Tudja-e valaki Isztambulban tanulni németül, és egyszerre megy az A1 vizsgára?

> Fórumok > Általános német és német A1 családi kombinációs tanfolyamok > Tudja-e valaki Isztambulban tanulni németül, és egyszerre megy az A1 vizsgára?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Memduh
    Résztvevő

    Helló srácok, itt Memduh GÜNGÖR.

    Isztambul Beylikdüzü kerületében élek. 2 hónapja ismertem meg Elif Hocát az Almancaxon keresztül. Sok tanfolyammal készítettem interjút, de egyik sem tűnt őszintének. Sikerei már megmagyarázzák, milyen egyszerű oktatást nyújt. Hosszas viták után elkezdtem leckéket venni Ms. Eliftől, és 23. december 2011-án tettem le az A1 vizsgát. Tegnap és 2 hónapja megjöttek az eredmények, bár még néhány szót sem tudtam németül, egyetlen vizsgán 74 pontot sikerült szereznem. Elif tanárnő olyan jó leckét ad, hogy az emlékezetes, ráadásul nagyon jó forrásokkal és adatokkal rendelkezik. Ugyanebben a szellemben teljesen didaktikus oktatást nyújt, nem pedig szokványos tanulást. Az otthonom és a tanítási helyem közötti távolság 2,5-3 óra, és minden alkalommal 6 órát utaztam tömegközlekedéssel oda-vissza. Azt mondtam: "AZ IDŐ HOSSZÚ LEGYEN, LEGYEN HOSSZÚ", és határozottan igazam volt. KÖSZÖNJÜK TANÁR, KÖSZÖNJÜK NÉMET... Aki Isztambulban keres tanfolyamot, ne kóboroljon hiába Elif tanár úr, ebben a témában csak egy oktató van, és nem ismerek más pedagógust.

    A VIZUÁLIS DOKUMENTUMOK ALATT. (Ez volt az első vizsgám, és hidd el, nagyon szorongtam, korábban nem volt képzésem. Elif tanárnőmnek köszönhetően a félelmem elmúlt és sikerrel jártam. Nem csak egy tanár volt, hanem a húgunk is.
    ONE SHOT FULL HIT ,,,,,

    a1.jpg

    mutim2
    Résztvevő

    Robusztus hirdetés az elif hoca számára :)

    Memduh
    Résztvevő

    Ez nem reklám, testvér, hidd el, tények vannak megírva. Személyesen tőle kaptam képzést. Isten örüljön a tanáromnak és a nővéremnek, nem kímélem az imáimat, főleg a vizsga napján, sokan voltak, akik nagy intézményekből vettek tanfolyamot, és harmadszor is. Szinte maradunk professzorokkal azokhoz képest, akik azt állítják, hogy a legjobb oktatásban részesültek....

    mutim2
    Résztvevő

    Igaz, barátom, milyen boldog vagy... Remélem, mindig találkozol a szíved szerint szép emberekkel..

    netalman szerint
    Résztvevő

    merhaba,

    Nem tudtam ellenállni, mert átadták a nevemet, írni akartam. :) A hirdetésem helyett ezek az érkező barátok igyekeznek így köszönetet mondani az almancax-nak, mert az almancaxból származnak, és - mindenki, aki él, tudja - ez az időszak valóban nagyon nehéz és problémás időszak, és az emberek csak a munka színét tudják megérteni tanfolyamot és vizsgát tesznek. Csak megpróbálják egymást segíteni, hogy ne tévedjenek.

    Szerintem ha itt valakinek köszönetet kell mondanunk, az a Germanax illetékesei, akik teljesen az isten szerelmére velünk voltak, anélkül, hogy hasznot kerestek volna senkitől, köztük tőlem is. Igazából nem sokat tettem, csak a kötelességemet teljesítettem. Ez a helyes. Ez egy olyan platform, ahol mindenki, tanárok és diákok, hasznot húzhatnak egymásnak, és segíthetik egymást. Isten áldjon mindenkit, aki hozzájárult. Üdvözlettel és üdvözlettel…

    mutim2
    Résztvevő

    merhaba,

    Nem tudtam ellenállni, mert átadták a nevemet, írni akartam. :) A hirdetésem helyett ezek az érkező barátok igyekeznek így köszönetet mondani az almancax-nak, mert az almancaxból származnak, és - mindenki, aki él, tudja - ez az időszak valóban nagyon nehéz és problémás időszak, és az emberek csak a munka színét tudják megérteni tanfolyamot és vizsgát tesznek. Csak megpróbálják egymást segíteni, hogy ne tévedjenek.

    Szerintem ha itt valakinek köszönetet kell mondanunk, az a Germanax illetékesei, akik teljesen az isten szerelmére velünk voltak, anélkül, hogy hasznot kerestek volna senkitől, köztük tőlem is. Igazából nem sokat tettem, csak a kötelességemet teljesítettem. Ez a helyes. Ez egy olyan platform, ahol mindenki, tanárok és diákok, hasznot húzhatnak egymásnak, és segíthetik egymást. Isten áldjon mindenkit, aki hozzájárult. Üdvözlettel és üdvözlettel…

    Ennek köszönhetően megtudtuk, ki vagy az Elif tanárunkban, sikert kívánok neked ..

    netalman szerint
    Résztvevő

    Danke schön.  :)  Isten áldjon.

    fotoademxnumx
    Résztvevő

    Elif tanár úr, örülök, hogy ennek az oldalnak köszönhetően eljutottam Önhöz, és volt szerencsém egy mozdulattal átadni, bár nem tudok németül. Isten áldja meg a németet. Örülök, hogy ajánlom tanítóm Elif, akit más itteni barátoknak ajánlottam, és akinek egy csapásra sikerült a tanfolyam anyagilag és lelkileg is.

      vizsga időpontja 01.20.2012
        eredmény: 83
    Üdvözlettel Adam Demir

    guru
    Résztvevő

    Hogy lehet, hogy 4 hét alatt sikeresen elvégezzük a tanfolyamot? Elnézést, de még a weboldalán sem írja meg, hol van a tanfolyam. nem vagy megbízható.teljesen reklámoz.

    netalman szerint
    Résztvevő

    BIZONYÍTOTTUK A BIZONYÍTVÁNYOKKAL, ÉVEK MEGBIZTOSÍTOTTAK, A VIZSGÁBAN FOGADOTT MAGAS ÉVFOLYAMOK ÉS A VIZSGÁBAN SEM TARTOTT TANULÓK.

    CÍM, hogy ne írjuk azokat az okokat, amelyek NEM TALÁLHATÓK, CSAK mi REGIONÁLISAN, TÖRÖKORSZÁG MINDENKI NEM CÍME a miénk.

    HA NEM NEKED TÖRTÉNNEK, FELKÉRHETNEK AZONT A HATÓSÁG HATÓSÁGAIT, AKIK ITT VAN -GERMANCAX-ban!

    MuhaяяeM
    Résztvevő

    Hogy lehet, hogy 4 hét alatt sikeresen elvégezzük a tanfolyamot? Elnézést, de még a weboldalán sem írja meg, hol van a tanfolyam. nem vagy megbízható.teljesen reklámoz.

    A statisztikákból kitűnik, hogy egyetlen hallgató sem bukott volna meg eddig az A1 vizsgán.

    guru
    Résztvevő

    Ha logikusak vagyunk, 100%-os sikergaranciát sehol a világon nem lehet adni. Hogy lehet, hogy minden gyakornok sikeres vizsgát tesz? A honlapon még cím sincs megadva. Szállítás egy járművel van írva, de a megadott hely Göztepe. vajon hogyan lehet elérni =)

    dielosch
    Résztvevő

    Hol van a Muharrem Admin? Tudna információt adni erről a tanfolyamról?

    MuhaяяeM
    Résztvevő

    Ha logikusak vagyunk, 100%-os sikergaranciát sehol a világon nem lehet adni. Hogy lehet, hogy minden gyakornok sikeres vizsgát tesz? A honlapon még cím sincs megadva. Szállítás egy járművel van írva, de a megadott hely Göztepe. vajon hogyan lehet elérni =)

    Száz százalékos sikergaranciát adtak, a siker aránya nyilvánvaló. A megjegyzések odakint vannak.
    Rajtad múlik, hogy hírnevet szerez-e vagy sem.

    MuhaяяeM
    Résztvevő

    Hol van a Muharrem Admin? Tudna információt adni erről a tanfolyamról?

    Helló, dielosch, sokáig hiányzott, üdvözlöm a fórumon. :)
    Az isztambuli német tanfolyam Elif tanárunknak, az egyik Germanx oktatónak tartozik, és a sikerességi arány nagyon magas. :)

    guru
    Résztvevő

    Azt hiszem, ezen az oldalon megállapodás van az Elif hölggyel, már nem értem. Pénteken már találkoztam elif-el. Webhelyed pénteken teljesen más állapotban volt. miért kéri a részletes utat. Az Ustellik Elif hölgy maga mondta telefonon, hogy irodám van. Felhívtam a goethe intézetet, ők sem tudnak ilyen helyet. Tehát nem olyan kutatásról beszélek, amelyet én

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 20)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.