KÉRJÜK, NE IDE OLVASSA EL A TÁRGYAT

> Fórumok > Kérdések és válaszok a német órákról > KÉRJÜK, NE IDE OLVASSA EL A TÁRGYAT

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    MuhaяяeM
    Résztvevő
    MIT KELL SZÁMÍTANI A TÁRGY MEGNYITÁSÁBAN

    * SOHA SEM HASZNÁLJON SEMMILYEN SZÓT A TÉMA CÍMÉBEN, PLGY NAGYON – SÜRGŐS – SEGÍTSÉG – KÉRJÜK – NÉZD IDE – NÉZHETED?

    * NE HASZNÁLJON A TÉMA CÍMÉBEN PÉLDÁNK, VESZTETT ÉS KÉRDÉSEKKEL MÁSOTT

    * TÁRGYI TÉMÁJÁNAK RÖVID ÖSSZEFOGLALÓNAK LENNI ÜZENETÉNEK ÉS MINDIG ÖTLETET ADNI ÜZENETÉRŐL.

    * MINDEN KÉRDÉST KÜLÖNÖS TÉMÁN KELL ALKALMAZNI, NE habozzon kinyitni a témát

    * NE ÍRJA A TÁRGY CÍMJÉT BETŰBETŰKEL

    Ahmad
    Résztvevő

    Ha fájdalmas példát veszel, elmondtam neki ezeket a kérdéseket.

    MuhaяяeM
    Résztvevő

    Bocsi barátom, nem írok többet ;)

    baba_
    Résztvevő

    Ezt figyelembe veszem

    aysunnn
    Résztvevő

    Helló, új tag vagyok, még nem tudom, hogyan kell használni ezt a tanfolyamot, nagyon bonyolult. Segítesz nekem?

    kenet
    Résztvevő

    Helló, szeretném megkérdezni, hogy tudna-e adni egy listát azokról a helyekről, ahol a sein ige szerepel

    reménytelenül
    Résztvevő

    Mi van a srácokkal? Nem tudok elindítani egy témát.

    őszes
    Résztvevő

    Szerintem a legjobbnak kellene lennie :)

    remény balkezes
    Résztvevő

    Kedves barátaim, információkat szeretnék kapni Öntől, családegyesületet kötöttem Németországban, de a feleségem munkameneténél 1 évig van gyermekem, ott született 3 éves korában, a férjem dolgozik, és van egy ház 1 évig.

    remény balkezes
    Résztvevő

    Szia barátok, szeretnék tőled információt szerezni, családom szövetséget kötöttem Németországban, de a feleségem ülésén 1 évig van gyermekem, ott született 3 éves korában, a férjem dolgozik, van egy ház , Szerintem 1 éves foglalkozást végeznek, van valami problémád?

    mer19
    Résztvevő

    Szeretnék megnyitni egy témát, de nem sikerült. Tudna információt adni a nyitás módjáról?

    mer19
    Résztvevő

    Entschuldigung… ich habe gefunden taps :)

    a türkkız
    Résztvevő

    Helló, új tag vagyok, még nem tudom, hogyan kell használni ezt a tanfolyamot, nagyon bonyolult. Segítesz nekem?

    Akkor üdvözöljük, várunk a német kávézóban :haha:

    adaizm jelentése
    Résztvevő

    Helló, új tag vagyok, még nem tudom, hogyan kell használni ezt a tanfolyamot, nagyon bonyolult. Segítesz nekem?

    Bővítse szókincsét... Töltsön le sok német párbeszédet MP-fájlként mobiltelefonjára, és hallgassa fejhallgatóval.

    Kezdje az alapvető napi szükségletminták memorizálásával
    Például szükségem van rá (ich brauche), vagy kérem, hozzon nekem egy pohár vizet) Können sie bitte ein glas wasser bringer)
    kostet volt (mennyi pénz) ich komme aus der türkei (Törökországból jövök) woher kommen sie (honnan jöttél)

    egyszerű napi új ismeretségekért vagy alapvető kifejezésekért.

    sok szerencsét

    nilakk
    Résztvevő

    Köszönöm a figyelmeztetést. Meggondolom :)

14 válasz megjelenítése - 1-től 14-ig (összesen 14)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.