Steuerklasse csere

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    sasok által
    Résztvevő

    Helló srácok
    Ez a steuerklasse változás 1 napon belül megtörténik, miközben külön élnek a házastárssal?
    Először új anmeldung helyet kell találnunk?

    szívtelen
    Résztvevő

    Először tegye meg az ummelden-t, változtassa meg a címet, menjen pénzügyihez a meldebescheinigung (, tartózkodási okmány) segítségével, mutassa meg, bizonyítsa be, hogy külön él, és változtassa meg a Steuerklasse-t. Ummelden nem hiszem, hogy ez megtörténne anélkül, hogy megtennéd, mert együtt fogtok élni. És amennyire emlékszem, lehetősége van évente egyszer megváltoztatni, az év végéig elvégezni. Hadd mondjam el az előadásban, hogy ha Ön jelenleg pénzt kap a Steuerklasse 3-tól, ha nem ad meg információkat a pénzügyeimben, akkor ők visszakapják a kapott pénzt, mint Ön. Ez a havi helyesírást 200-300 euróvá teszi. Nem tudom, működik-e az inspiráció, de ha jelentkezett-e, és tett-e értesítést arról, hogy itt van, de nem élünk együtt (nem vagyok benne biztos. Ilyesmi lehetséges lehet :) akkor az idő működik ellened.

    sasok által
    Résztvevő

    5 testvér vagyok
    Rosszul vág el tőlem

    szívtelen
    Résztvevő

    Tehát menjen átöltözni, és minél előbb szerezzen több pénzt :)

3 válasz megjelenítése - 1-től 3-ig (összesen 3)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.