Munkamenet probléma

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Break4Love
    Résztvevő

    A barátok házastársa a válás előtti 6 hónapos éjszakámra más okokból, néhányan kezdem az időszakot és a gyereket, hogy bakmadig hagyjam a probléma pszichológiáját megélni, gyermekeinket engedtük vollmacht imzallatarak turkiyede 3 éves korában volt, hogy ez a fegyver 5 ta otthoni jugedamt ahogyan a gyermekeknek be kell fogadniuk, hogy Isten arcát pillantásunkra engedjék

    Ma elmentem a családi házba, megcsináltam a 3 éves foglalkozást, amelyet egy másik városból vettem azzal az ürüggyel, hogy megváltoztattam a címet, és adtak egy 6 hónapos foglalkozást, és elhozták a gyerekeket. nem jogellenes, és havonta 3-ért csinálok egy mini-klubot egy étteremben, elküldöm a gyermekeimnek, jelenleg az üstöt forgatom azzal, hogy pénzt takarítok meg. Küldhetnek-e

    Break4Love
    Résztvevő

    A gyerekek német állampolgárok, és amikor azt mondják, hogy hozzanak jugedamt-ot, azt mondják, hogy segítünk nektek, egyszóval azt akarják, hogy hozzam el a gyerekeket.

    szívtelen
    Résztvevő

    Üdvözlet, nem tudom a gyermekeid életkorát, ha úgy tűnik, hogy gondozzák, vidd őket munkába. Szerezzen állami támogatást pénzért, legalább vigyázzon gyermekeire. Gyermekeik jövője itt jobb. Megjegyzés. Kerülöm a megcsinálást, nem akarlak összezavarni, ha nincs abban a helyzetben, hogy vigyázzon a gyerekekre, akkor elviszik a gyerekeket, amikor elhozza őket, akkor vigyáznak rád. Ha én lennék, a gyerekek nagyon kicsiek. Ha nem, idehoznám, és magam intézném. Csak szükségből hagytam szükségszerűen turkiyeye-t. Gyermekapaként hónapokig nem tudtam elválasztani a gyermekemtől. Kezdem, ha szükséges. Végeztem Németországgal adaptált der turkiyeye-vel vagy + gyerekekkel, amint elhaladnak, vagy bakardizom Németországban. A célom nem az, hogy megítéljek téged, biztos vagyok benne, hogy Törökországot is nézik, de szükség van arra, hogy az apa a gyermek anyjának is megkapja a pénzemet más szavakkal, hogy Isten segítségét kapja. Szerény véleményem

    Break4Love
    Résztvevő

    Üdvözlet, nem tudom a gyermekeid életkorát, ha úgy tűnik, hogy gondozzák, vidd őket munkába. Szerezzen állami támogatást pénzért, legalább vigyázzon a gyermekeire. Gyermekeik jövője itt jobb. Megjegyzés. Kerülöm a megcsinálást, nem akarlak összezavarni, ha nincs abban a helyzetben, hogy vigyázzon a gyerekekre, akkor elviszik a gyerekeket, amikor elhozza őket, akkor vigyáznak rád. Ha én lennék, a gyerekek nagyon kicsiek. Ha nem, idehoznám, és magam intézném. Csak szükségből hagytam szükségszerűen turkiyeye-t. Gyermekapaként hónapokig nem tudtam elválasztani a gyermekemtől. Kezdem, ha szükséges. Végeztem Németországgal adaptált der turkiyeye-vel vagy + gyerekekkel, amint elhaladnak, vagy bakardizom Németországban. A célom nem az, hogy megítéljem, mire jóak Törökországban, mivel biztos vagyok benne, de pénzre van szükség a gyermek anyjának apjának, más szóval Isten segítségére, hogy ügyfeleimhez is eljusson. Szerény véleményem

    Mit értesz, tanárnőm, a gyerekeimnek van egy olyan problémájuk, mint a toborzás. Havonta 800 eurót küldök nekik. Anyukám nagyon jól vigyáz rájuk, mindent megkapok, egy 6, 5 és 1 éves korosztályt, szeretnék a kicsit vannak, akiknek egyelőre meg kell állniuk. Legtöbbjüknek rossz a vérük. Egyelőre nem gondolok arra, hogy hozzam, hadd értsék meg a görbét, majd később meglátjuk, a feleségem beteg, fáradt vagyok, és elválok Manapság.

    szívtelen
    Résztvevő

    Van egy gyerek, akit mások szerint nagynak gondolnak, de eljutott a bakamayacagba, ahol a gyerekek olyan turkédosak voltak, mint abban a pillanatban, amikor a bakamayacag Price-t csinálták (a jobb oldalon). Azt mondod, hogyan veszik, de veszik, anya, beteg Isten, meggyógyít, nem tudsz vigyázni rájuk, és hiányoztál nekik, függetlenül attól, hogy hány gyerek vagy, mert a gyerekek nincsenek itt, te itt vagytok, imádkozzatok, nem izgattak. Hagyja abba a 6 hónapos munkamenetét. Ne vegye le, ahogy mondtam, mindenki élete a sajátja. Atyának tekintem a szavaimat. Nem lehet elválasztani a gyermekemtől, te viseld, halal. Szerezd meg. Újra ugyanarról beszélsz, mondtam gul. Úgy néznek ki, mint havi 1000 euró. Gonder ez nem számít.

    Break4Love
    Résztvevő

    Van egy gyerek, akit mások szerint nagynak gondolnak, de eljutott a bakamayacagba, ahol a gyerekek olyan turkédosak voltak, mint abban a pillanatban, amikor a bakamayacag Price-t csinálták (a jobb oldalon). Azt mondod, hogyan veszik, de ők veszik, anya, beteg, Isten ad gyógyulást, te nem tudsz vigyázni rájuk, és hiányzott neked, függetlenül attól, hogy hány gyereked van, mert a gyerekek nincsenek itt, te itt vagytok, imádkozzatok, nem izgattak. Hagyja abba a 6 hónapos munkamenetét. Ne vegye le, ahogy mondtam, mindenki élete a sajátja. Atyának tekintem a szavaimat. Nem lehet elválasztani a gyermekemtől, te viseld, halal. Szerezd meg. Újra ugyanarról beszélsz, mondtam gul. Úgy néznek ki, mint havi 1000 euró. Gonder ez nem számít.

    A feleségemtől kaptam egy vollmachot, nem nézhetek ki, mert pszichológiai problémám van

    Nem tudtam gondoskodni a gyermekek elvételének okáról, és az állam azt mondta, hogy kiveszi őket a kezéből, és azt mondta, hogy üti a gyerekeket. Nem hittem el, amikor azt mondtam, hogy nem ütöm meg őket, és hozta a gyerekeket, és ott hagyta őket, ahol dolgoztam, és egy cetlire hagyta őket, azonnal elvittem őket.

    Hozd nekem a gyermeket auslande-ben azon az éjszakán, amikor azt mondták, hogy bejelentkeztél, engedj be, nem fogadok el többet, ha erőszakkal azt mondod, menj az út közepére. Szerezzünk be egy 6 hónapos nyilatkozatot, amely szerint az első 3 hónap 6 után szólt 6 hónapja nem volt kifizetetlen hétfői aldim után, de folyamatos gyerekek kérdezik, és azt mondják, hogy a bevétel, amit mondanak, a turkiyede mozgalom mandátuma a helyzetnek megfelelően fog bekövetkezni

    Az elméjük szerint mondhatják-e, hogy engedj el? Találkoztam a munkahelyemmel.

    miacollogne
    Résztvevő

    A Jugenamt felelős minden Németországban élő gyermekért. A gyerekei német állampolgárok, ráadásul 3 gyerekért kapnak gyereket. Az a korszak pénzt küld Törökországba. Nem, azt mondtad, hogy látniuk kell a kultúrát, a kegyetlenséget stb., Ezek nagyon kifogások. szintén Németországban él, az edzésidő jobb, mint a pulyka. Gyerekek sem anya, sem apa. E pflegefamily gyerekeket adok és fogadok, ha te lennék, akkor Jugenamt időnként te vagy egy pulyka lennék. Imádkozz, hogy ne rúgtak ki.

    Break4Love
    Résztvevő

    A Jugenamt felelős minden Németországban élő gyermekért. A gyerekei német állampolgárok, ráadásul 3 gyerekért kapnak gyereket. Az a korszak pénzt küld Törökországba. Nem, azt mondtad, hogy látniuk kell a kultúrát, a kegyetlenséget stb., Ezek nagyon kifogások. szintén Németországban él, az edzésidő jobb, mint a pulyka. Gyerekek sem anya, sem apa. E pflegefamily gyerekeket adok és fogadok, ha te lennék, akkor Jugenamt időnként te vagy egy pulyka lennék. Imádkozz, hogy ne rúgtak ki.

    Öcsi, esküszöm, nem értem, miért nem tudom, hogy megvettem.

    Az a pénz, amit mondtam, ne számítson fel, hogy utána jártál, mert jól esett, mert soha nem mondtam el, és a gyereknek pénzt szánok a sminkjének hegymászására, hogy ez az ajánlat Alyormus 2 CiU dob hangos távvezérlő az első ítéletkor jön, amikor külön állok ok, amiért a gyermekek egy esetben okoznak turkiyeye ahhh ahhh

    Break4Love
    Résztvevő

    A Jugenamt felelős minden Németországban élő gyermekért. A gyerekei német állampolgárok, ráadásul 3 gyerekért kapnak gyereket. Az a korszak pénzt küld Törökországba. Nem, azt mondtad, hogy látniuk kell a kultúrát, a kegyetlenséget stb., Ezek nagyon kifogások. szintén Németországban él, az edzésidő jobb, mint a pulyka. Gyerekek sem anya, sem apa. E pflegefamily gyerekeket adok és fogadok, ha te lennék, akkor Jugenamt időnként te vagy egy pulyka lennék. Imádkozz, hogy ne rúgtak ki.

    Úgy tűnik, hogy az az állapot, hogy nagyon üres megjegyzést kap, jól táplál

    Már nem kapok semmiféle segítséget a kormánytól, röviden: először kérdezzen, ne támadjon így

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Honnan tudod, hogy hibáztatom ezt a srácot?

    A Jugenamt felelős minden Németországban élő gyermekért. A gyerekei német állampolgárok, ráadásul 3 gyerekért kapnak gyereket. Az a korszak pénzt küld Törökországba. Nem, azt mondtad, hogy látniuk kell a kultúrát, a kegyetlenséget stb., Ezek nagyon kifogások. szintén Németországban él, az edzésidő jobb, mint a pulyka. Gyerekek sem anya, sem apa. E pflegefamily gyerekeket adok és fogadok, ha te lennék, akkor Jugenamt időnként te vagy egy pulyka lennék. Imádkozz, hogy ne rúgtak ki.

    Break4Love
    Résztvevő

    Honnan tudod, hogy hibáztatom ezt a srácot?

    Rossz tanár beszél

    szívtelen
    Résztvevő

    A legtöbb. Gyönyörű. A Don turkiyeye a Németországban dolgozó gyermekek maradványai mellett található, bezárják a könyvet. Amikor a gyermekek német állampolgárai már felnőttek, maguk döntenek arról, hol fognak lakni. Komolyan néha nem értek néhány dolgot az exemhez. Ha azt mondja, hogy nem akarom elvenni a gyerekünket, akkor egy percre sem állok meg, tr-hez fordulok. Nem egy, hanem három gyereked van, testvérem. Mit próbálsz ennyit tenni? A gyermekeikkel anya nélkül maradtak, de ne hagyják apa nélkül

    Break4Love
    Résztvevő

    A legtöbb. Gyönyörű. A Don turkiyeye a Németországban dolgozó gyermekek maradványai mellett található, bezárják a könyvet. Amikor a gyermekek német állampolgárai már felnőttek, maguk döntenek arról, hol fognak lakni. Komolyan néha nem értek néhány dolgot az exemhez. Ha azt mondja, hogy nem akarom elvenni a gyerekünket, akkor egy percre sem állok meg, tr-hez fordulok. Nem egy, hanem három gyereked van, testvérem. Mit próbálsz ennyit tenni? A gyermekeikkel anya nélkül maradtak, de ne hagyják apa nélkül

    A tanárom, találkozom egy nővel, elfogadja a gyermekeimet is, a jugedamta elfogadja és úgy gondolja, hogy nem lesz gond házasságban

    Egyelőre gyűjtök egy kis pénzt, étteremben dolgozom és ott jó helyen vagyok, jól keresek, remélhetőleg még idén megházasodok és összehozom a gyerekeket.

    szívtelen
    Résztvevő

    Bátyám, óvatlan vagy, megértem, hogy milyen ez valakivel, akivel most találkoztál. Rábízza gyermekeit mindenki életére, de hadd mondjam el világosan, ön annyit írt, megértem, hogy jobban érdekel Németország, mint a gyermekei. Úgy tűnik, ő az, amit mondok

    Break4Love
    Résztvevő

    Bátyám, óvatlan vagy, megértem, hogy milyen ez valakivel, akivel most találkoztál. Rábízza gyermekeit mindenki életére, de hadd mondjam el világosan, ön annyit írt, megértem, hogy jobban érdekel Németország, mint a gyermekei. Úgy tűnik, ő az, amit mondok

    Itt keresem, nem a tanárom és a gyermekem minden héten a szüleimhez 200 300 euró pénzhez csatolom Törökországot 100 font alsam számlára, ahol nem voltak munkahelyek, mielőtt bizonyosak lettek volna a legutóbbi 3 hónapos korkzy, és kifejezetten nem is csináltam,

    szívtelen
    Résztvevő

    Nem tudom, tesó, az élet, az életed nehéz helyzet, Isten segítsen

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 29)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.