibe a
    Résztvevő

    Hello b1 hány hónapot végzett melyik államban

    A B1 nem nehéz, hány éve élsz Németországban? Ha 1 hónapot tanulsz vizsgára, akkor jól fogod érezni magad. Ne vigyük túlzásba. 1 év élet után azonnal megvettem. Nincs mitől félni b1. A youtube-on már rengeteg információ, tartalom, vizsgához szükséges téma található. Minél hamarabb szabadulj meg tőle 😇.

    Nesibe a
    Résztvevő

    A B1 nem nehéz, hány éve élsz Németországban? Ha 1 hónapot tanulsz vizsgára, akkor jól fogod érezni magad. Ne vigyük túlzásba. 1 év élet után azonnal megvettem. Nincs mitől félni b1. A youtube-on már rengeteg információ, tartalom, vizsgához szükséges téma található. Minél hamarabb szabadulj meg tőle 😇.

    Bajorország állam

    szívtelen
    Résztvevő

    Az ausländerbehördei alkalmazott kezdeményezhet, és megfelelőnek találhatja a német nyelvtudását, és határozatlan időre szóló foglalkozást adhat, de ennek 1% a valószínűsége. Nem kell B1 tanfolyamra menned, tanulhatsz közvetlenül az interneten és vizsgázhatsz, nincs lehetőséged azt mondani, hogy nincs időd.Ha minden nap 1 órát szeretnél tanulni , 2 vagy 3 hét múlva kész leszel a vizsgára.Nem értem mi a baja az ügyvédnek, Németországban nincs jog és ügyvéd, ne pazarold a pénzed.

    volkanxnumx
    Résztvevő

    Szia barátok,

    7 éve élek Németországban. Házas vagyok egy török ​​német állampolgárral, két gyermekünk van, ők német állampolgárok. Informatikusként dolgozom egy nagyon jó német cégnél és jól keresek. Sajnos valamiért nem tudtam megszerezni a B1 bizonyítványt. Ezen okok miatt állandó 1 éves foglalkozást adnak. Nincs időm tanfolyamra menni stb. Van esélyem, ha ügyvédnek adom? Vagy mit tegyek?

    Üdvözlettel,
    A barátok említettek néhány dolgot, szeretnék hozzáfűzni néhány dolgot.
    Először is Németországban fontos szerepet játszik a papírmunkát végző tiszt kezdeményezése, sajnos van, akit elkapnak a munkájukkal kapcsolatos hírek.
    Ha olyan tiszt előtt állsz, aki ismeri a törvényes jogaidat, akkor minden tekintetben 1-0-ra vezetsz.
    Nem tudom, hogy állnak a legfrissebb jogi szabályozások.. Időben kutakodnom kell, de amit a legtöbben nem tudnak; Németországban nincs tanfolyami követelmény.

    Ezért önfejlesztéssel csak a b1 vizsgával szerezheti meg bizonyítványát.

    A német állampolgárság megszerzése közben azt mondták, hogy vegyen részt integrációs tanfolyamon, ezért mondtam, hogy nem, nem kötelező, egyedül fogok tanulni és vizsgázni, és így is tettem. Aki tudja, az tudja ...

    Tehát röviden, ha megbízol a németedben, ha tudsz beszélni a tiszt előtt és beszélsz németül, amikor rájön, hogy a b1-es szint felett vagy, nem tud tőled dokumentumot kérni. világosan és világosan meg van írva a törvényben!

    Ha a német nyelved nem ezen a szinten, akkor a VHS-re lépve regisztrálhatsz a legközelebbi vizsgaidőpontra, és b1-et szerezhetsz anélkül, hogy el kellene menned a tanfolyamra.

    Mfg

8 válasz megjelenítése - 1-től 8-ig (összesen 8)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.