Német betűk

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Nazira
    Résztvevő

    Egy ügyfél levele a bankjához a New York Times-ban

    Tisztelt Banktisztviselő!
    86 éves ügyfél vagyok, számlám van a bankjában.
    A minap írtam egy 100 dolláros csekket a vízvezeték-szerelőmnek.
    Ezt a csekket valahogy 3 nanomásodperc alatt kell eljuttatnia a bankjába, hogy a bankomban felhasznált pénzösszeget levegyék a számlámról, mielőtt ki tudnám fizetni.
    Természetesen, mivel abban az időben nem volt pénz a számlámon, a kamatokat és a kötbéreket 30 dollárra számolták. Azonban 1.000.000 XNUMX XNUMX dollár volt az alapomban.
    Amikor panaszkodni akartam erre a helyzetre, közel fél órán át küzdöttem egy személytelen, durva, ragasztott és arctalan hölgy hangjával a bankja telefonján.
    Egyszer-egyszer zenét hallgattam, és 28-szor kellett különböző gombokat megnyomnom. De senkit sem tudtam elérni.
    Mint tudják, havonta több ezer dollár számlám, jelzálog-levonásom és hitelkártyás fizetésem van.
    Mostantól MINDENKÉNT TÖRLEM a számlámról teljesített automatikus befizetéseket.
    Mostantól szeretnék egy ügyfélképviselőt, aki megérti, amit húsból és csontból készítettem, és beszél angolul.
    Megértéssel a legjobb bók az, ha utánozzuk őket.
    Úgy fogom csinálni, mint te.
    Ügyfélképviselője felhív minden egyes kifizetésért, és beír egy legalább 28 számjegyből álló jelszót, amelyet megadok.
    Aztán, ha 1 kulcs megbeszél egy időpontot tőlem, 2 kulcs képes üzenetet hagyni a fizetésről, 3 kulcs csatlakozik a nappalimhoz, válaszolok, ha ott vagyok, 4 kulcs csatlakozik a hálószobámhoz és beszélget nekem, ha nem alszom, 5 kulcs eléri a WC-t, 6 kulcs eléri a mobiltelefonomat, 7 kulcs képes üzenetet hagyni a számítógépemen. Ha kulcsot ad 8-ra, újra meghallgathatja őket.
    Ha szünetek vannak közöttük, hagyom, hogy meghallgasson egy gyönyörű zeneművet a régi lemezeimről és a gramofonomról.
    Az egyetlen kérésem, hogy nyújtsa be munkatársainak pénzügyi adatait, ideértve a személyazonosságra vonatkozó információkat, az anya leánykori nevét, a közjegyzőtől kapott aláírási körleveleket és azok tetteit.
    Készítettem egy olyan szerződést is, mint te. 8 oldal. A tiéd 42 oldalas volt, én korrekt voltam. Ezt a szerződést az ügyfélképviselő, bankja fiókkezelője és bankja igazgatósága írja alá, amelyet Ön hozzárendel és regisztrált nyugtát küld nekem.
    Miután megkaptam ezt a szerződést, 28 számjegyű jelszót küldök az ügyfélképviselőnek. Természetesen ez a jelszó havonta változik.
    Elnézést kérek, és havonta 20 USD-t számolunk fel Önért a szerződésért és a tranzakciókért.
    Ha nem tudja teljesíteni ezeket a feltételeket, kérjük, készítse elő készpénzben az 1.000.000 XNUMX XNUMX USD-t, és holnap megveszem.
    Jó cselekedeteket kívánok, kérem, hogy minél előbb lépjen kapcsolatba velem.
    Üdvözlettel
    Ügyfele…

    QUELLE35
    Résztvevő

    Nagy haver ;D  Köszönöm, hogy megosztottad a barátomat :)

    emelkedett
    Résztvevő

    Köszönöm Nazire, ezt hívják "cicinek"...

    Nazira
    Résztvevő

    Képzeld, ez a nő 86 éves, én pedig fiatal vagyok. Hirtelen ráakadtam a kazettára, higgyétek el, válságban vagyok, ha a kezembe vehetem azokat az embereket és azt, aki feltalálta a kazettát… ó gazdagság…. Milyen szerencsés az öregasszony...

    Kubra
    Résztvevő

    Ez nagyon szép.

    tisztelet gs
    Résztvevő

    Vielen dank für die Verteilung! :) Így volt ez a habe ich bisher noch nicht gesehen is! :D

    névtelen
    látogató

    yaril:) yaril:) Nagyon vicces, és a gyönyörű bankok tényleg megőrjítik az embereket. [taps:)

    főiskola
    Résztvevő

    a saját fegyverével való ütésnek hívják :)

    wolwos
    Résztvevő

    wow méh öreg masli, de a nagymamánk bölcs ..
    Nos, ha meggazdagodik, azt csinál, amit akar...

    Kíváncsi vagyok mi lett a végén :::::?? A bank elfogadta ezt az ajánlatot hehehe persze nem, miféle rágógumi pénz nekik 1 millió dollár…..

    szerelem lány
    Résztvevő

    olyan szép =)

    xmcraex
    Résztvevő

    nagyon szuper walla

10 válasz megjelenítése - 1-től 10-ig (összesen 10)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.